Polecane posty

patryk2792    0

witam

Co sadzicie o tym ciagniku? jego sprzegle, rewersie, czy nadaje sie do ładowacza czolowego. prosze was o opinnie.

Edytowano przez patryk2792

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubu365    1

Wesja gs ma rewers elektrohydrauliczny przycisk sprzegla i dwoch polbiegow

do ladowacza lepiej wziasc wersje z szyberdachem w kabinie jednak jest malo miejsca ja bym sie jescze zastanowil nad case cs pro bo ma multicontroller i wszystkie potrzebne funkcje na jednym miejscu


Wielki fan case jx/new holland td

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patryk2792    0

cena DF agrofarma 410 GS to prawie 200 tys. brutto (full wersja). niech ktos sie wypowie kto ma agrofarma na temat sprzegla i rewersu (plusy i minusy) :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maslak88    0

Plusami rewersu elektrohydraulicznego jest regulacja czułości rewersu. Co do sprzęgła i rewersu nie mam nic do zarzucenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

Plusy plusami to jedno a może najpierw zastanówcie się czy to jest wam potrzebne, czy nie wsyatrczy wersja ecoline za 2/3cie kasy co wypasiona wersja gs a macie ten sam ciągnik ten sam silnik i równie dobrą jakość wykonania, ciagnik musi się zwrócić i zarobić na siebie i na swoje bajery,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poosa21    856

cena DF agrofarma 410 GS to prawie 200 tys. brutto (full wersja). niech ktos sie wypowie kto ma agrofarma na temat sprzegla i rewersu (plusy i minusy) :rolleyes:

skad taka cena? ja bede brał DF Agrofarma 430 za 170tys. brutto z rewersem mechanicznym reszta wyposażenia na full, za rewers elektrohydrauliczny musiałbym dopłacić 10tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patryk2792    0

cena od dealera z Chełma, za full wersje niecałe 200 tys. wiem bo bralem fakture proforme do PROW to wyszlo prawie 200 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kristaps    9

Jakie sprzęgło jest w wersji podstawowej, mechanicznej w Agrofarmie 410/Lamborghini R3 85 tzn. mokre czy suche?

Zastanawiam się czy byłby dobry do tura...


,,Unia Europejska jest instrumentem Niemieckiej hegemonii w Europie.'' Margaret Thatcher

Nie pij za kierownicą. Stukniesz kogoś w zderzak i sobie rozlejesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patryk2792    0

w DF w wersji podstawowej jest skrzynia 20x20 czyli sprzeglo suche i rewers mechaniczny to jest wersja DT a GS to jest sprzeglo mokre, skrzynia 40x40, rewers elektrohydrauliczny i 2 półbiegi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Henius91    1543

@Ferdek do ladowacza czolowrgo rewers mechaniczny jest troche nie wygodny, moze jak jest po tej lewej stronie fotela to lepiej niz po prawej, ale przy rewersie EH nie odrywasz reki od kierownicy i to jest bardzo duzy plus. ale takie bajery jak przedni TUZ i WOM, przednie obciazniki, siedzenie pasazera, skrzynia 40/40 itp. mozna sobie odpuscic jesli ma pracowac z ladowaczem czolowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maslak88    0

do skrzyni 20x20 można wziąć rewers eh tylko różnica między skrzynią 20 a 40 wynosi gdzieś koło 1 tyś. o ile dobrze pamiętam, więc chyba lepiej dopłacić ten tysiąc i mieć HI-LO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EppS    91

maslak88 ma rację można go mieć w skrzyni 20x20 dopłata chyba 300 Euro, Ferdek07 w ecoline jest suche sprzęgło to jest spory minus zwłaszcza jeżeli jak wyżej ciągnik ma być do ładowacza, drugim sporym minusem jest brak prędkości WOM w trybie ECO. Czy w ecoline można mieć dach wysokiej widoczności?


NAPIS ćWICZEBNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Henius91    1543

no wlasnie, w Ecoline odpadaja wszystkie przydatne rzeczy do ladowacza. co do skrzyni to sam myslalem o 40/40, u mnie taki ciagnik by pracowal przy pracach zielonkowych, uprawie i transporcie wiec taka skrzynia by sie napewno przydala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalkom555    13

Ten agrpfarm za 200tysi to chyba w tej cenie razem z ładowaczem?

Do tego ciągnika nie ma takich rzeczy do wepchania na taką kase B)

Gs(rewers eh i półbiegi) to mniej niż 15tysi, klima z 7-8tys B) Ehr nie można do niego wsadzić, szyberdach to max 1-2tys, więcej złączy hydraulicznych 1-2tys :o Nawet liczyć te dodatki do podstawowej wersji w cenie 30-35tysi to mi tu nie wmówisz że kosztuje 200tysi :D :D Chyba że cię dealer w bambuko zrobił :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Henius91    1543

jesli dolozysz przedni TUZ i WOM to spokojnie uzyskasz taka cene. full opcja to full opcja :lol: ja wlasnie w takiej wersji full z przednim TUZem i WOMem dostalem oferte na prawie 210 tys zl brutto, ale to byla cena do wniosku, wiec lekko zawyzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDSikor    6

W nowym katalogu na 2011 jest pokazane, że można wsiąść EHR do Agrogarma.


Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDSikor    6

Do zwykłej też


Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalkom555    13

@Henius91 - full opcja to także bliźniaki(koła) co?

Autor napisał gs to wiem co ma gs, napisał full opcja, to określenie pozorne, dla jednego full opcja to 2półbiegi a dla drugiego to co najmniej 4półbiegi B)

Może by tak autor tematu napisał co jego ta full opcja ma w wyposażeniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj