Zaloguj się, aby obserwować  
dzejo15

volvo s830

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Tubik    0

pawcio21

Mógł bys i mi wysłać ten skan? e-mail piotrek_0017@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawcio21    2

w zalaczniku jest tabela ustawienia choc z niej jak korzystalewm na poczatku to po swojemu musialem ustawiac:/ bo jak to powiadaja zalezne to od zboza tez jest . nie wiem jak tam z tylu ustawiac wysokosc sit itp;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzejo15    0

Witam chciałbym sie dowiedziec jak sie ustawia volvo s830 na koszenie zboza-wiatr itd...

piotrekskitno@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaarek    0

ma ktoś może instrukcje w języku polskim ewentualnie angielskim do volvo s 830. szukam już drugi dzień i nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawcio21    2

hee mam instrukcjhe obslugi w jezyku szweckim bodajrze ale jak by to mial wszystko tlumaczys to by zeszlo :) hee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
514    0

czy mógłby mi ktoś podesłać taką tabele bo kupiłem niedawno volvo S830 i mam problem

 

adamo5149@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolek22    0

Witam , będę bardzo wdzięczny jeżeli i mi ktoś wyśle skan tej tabelki :)adres e-mail: kuba8910@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kataryna    0

Witam. Czy któryś z użytkowników mógłby przesłać mi opisywaną tabelę na meila. Mój tata ma właśnie też problem z ustawieniem w tym kombajnie.

Z góry dziękuję.

Meil: zlotarybka85@wp.pl lub print57@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trund    0

Witam

Czy mógłby mi ktoś podesłać taką tabele bo kupiłem niedawno volvo830 i mam pewne problemy z ustawieniami trund@wp.pl z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzejo15    0

ma ktoś może instrukcje w języku polskim ewentualnie angielskim do volvo s 830. szukam już drugi dzień i nic...

podaj maila to przesle tobie skan tabeli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek23232    13

Witam czy mógł bym prosić o skan tabeli i jeśli ma ktoś namiary na instrukcje to by przesłał na bartek2315@wp.pl z góry diękuje wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolid20    98

też bym prosił o skan tabeli na meila: bolid20@op.pl . A napisałby ktoś ustawienia do poszczególnych zbóż czy to wszystko na jednym się kosi??


-----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Galanter    0

Witam. Jestem świerzo upieczonym posiadaćzem Volvo s 830. mam jednak problem z ustawieniami wiatru. Ta tabelka nic mi nie mówi. Może ktoś bardziej doświadczony ode mnie mi dać jakies wskazówki jak mam ustawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grygory93    0

Witam. Jestem świerzo upieczonym posiadaćzem Volvo s 830. mam jednak problem z ustawieniami wiatru. Ta tabelka nic mi nie mówi. Może ktoś bardziej doświadczony ode mnie mi dać jakies wskazówki jak mam ustawiać?

Bo w tych kombajnach jest mało hydrauliki ,obroty młocarni zmieniamy przekładając koła pasowe właśnie według wyżej podanej tabeli :rolleyes:

A wiatr nastaw na połowie skali (najlepiej przy włączonej maszynie) i sprawdz czy koło pasowe się poszerza i zwęża po drugiej stronie kombajnu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romero1987    0

Czy  mógłby mi ktoś podesłać taką tabele bo kupiłem niedawno volvo830 i mam pewne problemy z ustawieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Turbina
      Witam wszystkich,koledzy spotkał się ktoś z kombajnem duńskiej firmy DRONINGDORK?????????????
      Piszcie co wiecie o tych maszynach,jak się sprawują no i czy da do tego części,pozdrawiam.........
    • Przez ARTI2019
      Witam, szukam instrukcji obsługi kombajnu massey ferguson 31xp lub dronningborg 8500 z racji ze to bliźniacze konstrukcje, nigdzie nie mogę znaleźć, liczę na moc forum agrofoto 💪 ZDU

    • Przez farmer_89
      Witam, ma ktos wiedze czy dronningborg d 4000 na pomaranczowym spodzie wychodzily orginalnie bez  kabin? czywiscie niektore egzemplarze.
    • Przez szakal911
      Witam.
       
      Przeszukałem forum i nie znalazłem nic odnośnie tych kombajnów, mogłem coś przeoczyć oczywiście.
       
      Zakupiłem niedawno sampo 580 rocznik 90. Poszukuje katalogu części oraz instrukcji użytkowania.
       
      Będę ogromnie wdzięczy za pomoc : )
    • Przez Dariusz12
      Witam moj john deere 2064 nie może się zatrzymać na hydrostacie zawsze jedzie powoli do przodu lub do tyłu co moze byc tego przyczyna ?  Jest lekki wyciek z rozdzielacza (tego od sterowania na linke ) czy to może być przyczyną?
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj