Zaloguj się, aby obserwować  
melon10641

Myjka i kosa Einhell opinie proszę o pomoc!!

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
melon10641    1215

Witam!

Mam okazję kupić myjkę 2,6kW ciśnienie max 180bar za 1000zł i kosę spalinowa 2KM też tej firmy za 600zł. Czy ktoś użytkował takie narzędzia? Bardzo proszę o opinię i poradę czy warto ją kupić czy lepiej dołożyć i brać karchera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scarface    2

Witam

Polecam ci myjkę Karcher K 7.91 taka mam już pół roku nic się nie dzieje myje ją 4 ciągniki i 2 samochody osobowe maszyny rolnicze bardzo dobrze zmywa brud smar a to co podałeś to dosyć słabe opinie ma http://www.skapiec.pl/szukaj/w_calym_serwisie/einhell+myjka

mogę jeszcze polecić ci myjkę Bosch Aquatak 1250 kuzyn takową posiada i sobie chwali

 

Pozdrawiam

Mariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZYMANOX    480

nie polecam ....wręcz odradzam miałem takową myjką i po 2 dniach się ro***bała <_< polecam karchera mam teraz takiego i jest za***isty B)




Księga życzeń i zażaleń na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafff24    27

oba sprzęty to chińczyki, które jak się gwarancja skończy ciężko będzie pewnie naprawić

 

Mam okazję kupić myjkę 2,6kW ciśnienie max 180bar za 1000zł

 

co to za okazja skoro w porównywarce są ponad 100zł tańsze

Edytowano przez rafff24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melon10641    1215

Myjka ma mieć 5 lat gwarancji a potrzebuje ja do mycia obory i wiaty po świniach na głębokiej ściółce tak gdzieś 800mk razem czyli 2-3 dni ciągłej pracy no i jak już by była to do sprzętów. Co to za okazja dużo taniej jak karcher tylko w grę wchodzi jakość. Nigdy nie spotkałem się z taką myjką więc pytam o opinię. SZYMANOX a miałeś o tych parametrach? Dzięki za odpowiedź;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZYMANOX    480

miałem myjkę o innych parametrach ,ale ta firma najlepsze co robi to fleksy i wiertarki[wytrzymują rok i do kosza ;) ]reszta wyrobów jest zrobiona bez myśli technicznej np.główne kolanko na pompie w myjce zrobione z aluminium w którym można zrobi dziurę śrubokrętem ,a tam jest ponad 130bar :lol: :lol: że już o innych rzeczach nie wspomnę ;) pistolet się rozjebał pierwszego dnia a jak kupiłem pistolet to się ro***bała na amen :rolleyes: nie kupuj tego szrotu ni ch**a ,kup karchera B) co do kosy to pewnie to samo będzie :lol: :lol:




Księga życzeń i zażaleń na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukaszjarm    4

kiedys myslalem ze firma Einhell jest dobra mialem szlifierke katowa ok 6 lat i nadal dziala tylko zebatke musze zmienic . kupilem teraz druga nowa i po kilku miesiacach sie spalila . masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZYMANOX    480

firma jest dobra jak się mało robi ,najlepszy jest bosch mam 15-letnią szlifierkę i dalej działa B) B)z drugiej strony to trochę paranoja -popsuł mi się włącznik w einhelu to nowy 90 zł ,a nowa wiertarka 100zł.Efekt to 5 popsutych wiertarek einhella w garażu :lol: :lol:

Edytowano przez SZYMANOX



Księga życzeń i zażaleń na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56

Wysłać Ci włączniki, u nas na rynku po kilkanaście zł. W piwnicy też pewni mam kilka, tylko jak poznać czy pasują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    576

Pod Świdnicą na złom to Einhella tirami przywożą.Prawie nowe lub nowe z reklamacji. Kupiłem tam 2 razy parę rzeczy i powiedziałem że nigdy już nie kupie używkę, zwłaszcza taką. Tylko nowe w sklepie. Jest 24 miesiące gwarancji i mam to w nosie. Popsuję się to do sklepu i znów nowe jest. Ale mam tylko fleksa małego i wiertarkę z tej firmy i jestem zadowolony. Kupiłem raz wiertarkę z Black&Decker za 150 zł to na drugi dzień chciałem oddać. Słaba były bardzo, a wytrzymała ponad 2 lata.A EINHELL to były by 3 szt, i silniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez kakus19
      witam chcialbym kupic klucz udarowy na baterie i mam pytanie do uzytkowników jaka moc musi miec taki klucz zeby odkrecic np. dluta od pluga czy elementy robocze od grubera?
      https://domitech.pl/product-pol-20466-Klucz-udarowy-DeWALT-DCF892P2T.html?gad_source=1&gclid=EAIaIQobChMIlZXS05rMhAMVF6hoCR16sgcOEAQYBCABEgK9tvD_BwE
      czy takie cos jest za duze/za male?
    • Przez Ziemas
      Jakie buty ocieplane polecacie do pracy w gospodarstwie. Chodzi mi o buty do pracy w zimie i w oborze. któe wg was są nacieplejsze. mam problem z krążeniem i marzną mi stopy.
    • Przez kingway
      Witam , w racji tego , że mam parę rzeczy pordzewiałych maszyn i wypadało by  je odświeżyć wpadłem na pomysł , żeby je wypiaskować . I tutaj właśnie myślę czy nie zaopatrzyć się właśnie w takie urządzenie albo coś takiego zrobić . Nie  mam o tym pojęcia żadnego także liczę na wasze odpowiedzi . Jedyne co posiadam to sprężarka Van - kompresor i ciekawe czy ciśnienie nie będzie za mało do piaskowania jak coś ? . Widzę , że można kupić sam pistolet do sprężarki , ale czy warto ?  Mam też karchera na zimną wodę , ciśnienie 230 bar. - może dokupić pistolet do tego ?   Dzięki za odpowiedzi .
    • Przez majes
      Witam
      Jak rozebrać lewarek hydrauliczny ze zdjęcia (skamet 16T)? Odkręciłem 6 śrub od odołu ale podstawa nie chce zejść coś ją jeszcze trzyma.


    • Przez Nikkallo
      Jaki polecacie KLUCZ dynamometryczny 1/4" i 1/2"
      do amatorskiego mechanikowania, czasem jakiś rozrząd itp.
      Coś żeby działało i nie zabiło ceną...
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj