Zaloguj się, aby obserwować  
Buncol

T-25 Praca z owijarką na TUZ

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Witek2010    33

Ale na oryginalnej pompie szybkość owijania jest w miarę porównywalna do c-360? Czy trzeba pompę tę mocniejszą założyć lepiej i będzie szybciej kręcił.


"Wizualnie prezentował się naprawdę ładnie: szerokie nadkola, agresywne kształty i ultranowoczesne rozwiązania powodowały, że kobiety piszczały na sam jego widok" -> T-25 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marekjsp    8

To co ty masz za przeproszeniem za szrot w takim razie? I ile taka owijarka waży

 

 

sama owijarka może ważyć od 450 kg do 550 kg a rusant spokojnie da rade w niej ja w tym roku owinołem władkiem parenaście balotów bo wujka ferdek był zajęty to t 25 owijał i dawał rade tak więc zaczepiaj i owijaj :D


KPK Kumurun Team -Sekcja Organizcyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stach42    1

Witam!

Panowie przymierzam się właśnie do założenia tych wyjść hydraulicznych we Władku bo też chciałbym go wypróbować w owijarce.Tylko jak to zrobić szybko i sprawnie?Pomóżcie!!!Może jakieś zdjęcie jak to ma wyglądać.Mam 1 wyjście zaślepione po prawej stronie z tyłu poniżej wlewu do zbiornika oleju.A co z drugim czy jest takie wyprowadzone,czy trzeba ten powrót jakoś pokombinować?Piszecie ze owijacie bele więc macie to porobione.Może ktoś podeśle mi jakieś fotki będę bardzo wdzięczny.Mój e-mail:stachwyt@gmail.com

Pozdrawiam z Bieszczad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
razor275    279

Drugie wyjście tez jest , po lewej stronie poszukaj a znajdziesz , jest troche bardziej schowane :)


Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stach42    1

Rzeczywiście szukajcie a znajdziecie-jest skubany schowany bardziej pod podłogą.Mam kabinę więc dobrze nie było widać ale teraz już ok.Dzięki Razor275.Władek jest moc!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witek2010    33

Jedno wyjście jest po prawej stronie pod zwolnicą widać je od tyłu a drugie jest bardziej ukryte trzeba zdjąć podłogę i jest zaraz za obudową lewarka zmiany biegów tam się kończy tak jest chyba w wersji bez kabiny chodź nie wiem czy tylko. Z kabiną jedno wyjście kończy się zaślepką zaraz przy rozdzielaczu rurka jest lekko zagięta a druga nie wiem być może tak jak wcześniej czyli koło lewarka. Łatwo znaleźć a podłągę i tak raczej trzeba ściągnąć jak się chce rurki wyrzucić a elastyczne założyć lub dosztukować do rurki.


"Wizualnie prezentował się naprawdę ładnie: szerokie nadkola, agresywne kształty i ultranowoczesne rozwiązania powodowały, że kobiety piszczały na sam jego widok" -> T-25 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruniu25    3162

Domin zacznijmy od tego z którego roku masz Władka?Będzie łatwiej podpowiedzieć.

Edytowano przez Piotruniu25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez wrodarek
      Witam
      Mam problem ze skrzynią w traktorze władimirec t-25. Otóż po wbiciu biegu szosowego sprzęgło nie odbija do końca, zatrzymuje sie w połowie, po przejechaniu ok 10,15 metrów bieg wyskakuje i słychać tylko zgrzyt. Po rozłożeniu skrzyni okazało sie ze na ruchoma zębatka na wałku głównym nie zazębia sie do końca w tej od przełożenia szosowego. Co może być tego przyczyną ?
    • Przez binek85
      Witam!Panowie pomóżcie ..wczoraj pryskalem maliny o co się okazało że walek wom mi staje..jadąc do przodu i mając lekko z górki traktor tak jakby wskakiwal na luz i po chwili jest spowrotem na biegu. .dzisiaj jechalem z przyczepa i dodajac gazu nie bylo reakcji przyspieszenia od razu tylko tak jakby z opoznieniem i szarpniecie..A jadąc znów z górki tak jakby właśnie nie było biegu wlozonego i nagle jest bieg i szarpniecie...takie duganie..co to może być?Władimirec z jedną wajcha..
       
    • Przez Frager188
      Witam serdecznie szukam mechanika do mojego T25, najprawdopodobniej jest do naprawy zwolnica prawego koła, wogole nie ciągnie na to koło, słychać tylko głośny szum z tego koła.
    • Przez roman099
      Witam potrzebuje pomocy w szczególności od znawców tematu zaczełem remont owijarki metal fach z560 a dokładnie wymiane łożysk stołu i chodzi o to że tam są takie do tych dwóch łożysk tak zwane osłona obsady łożyska z plastiku. Stare wyjełem włożyłem dwie nowy łożyska wchodzą wszystkie a dwóch tych plastików nie idzie włożyć bo nie mieszczą się pod stołem jest teraz za mało miejsca można powiedzieć żę opiera się prawie na samych łożyskach. co zrobić jest na to jakiś sposób??
    • Przez GRWielkopolska
      Witam  co lepiej kupić czy owijarkę Tosię , Bella czy Metal Tech .Proszę o pomoc 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj