Skocz do zawartości
Kowalus00

Kabina T-25

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
T-25
kuba12345    0

Witam serdecznie :rolleyes: Po poszukiwaniach szyby i ramki tylnej do T-25 mam problem z założeniem owej szyby w oryginalną uszczelkę a następnie w ramkę. Ramę wykręciłem z kabiny i teraz jak zamontować szybę tak aby nie pękła. Dodam że będę robił to pierwszy raz proszę o cenne rady, może jakieś foto :unsure: . Proszę o pilną odpowiedź ;)

Wiadomość z agroFakt.pl

akadaka    0

Karol445 chyba mówił o dodatkowym alternatorze. Chyba w ciągnikach Same tak jest ze drugi ładuje dodatkowo jak jest włączone ogrzewanie. Ciekawy patent.

A faktycznie w dachu jest przecież nawiew zimnego powietrza, ja nigdy tego nie używam :lol:

Edytowano przez akadaka

kuba12345    0

A takie pytanie czy sznurek jest włożony w tą szparę w którą wchodzi ramka czy przeciągnięty na drugą stronę i do czegoś przywiązany?????? I mam rozumieć ze najpierw uszczelkę bez klina na szybę potem na ramę a na końcu klin ???

kuba12345    0

Do kolegi UrsusCzesio przecież wiem że to nie jest ogrzewanie chodzi mi tylko jak wyjąć ten silnik co jest od nawiewu zimnego powietrza na dachu bo mi się kable wyrwały i chciałem to zrobić bo lube się bawić w takie duperelki... A o ogrzewanie to chodziło mi o takie nagrzewnice czy jak bym podłączył to czy by mi nagrzała w kabinie

zbyszekbrzuze    124

Silnik wentylatora chyba wychodzi w dół, tylko trzeba wiatraczek odkręcić. Alko może cała dmuchawa zdejmuje się z dachu...

KPK Kumurun Team
Olej Turdus SHPD do silnika, Lux 10 do hydrauliki
Naprawiam ciągniki, remontuję silniki, kontakt na PW

Ważne sprawy GG: 33264431 t:724772311

zbyszekbrzuze    124

No ale jak to wygląda :blink: Ja rzygam na puszki na Władkach. To jest oszpecenie!

KPK Kumurun Team
Olej Turdus SHPD do silnika, Lux 10 do hydrauliki
Naprawiam ciągniki, remontuję silniki, kontakt na PW

Ważne sprawy GG: 33264431 t:724772311

Mentos223    164

Ja zamówiłem wczoraja kabinę do Władka nówkę za 2300 + dowóz teraz czekać tylko kiedy przywiozą :) Teraz jest masa kabin do tego ciągnika :)

Polska moc :)

Voo    38

Temat troszkę stary ale może komuś przyda się ta informacja.Znalazłem firmę która sprzedaje szyby do T25.Do wszystkich rodzai kabin,a trochę ich było.Mogą także dorobić szyby pod konkretny wymiar i mają w ofercie uszczelki http://sklep.firma3e.pl/t25-c-1_157.html

Pozdrawiam

Geo    10

Możesz też spróbować tutaj: MT-AGRO Ogrodniczki koło Supraśla, tel. 693-312-572 ewentualnie przez pocztę email : mtagro1@wp.pl. Wystawia szyby na allegro pod nickiem mdzieszko

zibi16245    0

Witam.Panowie chce zmnieniac dowod rejestracyjny w t-25 a planuje w puzniejszym okresie kupic kabine i czy potem musze znowu zmnienaic dowod czy to nie ma znaczenia??

argoz    0

Ja mam w t25 wbite w dowodzie że z kabiną, a w c360 w dowodzie nic nie jest napisane o kabinie a też jest założona. Przeglądy przechodzi już z 11 lat. :mellow:

mtracz    71

A dlaczego musi być szczelnie pozamykane?

Jak we Władku miałem jeszcze stara kabinę i nie była szczelna a ogrzewałem się ciepłym powietrzem z cylindrów to w mroź siedziałem w bluzie. Nie może być za szczelna bo taka ilość wtłaczanego powietrza musi gdzieś z kabiny wyjść.

Jak jest zimno na dworze to i tak powinno używać się tarczy dławiącej na wentylatorze chłodzącym, żeby ciągnik miał odpowiednią temperaturę. A w tedy będzie bardzo dobrze grzał.

Geo    10

Musisz mieć czyste cylindry tzn bez oleju i nie może być nigdzie nieszczelności na kolektorze wydechowym (uszczelka) albo np. nie może być przedmuchów spod głowicy. Inaczej będziesz się truć dioksynami ze spalonego leju albo zatrujesz się tlenkiem węgla lub spalinami. Człowiek przyzwyczaja się do zapachu i po kilku minutach nawet nie poczujesz, że coś jest nie tak i zemdlejesz, a traktor dalej będzie chodził. Na takie układy trzeba uważać. Dlatego producenci nie robią takich ogrzewań - za duże ryzyko. Tak samo trzeba uważać na ogrzewanie prowadzone od tłumika.

rafal93    3

Witam czy ma ktos z was wymiary orginalnej kabiny do ruska oraz wysokosc ciagnika z kabina? :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez adi972
      dlaczego w ruskim jak wrzucam wsteczny i na 1 to coś huczy
    • Przez andrzejz78
      Witam

Zastanawiam się nad małym remontem władka Do wymiany z ważniejszych rzeczy by były głowice, cylindry i tłoki z pierścieniami Uszczelki itp wedle potrzeby

Zastanawiam się teraz nad zakupem części Czy brać niby oryginały czy może kupić wszystko od Ledy ? Mój ciągnik jest z roku 1980
      Ma ktoś jakąś wiedzę odnośnie pasowania części z Ledy do władka z lat 80-tych ?
    • Przez TBhog
      Witam

Robiłem już ze sprzęgłem bo nie trzymało ale taki problem mam pierwszy raz. Mianowicie sprzęgło nie wysprzęgla a co za tym idzie bieg wrzucić baardzo ciężko. Jak zapalę z wrzuconym biegiem to traktor stoi no ale wyrzucę bieg i nie da się wrzucić. Zbliżyłem już maksymalnie do łożyska oporowego te 3 popychacze co odciskają docisk ale nie pomogło. Odkręciłem kwadratową pokrywę za pompą hydrauliczną i ewidentnie widać, że jak nacisnę sprzęgło to oś idąca do skrzyni nadal się kręci. Co mogło paść ? Po mojemu to chyba docisk coś nie tak bo jakby tarcza padła to by w ogóle nie brało.

Pozdrawiam
    • Przez pronarek
      mam pytanie jak zamontowac rozdzielacz hydrauliczny we władku i czy według was jest sens montowania masztu od widlaka na przód czy wytrzyma os itd.
      czekam na odpowiedzi mój tata mówi ze to spokojnie wypali.(i tak zaraz złożymy wniosek na tura do mtz ale jeszcze nie wiem jakiego wybrac)
    • Przez nieznany240
      zrobiłem remont silnika niedawno, jest taka przyczyna że jeden cilinder grzeje się szybciej od drugiego