Skocz do zawartości
Kowalus00

Kabina T-25

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
T-25
Hari123    6

W mojej okolicy nigdzie nie mogę dostać tych szyb nawet na zamówienie, pozostaje mi tylko allegro

Hrycu    1

Orientuje się ktoś z użytkowników forum czy można gdzieś na aukcji kupić jakieś uszczelki do kabiny??? Nie chodzi mi o uszczelki do szyb bo te mam dobre. Chcę uszczelnić kabinę z drzwiami jak i prawe okno. Gdzie mogę dostać takie uszczelki. Były one oryginalnie montowane czy nic tam nie było??? Gdy bardzo pada woda dostaje się do kabiny gdy mam zamknięte drzwi jak i prawe okno dlatego chcę coś z tym zrobić

wieslaw16    46

Witam,ja założyłem samochodowe od golfa,one najlepiej pasują bo oryginalnych też nie mogłem nigdzie znależć ,wystarczy dobrze potem ustawić drzwi i okno i jest bardzo szczelnie :rolleyes: Pozdrawiam.

Wiadomość z agroFakt.pl

wieslaw16    46

Od golfa 2, najpierw zaczynałem od roga bo już jest zrobiony kąt w uszczelce, i nakładałem na te płaskowniczki, z resztą co tu się rozpisywać to prosta robota.

badziak    0

Witam. Ja również poszukuje kabiny najchętniej komplet razem z pomostem (wanną,podłogą różnie ludzie mówią) plus maska i pewnie parę innych rzeczy. Najchętniej z podlaskiego i okolicznych województw,ale rozważę również propozycje z dalszych miejscowości..pozdrawiam

donweter1989    181

Maskę i wannę masz kolego na allegro. Przynajmniej wczoraj jeszcze były. Wanna chyba koło 700zł a maska z lampami 200 z hakiem. Pozdrawiam.

slawek99    2

Ja mam kabinę do sprzedania. Tzn kabina jest kompleta choć rozebrana, wyjęte szyby bo uszcelki już nie trzymały dobrze, zwalony stary ciężki dach tylko dorobiona ramka pod nowy otwierany dach. Z tyłu zrobiona ramka do szyby uchylnej n 2/3 i na 1/3 szyby stałej. Szyby tylne do dorobienia. Całość w podkładzie.

Szagi    0

Ja mam kabinę do sprzedania. Tzn kabina jest kompleta choć rozebrana, wyjęte szyby bo uszcelki już nie trzymały dobrze, zwalony stary ciężki dach tylko dorobiona ramka pod nowy otwierany dach. Z tyłu zrobiona ramka do szyby uchylnej n 2/3 i na 1/3 szyby stałej. Szyby tylne do dorobienia. Całość w podkładzie.

Ile kolego cenisz?

slawek99    2

Trochę zmieniły się plany i w obecnej chwili sprawa sprzedaży zawieszona na pewien czas. Daj propozycję ceny na PW to może się dogamy

93karol    0

Odkopie temat ;)

Co sadzicie na temat nowych kabin do t25?

Mam t25 z rocznika 79. I mysle nad nowa bez blotnikow. W internecie przeglądając w zasadzie sa 2 typy, naglak i druga jakas bez oficjalnej nazwy, moze ktos sie podzielic opinia na ich temat? Glownie chodzi i o poziom hałasu i komfort podczas eksploatacji.

Edytowano przez 93karol

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez pronarek
      mam pytanie jak zamontowac rozdzielacz hydrauliczny we władku i czy według was jest sens montowania masztu od widlaka na przód czy wytrzyma os itd.
      czekam na odpowiedzi mój tata mówi ze to spokojnie wypali.(i tak zaraz złożymy wniosek na tura do mtz ale jeszcze nie wiem jakiego wybrac)
    • Przez adi972
      dlaczego w ruskim jak wrzucam wsteczny i na 1 to coś huczy
    • Przez Kondzik100
      Mój władek ma za małą dawke paliwa i sie zastanawiam gdzie mu sie ja podkreca . I tu mam do was pytanie gdzie i czym sie podkręca ??
    • Przez Eliasz
      Witam
      Ostatnio jadąc sobie drogą zauważyłem że na kopalni w dzrzewkach robi t-25 tylko z przednim napędem gdy zajechałem do domu sprawdziłem w swoim Władku czy posiada jakieś wyjście jest tam coś takiego chyba to czyli taka pokrywka z boku skrzyni tylko nie wiem co jest pod nią bo nie miałem czasu rozbierać
      i moje pytanie brzmi następująco ile może kosztować napęd i gdzie mógłbym go dostać oraz najważniejsze czy będzie on pasował
      Z góry wielkie dzięki
    • Przez wladek_t25
      Witam
      Po odpaleniu na jałowym bietu gdybdodaje gazu to z 700 obr. na 1800 zbiera się elegancko, lecz sprawa się typie gdy chwilę pojeżdze. Pod lekkim oporem wejście z 900 obr. na 1500-1600 to zajmuje z 10 sekund!! Nie wiem w czym rzecz, od średnich do max obr. wkręca się tak jak powinien. Pompa po regeneracji, nowa sekcja. Próbowałem delikatnie podregulować dawkę paliwa na większą, i to też nic nie dało. Kąt wtrysku idealny, co do mm. Co robić Panowie? Mam drugą pompę Ale w niej trzeba by było ustawić poprawną dawkę paliwa na stole probierczym. Jest może ktoś z okolic Elbląga i mógł polecić dobrego pompiarza? Ja zawiozłem do niby specjalistycznego zakładu to zmienili sekcję i mi ją oddali, nawet na stole jej nie regulawali bo założyłem ją to musiałem obroty regulawać i ten wkręt stop od gaszenia bo wykręcili. Zawiozłem drugiego zakładu w okolicy to opowiedzieli że pomp od ruskich nie przyjmują...