Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez lukasZ2008
      Czy warto przerabiać oborę o wymiarach 9m(przyjmijmy że to szerokość) na 7m(długość);po środku obory jest korytarz o szerokości ok 2m;więc po obu stronach zostaje ok 3,5 m.Opłaci się ją przerobić na wolnostanowiskową na rusztach pod chodowle opasów .Z każdej strony wyszły by kojce o wymiarach 3,5 na 7
    • Przez M1999
      Witam. Czy ktoś z was w ostatnich latach korzystał z dofinansowania na budowę płyty gnojowej na obszarach OSN ?  Chciałbym się dowiedzieć jak się to odbywa od samego początku. ( np. kiedy są przelewanie pieniądze przed budową czy po, jak są liczone wymiary płyty jakie mają być, czy płytę można wykonać samemu czy musi firma ? itp. )
    • Przez slezu
      Chciałbym się dowiedzieć czy ktoś korzystał z takiego karmidła.
      http://sklep.artwet.com.pl/pl/p/Karmidlo-dla-cielat/367
      Warto zainwestować? Stosował ktoś i może się wypowiedzieć?
    • Przez kat
      Witam. Rozglądam się nad nowym wyciągiem łańcuchowym. Kiedyś w oborze był zamontowany wyciąg typu lublin. Dobre 15 albo więcej lat temu zdjęty.  Chciał bym założyć w jego miejsce coś podobnego żeby jak naj mniej przerabiać w budynku. Jakie firmy na polskim rynku oferują taki zgarniacz poza Wróblewskim? Najlepiej z montażem. Jakie mogą być przybliżone koszta na pętle 40m + długość wyrzutni?
    • Przez gospodarz1997
      Witam
       Posiadam dojarke Alfa-Laval H-305 . Mam dwa pytania.
      1. Dojarka bardzo głośno pracuje i drga. Gdy dotkne i docisne silnik pracuje cicho. W czym może być przyczyna ? 
      2. Jakie macie zrobione smarowanie? Bo nie mogę już patrzeć na te plucie olejem. Jest ustawione na minimalnie a olej jest i wzbiorniku gdy wyciągnę koreczek pod dojarką to cały olej mogę do szklanki złapać... A reszta na ścianie od tłumika. Koledzy poradźcie coś dajcie zdj gdzie coś naprawić bo niemam w nikim porady juz.... Nikt tu niema takiej dojarki każdy ma czeską