Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
azifelek115622

czujnik ciśnienia zetor 7011

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Zetor

witam, mam problem, bo nie pokazywał mi wskaźnik ciśnienia powietrza w układzie pneumatycznym, więc go kupiłem nowy, wymieniłem, i dalej to samo jest, więc jeszcze czujnik został, tylo jest problem , gdzie tą francę szukać w ogóle? bo niemam pojęcia gdzie on może być zlokalizowany, może orjentujecie się gdzie go mogę znajść, może wymienialiście go juz? proszę o pomoc ;)

jacus    95

na butli z powietrzem,pewnie brak masy[kabel ugnil]to najczestsza przyczyna awarii instalacji elektrycznej.

Wiadomość z agroFakt.pl

zorzyk2    50

Nie sądzę by to było przyczyną, bo butla oprócz tego połączona jest metalowymi przewodami ciągnikiem. Ten czujnik jest gdzieś na przewodzie, w okolicy skrzyni biegów.

jacus    95

:D :D ,poprawiacie mi dzisiaj humor,fachowcy,

z przodu jest pneumatyczny wlacznik sprzegla[tez sa tam kabelki] a z tylu jest zawor butli a za nim czujnik cisnienia i bez masy nie dziala[-chyba ze jest zepsuty ale watpie,kable masowe maja kolor szary-ale nie kazde i trzeba uwazac.

dziękuję jacus , to jednak to oczym ja też myślałem, a tam jeden kabel dochodzi do niego tzn dać mu dodatkowy kabel z minusa?

Edytowano przez azifelek115622

jacus    95

a miales wlaczona sprezarke :D , nigdy nie zapomne jak sprawdzalem wtryskiwacze na ciagniku i nie podawaly paliwa bo pompa byla wylaczona, :P :P jutro zobacze jak to jest u mnie to w niedziele napisze.

jacus    95

moj sprzet jest "troche" brudny wiec widac ze ida 2 kable,ale koloru nie moge rozpoznac i wchodza w blotnik. licznik w sumie nie jest do niczego potrzebny. a kontrolka ci gasnie jak jest napompowany.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować