Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Mateusz221
      Witam 
      Miejsce do zagosporarowania to obora 11x5,5 myślałem nad obora na głebokiej sciułce. 1,5m korytarz od sciany i boks 11x4 podzielony na pół. Czy to dobre rozwiązanie?

• Przez Janeczko
      Witam,
      Czy miał ktoś z was styczność z dojarkami Melasty ? Szukam jakiejś przewoźnej na obecnie 4 szt ( nie wykluczone że więcej będzie do udoju ). Nie miałem doczynienia z dojarkami co za tym idzie nie wiem na co zwracać uwagi. Wiem że polecacie używaną Alfa Laval ale niestety od dłuższego czasu nie widzę konkretnych ogłoszeń z lubelskiego. Coś możecie polecić w budżecie zbliżonym do tej Melasty https://www.olx.pl/oferta/najlepsze-jakosc-i-cena-nowa-dojarka-dla-krow-gwarancja-faktura-CID757-IDwQHr5.html#5ee7a5a5d3 ? 
      Pierwszeństwo dla nowego sprzętu potem używki
    • Przez norbert098
      Witam jak myślicie ile mogło by wynieść przerobienie obory na krowy tzn. Odwrócenie ich żeby były lbami do środka. Chodzi o nowe stanowiska wyciągi itd. Obora 20 m długości
    • Przez Bananek
      witajcie. wprowadzilem cieleta do kojcow po wiekszych bykach i nie otrafia pic z poidla. tzn pic potrafia, ale maja za male nosy aby je wcisnac. co robic? myslalem, ze jak beda spragnione to same znajda co i jak, a tu stoja i becza. czekaja, az im nacisne i naleje wody. na jezyczek przykrecic talerzyk czy zmienic poidlo na inny typ? mialem kiedys te z plywakiem ale o kant d. je rozbic. ciagle sie zacinal ten mechanizm jak w spluczce.
    • Przez Filipo
      Witam.
      Chciałbym Was zapytać jakie światło zainstalować u siebie w oborze???
      Myslałem na coraz bardziej popularnymi świetlówkami, ale czy to dobry wybór? Pytanie jeszcze jakby świetlówki to jakie???????

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.