Zaloguj się, aby obserwować  
Pirell

Linka hydrostatu Case 1660

Polecane posty

Pirell    0

Wie ktoś może gdzie można dostać taką linkę bo słyszałem że nasi gdzieś dorabiają. Bo u mnie okazało się że jest za krótka, zerwała się a były właściciel tylko ją złączył i teraz nie da się ustawić joysticka w martwym punkcie bo nie jedzie do tyłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JurekS    5

Kolego, wejdź sobie na www.motolinki.pl tam ci dorobią wszystko, a ceny naprawde konkurencyjne - podam przykład - linka sprzęgła do NH td95d w serwisie kosztuje ok 200 zł. Oni dorabiają mi mocniejszą tzn grubszą z takimi samymi uchwytami za 50 zł.:rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wania27    1

witam widze ze kolega ma podobny problem ta załosna linka od hydrostatu u mnie tez ciężko chodzi i raz urwalem końcówke dorabiali mi w auto lince w jankach pod warszawą sama końcówka to nie wiele kosztowała bo 50 zł ale jak sie zapytałem o całą nowa linka ok 5,5 metra to gość powiedział że ok 700 -800 zeta. robilem też tam taka do gazu do ładowarki 2,5 metra 200 zeta kosztowała. ceny troche drogie ale co zrobic jak takie sa uroki niektórych zachodnich maszyn. <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pirell    0

dzięki za pomoc największy problem to jednak to że mam ojca skąpca i on uważa że nie trzeba naprawiać linki skoro jeździ :) i muszę znaleźć coś taniego żeby się zdecydował. Ja też bym jej nie wymieniał ale mnie strasznie denerwuje jak muszę na polu gdzieś wycofać i ledwie co jadę do tyłu. A mam jeszcze jedno pytanie możliwe że komputer żle pokazuje mi prędkość jazdy bo maksymalnie mam na nim 14,5 km/h a ojciec jechał przede mną ciągnikiem gdzieś ok 20 (tak przynajmniej mu się wydawało) i ja jechałem mniej więcej równo z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj