Kowalus00

Kabina T-25

Polecane posty

dzigit    1

@Piotruniu25 można tak powiedzieć że mam sentyment do tego ciągnika bo to nasz pierwszy jak i również pamiątka rodzinna :)

Ale z drugiej strony to moja kabina od 330 dla mnie ma olbrzymią zaletę, bo choć nie jest w niej nawet w połowie tak komfortowo jak w tej ruskiej to pakuje do niej troje pracowników i mogę jechać w pole np. po warzywa.

Pisałeś że można sprzedać i kupić nowszy - zgoda. Chciał bym sobie tak zetorka odmłodzić ale oglądając inne nawet kilka lat młodsze dochodzę do wniosku że jak handlarz chce za takiego np: 35000 to ja za swojego powinienem krzyczeć z 50000 bo choć stary ale pierwszy właściciel i każda fakturka nawet za aku jest a u handlarza masz w najlepszym wypadku instrukcję obsługi.

No i jaką masz pewność że zmienisz na lepszy?? Wolej zostać przy swoim kacapku :P


POWER IS BACK
POWER IS MTZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mentos223    209

Tak oryginalną będzie spokój bo będzie pasowała bez przeróbek :)


Naprawa ciągników i maszyn rolniczych , przeróbki, malowanie, tulejowanie przednich osi, klejenie rozmrożonych bloków itp. PODKARPACIE tel. 721141104

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruniu25    3160

@dzigit też mam sentyment do swojego T25 tak że nie jesteś jedyna na AF,ja w swoim też mam kabinę od 330.Tylko skoda że te oryginalne kabiny nie mają otwieranej tylnej szyby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianmmmm    1

Ta z allegro jest już sprzedana, dzwoniłem do faceta to powiedział że zaraz jak ją wystawił to na drugi dzień sprzedał, więc wisi nieaktualne ogłoszenie tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vladimir    21

Weźcie koledzy popytajcie tych, co mają wersje Rusków bez kabiny- może akurat któryś ściągnął i przechowuje gdzieś na strychu :rolleyes:

Na komfort kabinki w Władku nie narzekam- wg mnie jest boska :D posiada ona wszystko: nawiewy, oświetlenie, wycieraczki, spryskiwacz :D Napewno lepsza niż w c330; aha- no i szczelna po fiksie :rolleyes: Ja się skuszę na radyjko, bo bez problemu będzie można słuchać :rolleyes:


Ruskie sprzęty mam i radę sobie dam.
Jestem Z KPK Kumurum Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba12345    0

Witam ten temat ma już parę miesięcy a ja dalej nie mam ramki szyby tylnej do t-25 po tym czasie od ostatnich postów nikt nie ma na zbyciu owej ramki lub wie w jakim sklepie dostane ja na 100 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cypis33    1

Czy przerabiał ktoś oryginalne siedzenie we Władku żeby było bardziej miękkie lub jakoś inaczej nie licząc wstawienia innego ?? Mile widziane fotki jak to wygląda .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kameleont25    75

Te co jest nawet jest wygodne tylko ta guma co jest w podstawie jak jest wytłuczona to jest twardo a jak jest niewytłuczona to jest nawet nawet, ale to również kwestia przyzwyczajenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy83    91

Daj se spokój z oryginałem lepiej daj parę stów i kup siedzenie amortyzowane inna jazda :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy83    91

Podłokietniki nie aż tak dobrze to nie mam,ale kupiłem parę lat temu za 300zł chyba od c360 dorobiłem mocowanie i jest niezłe amortyzowanie. Mam tylko jedną obiekcie jak jest słonecznie to ten fotel tak się napala że no cóż tylna część ciała na cztery litery aż pali :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marian2011    113

Ja zamontowałem zdobyczne siedzenie z jakiejś ładowarki ,zamontowac możesz każde prawie siedzenie bo podłoga płaska np od farmtraca przykręcane na 4 śróbki 6 mm idealnie by pasowało tylko koszt a co do podłokietników to raczej podnosze je w Farmtracu bo tak mi wygodniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cypis33    1

Ja też mam podłokietniki tylko samo siedzenie twarde i dobija do podłogi prawie .Chciałbym coś z tym zrobić nie wymieniając go na inne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruniu25    3160

Właśnie chcę zmienić siedzenie ale jak wymontuje stare to z podłokietnikiem a się już do niego przyzwyczaiłem :( szukam czegoś z podłokietnikiem ale nic nie mogę znaleźć w tanich pieniądzach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KarolT25    41

Ja mam jeszcze orginał lecz już się podarło muszę przyznać jest zniszczone <_< Ale na strychu mam opakowane drugie siedzenie lecz brak czasu zakładać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kameleont25    75

KarolT25 Ale masz opakowane orginał siedzenie takie co jest montowane orginalnie czy inne siedzenie od jakiegoś innego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mentos223    209

Ja kupiłem niedawno fotel grammera za 260 zł tak wygląda we władku :) ustawiłem je wyżej i odrazu poprawiła się pozycja za kierownicą i nie trzeba wysoko dźwigać nóg do pedałów :) Tak to wygląda a18d20222b9f6337m.jpg


Naprawa ciągników i maszyn rolniczych , przeróbki, malowanie, tulejowanie przednich osi, klejenie rozmrożonych bloków itp. PODKARPACIE tel. 721141104

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel807    102

Kurde od razu ile więcej miejsca się robi ;) Szkoda mi trochę kasy na takie siedzenie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy83    91

Ja kupiłem parę lat temu fotel od mf ale obicie się zniszczyło,więc wiozłem obicie od poloneza co był na złom B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mentos223    209

No miejsca dużo się zrobiło :) ja już po zakupie ciągnika miałem w planach wymienić fotel ale stale inne wydatki były ale teraz odłożyłem kasę i kupiłem jazda się przyjemniejsza zrobiła :)


Naprawa ciągników i maszyn rolniczych , przeróbki, malowanie, tulejowanie przednich osi, klejenie rozmrożonych bloków itp. PODKARPACIE tel. 721141104

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dexter170
      Witam, wymieniłem głowice bo zawory latały już w tulejach i mam teraz problem bo oczywiście chińczyki zrobili źle odwiert pod śrubę smarowania i była za płytka przez co wyrwałem gwint. Są na rynku śruby M14 więc przegwintowałem, zamontowałem i działa. Nie bawiłem się w wymianę tuleji bo się naczytałem że powszechnie dostępne są kijowe.
      Martwi mnie tylko smarowanie czy nie za bardzo zablokowałem kanał oleju, tzn dźwigienki są smarowane, olej leci, ale sprężyny suche, oleju może kropla czy dwie pod nimi reszta spływa a tuleje wystają przecież ok 2cm nad poziom głowicy. To jest w porządku czy mam się martwić?
      Ciśnienie normalne 3,5 na zimnym i 2,5 przy 80. Nie chcę żeby te nowe zawory się zatarły jak pojadę w pole.
    • Przez Tomaszzt25
      lv_0_20231215164649.mp4 Witam Aktualnie mam stomile 11.2-28 i chciałbym kupić większe opony ze względu na to że t25 często wyjeżdża w trasy.
      I moje pytanie brzmi co wybrać? 12.4-28 czy 13.6-28.
      Ciągnie rotacyjną,zgrabiarke,kopaczkę, rozsiewacz nawozu,a rzadziej pług,poznaniaka i kultywator
       
       
    • Przez leszeksz2
      Witam. Przy okazji naprawy hamulców zauważyłem że na kole zębatym blokady mam uszkodzone zęby. Rozkręciłem śruby mocujące i wyjąłem kołki mocujące do korpusu mechanizmu różnicowego. Próbowałem zdjąć tą zębatkę, ale ani drgnie (ściągaczem, obstukiwanie itp.). 
      Jak zdjąć tą zębatkę. Czy trzeba wyjmować cały mechanizm różnicowy ze skrzyni?
       
       
       
    • Przez ZETORRRRRR
      Witam mam taki problem nie wiem co jest wymienialiśmy pompę olejową bo się klin wyrobił na nową silnik jest ustawiony jak mówi książka na 1,5 do 3,5
      jest ustawiony na 3 złapie lekko tem. i szaleje ciśnienie skacze i maleje.
      Co jest jak je dobrze ustawić co może być wadą może regulator. Piszcie czy mieliście takie problemy i jak mieliście jak je rozwiązaliście. Pozdrawiam
    • Przez MarcinKdziak
      założony nowy docisk i łożysko oporowe i dalej nie chce wysprzęglać.Bez odpalonego ciągnika jak jest bieg wrzucony i wciśnie się sprzęgło ,to nadal jest na biegu i wogule nie wysprzęgla tylko czuć załączony bieg .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj