Skocz do zawartości
Kowalus00

Kabina T-25

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
T-25
damianmmmm    0

Witam kolegów AF. Szukam oryginalnej (kanciatej) kabiny od T-25, jeśli ktoś by miał na sprzedaż to bym chętnie kupił, szukałem a allegro i AG Dolnośląskiej ale nie ma nic.

Mentos223    156

Ciężko będzie z oryginalną, a może jakaś inna podpasuje?? ja też jestem na etapie szukania kabiny do władka ale te oryginalne jakoś mi się nie podobają :):)

Wiadomość z agroFakt.pl

damianmmmm    0

Kiedyś jak mi nie była potrzebna to oglądałem i gość miał około 6 szt tych kabin do T25, wiadomo zdezelowane trochę ale po 600zł były, a teraz ni w ząb nie idzie znaleźć.

boro    0

Witam panowie interesują mnie wymiary kabiny do t-25 bardzo bym prosił jak by mi ktoś podał tak mniej więcej jaka ma wysokość?

damianmmmm    0

wiem że to badziew i nie patrze nawet na nie. Interesuje mnie konkretnie oryginał, wiosną były jeszcze na allegro w cenie od 600 do 1000zł w zależności od stanu, a teraz nie widze.

Sianokos12    384

Czy zakładał ktoś już głośniki w t-25 ? jak tak to czy można to zrobić samemu czy trzeba brać jakiegoś elektryka ?

Roki212    83

Czy to T-25 czy jakiś inny ciągnik to nie ma różnicy, ciagniesz przewody od radia podpinasz głośniki i cieszysz sie muzuką :P

klama    4

Elektryka to raczej nie potrzeba. Jak masz rozpiskę kabli na radiu to już masz problem z głowy jeśli nie to wstaw zdjęcie kabli wychodzących z radia to pomożemy :) A najlepiej pytaj w tym temacie: http://www.agrofoto....ka/page__st__80

Edytowano przez klama

kuba1221    12

U mnie szyby na tyle nie ma, a dobrze słychać, proponuje zrobic taka półkę jak u mnie , fota w galeri, wtedy glosniki masz blisko uszu.

gelo707    20

Niedawno znajomy kupił władka z oryginalną kabiną. Zdjął kabinkę wymalował i stwierdził że ją sprzeda bo traktor czasami będzie w lesie i tylko będzie zawadzać. Sprzedał kompletną za 700zł. Teraz pluje sobie w brodę co go podkusiło sprzedawać :lol:

Piotruniu25    1059

Ja jak będę zmieniał to też będę chciał kupić oryginał ale znaleźć ją to jest trudno czasem się zdarzają w anonsach ale po 2 tyś. :(

Mentos223    156

Jest jedna na allegro kabina oryginalna za 700 zł 2 szyb brakuje

W komisie w Librantowej i w Łapczycy ma pełno kabin od 500 do 1000 zł :)

dzigit    1

Może kabina od 330 to badziew ale wierz mi przynajmniej na głowę się nie leje i masz szyby do koła. Do mojej wersji władka tylko kabina od 330 pasuje nie założył bym już tej wysokiej ruskiej.

Oryginalna kabina jak ktoś o nią zadbał to podobno była bardzo komfortowa. Obicia tapicerką, wentylacja, lampka nawet była.

Wadą ich była nie otwierająca się szyba tylna ale chyba to poprawili później.

Sam bardzo bym chciał mieć takiego władka młodego z taką kabinką ale koniecznie z rewersem.

Ale sądzę że dostanie samej takiej kabiny to jest duży koszt i co jeszcze to wiąże się z przeróbkami w moim to pozostaje wymienić ciągnik a tego z kolei nie chcę zrobić no i weź tu człowieku znajdź kompromis :)

Piotruniu25    1059

@dzigit co za problem sprzedajesz swojego i kupujesz młodszego,no chyba ze ci chodzi o sentyment do tego ciągnika.

Mentos223    156

Ja na wiosnę właśnie będę kupował kabinkę do władzia bo w zimie jak odśnieżam to masakra jest :rolleyes::) Za 600 zł opłaca się wziąć i doprowadzić do normalnego stanu użytkowego.Jak się okazało mój miał kabinę bo nad pompą hydrauliczną jest ten przełącznik do ogrzewania ale na komisie zdemontowali bo zawsze dodatkowa kasa jest dla nich jak osobno sprzedadzą ;[ ;[ ;[

Edytowano przez Mentos223

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez pronarek
      mam pytanie jak zamontowac rozdzielacz hydrauliczny we władku i czy według was jest sens montowania masztu od widlaka na przód czy wytrzyma os itd.
      czekam na odpowiedzi mój tata mówi ze to spokojnie wypali.(i tak zaraz złożymy wniosek na tura do mtz ale jeszcze nie wiem jakiego wybrac)
    • Przez adi972
      dlaczego w ruskim jak wrzucam wsteczny i na 1 to coś huczy
    • Przez Kondzik100
      Mój władek ma za małą dawke paliwa i sie zastanawiam gdzie mu sie ja podkreca . I tu mam do was pytanie gdzie i czym sie podkręca ??
    • Przez Eliasz
      Witam
      Ostatnio jadąc sobie drogą zauważyłem że na kopalni w dzrzewkach robi t-25 tylko z przednim napędem gdy zajechałem do domu sprawdziłem w swoim Władku czy posiada jakieś wyjście jest tam coś takiego chyba to czyli taka pokrywka z boku skrzyni tylko nie wiem co jest pod nią bo nie miałem czasu rozbierać
      i moje pytanie brzmi następująco ile może kosztować napęd i gdzie mógłbym go dostać oraz najważniejsze czy będzie on pasował
      Z góry wielkie dzięki
    • Przez wladek_t25
      Witam
      Po odpaleniu na jałowym bietu gdybdodaje gazu to z 700 obr. na 1800 zbiera się elegancko, lecz sprawa się typie gdy chwilę pojeżdze. Pod lekkim oporem wejście z 900 obr. na 1500-1600 to zajmuje z 10 sekund!! Nie wiem w czym rzecz, od średnich do max obr. wkręca się tak jak powinien. Pompa po regeneracji, nowa sekcja. Próbowałem delikatnie podregulować dawkę paliwa na większą, i to też nic nie dało. Kąt wtrysku idealny, co do mm. Co robić Panowie? Mam drugą pompę Ale w niej trzeba by było ustawić poprawną dawkę paliwa na stole probierczym. Jest może ktoś z okolic Elbląga i mógł polecić dobrego pompiarza? Ja zawiozłem do niby specjalistycznego zakładu to zmienili sekcję i mi ją oddali, nawet na stole jej nie regulawali bo założyłem ją to musiałem obroty regulawać i ten wkręt stop od gaszenia bo wykręcili. Zawiozłem drugiego zakładu w okolicy to opowiedzieli że pomp od ruskich nie przyjmują...