Polecane posty

patryk2792    0

klima 7-8 tys?<zart? np. przedni tuz kosztuje 3700 euro, klima+szyberdach 3600 euro wiec jaki problem uzyskac cene 200 tys? jak bede mial czas to wrzuce wam cennik tego agrofarma to sobie zobaczycie, a jeszcze co do tej cenny to ja bralem proforme do PROW wiec chodzi o jak najwyzsza cene i liczyli mi to po najwyzszym kursie euro.

 

rafalkom555 dla mnie full to full czyli wszystko co da sie tam zamowic i wlozyc do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDSikor    6

Tylko ciekawe kiedy ten EHR będzie dostępny w Polsce?


Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vrykoulakas    11

Podepnę się jak brałem ofertę na Agrofarma 430 Profiline, to dealer powiedział mi że będą montować nowe kabiny większe takie jak w Agrotronie czy słyszał ktoś cos takiego bo szczerze ta kabina w Agrofarmie jest ciut mała, siedziałem w Case Maxxum 110 Multicontroller i tam było miejsca jak na boisku ;)


Bear The Truth 2 + ICS Camo Hunter + NAP Spitfire ew Weihrauch HW 100T
Patrz przed siebie Traktory są wszędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Henius91    1540

Maxxum a Agrofarm to zupelnie inna klasa ciagnikow ;) mozna porownac JXU ale w tym tez jest wieksza kabina niz w Agrofarmie. a jezli maja montowac takie kabiny jak w Agrotronach (zapewne ta z wersji K) to jest to bez sensu bo Agrofarm i Agrotron K byly by takimi samymi ciagnikami. do Agrofarma pasowalaby kabina z nowego Agrotraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vrykoulakas    11

wiem że to zupełnie inna klasa ale najpierw siedziałem w DF i było ok ale jak się przesiadłem do Case to nagle DF się bardzo malutki zrobił ;) a nt kabiny to mi dealer mówił.


Bear The Truth 2 + ICS Camo Hunter + NAP Spitfire ew Weihrauch HW 100T
Patrz przed siebie Traktory są wszędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDSikor    6

Zielony odmiennik starszego Lamborghini R5.


Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malydyzio2    0

Witam. Ja mam już 1,5 rocznego Agrofarma 410 GS z przednim TUZ i WOM i jak do tej pory nie narzekam na niego. Rewers elektrohydrauliczny działa bez zarzutów i jaka wygoda. Polecam ten rewers jak ktoś zamiaruje użytkować Agrofatma z turem. Polecam ten ciągnik jak ktoś zamiaruje kupić go, fakt cenowo w porównaniu z innymi ciągnikami tej samej mocy nie wypada najlepiej jest droższy ale warto dać więcej i mieć ciągnik dobrej jakości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manita    1

ja w tym tygodniu dostałem ofertę Agrofarma 410 GS na 144 tys. netto. Skrzynia 20/20, klima z szyberdachem, przygotowanie pod przedni TUZ i siedzenie pneumatyczne. Jak dla mnie trochę drogo i bardzo "przytulna" kabina ale wygodna bo wszystko pod ręką :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobert21    0

Moge sie mylic ale skoro GS to raczej jest to wersja ze skrzynia 40/40 z polbiegami, sprzeglem w przycisku i rewersem e-h.


Okresowy rolnik z miasta ;)
Na ok. 30 ha - Zetor 5320 i T25, w niedalekiej przyszłości może coś jeszcze...
Niedaleka przyszłość nadeszła - NH T5040 + Metal Fach T241

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestus123    4

Nie wiesz jakim cudem? Różnica pomiędzy R3, Explorer3 a Agrofarmem to różnica +/- 400 Euro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez lukasz_142
      Witam. Kupiłem lamborghini r7.210 2008r. 
      Mam problem z przełączeniem dźwigni tw. biegi szosowe-polowe. Nie da się przełączyć. 
      Wie ktoś co jest przyczyną? Albo jak powinno się to przełączać? 
    • Przez gogo500
      Witam posiadam ciągnik Same laser 90 i nagle znikneły mi chamulce niewiem czo mam wlac prosze o pomoc
    • Przez 19seba
      Witam ,mam pytanie wie ktoś czemu nie zawsze rozłączy przedni napęd ? Włączać , włącza zawsze a nie zawsze rozłączy i słychać że wyje w czasie jazdy , kontrolka się włącza i wyłącza normalnie 
    • Przez Grzenio
      Wie ktoś może co oznacza błąd nr 85 w DF agrotronie z 2008 r.
      Może ktoś już spotkał się z tym błędem?
      Z góry dzieki za pomoc.
    • Przez mpomykala
      Witam,
      Czy posiada ktoś do sprzedania instrukcję napraw do ciągnika Deutz dx4.50 lub innego modelu DX?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj