ziom3

praca ciągników w lesie

Polecane posty

quercus    7
Katowanie zetorka

http://pl.youtube.com/watch?v=mKE-M96InZI

operator ma chyba problemy ze stawem skokowym prawej stopy...

 

 

Nie tylko ze stawem skokowym ;/

 

Chwilami przypomina mi dziadka mojego to piłowanie na wysokich obrotach na małym biegu ;/


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13

Da sie inaczej, trzeba przycisnąć ale nie kopać bezmózga w gaz co w żaden sposób nie pomaga :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateo13    0

Ja wyciągam zetorem 5340 ale w wiosce ciąga mtz 82 z wyciągarka :rolleyes:

Zawsze jak sie zakopie to z kabiny nie da sie wyjść ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zecio    0

No to fajnie jezdzi jak już niemoże wyjśc ja do tej pory to jeszcze się tak niezakopałem aby z kabiny niedało się wyjsc... :rolleyes: Jak pojedziecie do lasu to nagrajcie jakiś filmik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2

W sobotę mój Ursus 3512 skakał w lesie ciągał i ładował drzewo ale niestety nie miał kto foto pstryknąć bo ja byłem operatorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zecio    0

Jak ciągnik pracuje w lesie no to nic dziwnego że ma szyby wybite przecież. Każdemu się może zdarzyć chwila nieuwagi i szyba poszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2

Jak u mnie to las drugie miejsce wybijania szyb(pierwsze rotacyjna) w tamtym roku tak było z szyba w T25 gałąź spadła i po szybie. Widać że ciągnik robi całymi dniami w lesie dlaczego uważasz że jak nie ma szyb to jest idi*tą sam nie mam wszystkich szyb w ciągnikach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziom3    0

hahhhaahhahhhaahhhahahahhaha ale wy........... ja robie 6lat w lesie na ciągniku i znam tylu ludzi co zrywają w lesie i bardzo rzadko sie zdarza ze szybę sie zbije , BAJEROWAC TO JA A NIE WY MNIE!!!!!!!!!!!!! Pracuje na c-360 c-330 , lkt-81 turbo trzeba uwarzac co sie robi i miec dobrego pilarza na lesie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zecio    0

To kolego ty będziesz wiedział jaki jest ciągnik dobry do lasu C-360 C-330 zetor 5245 czy też 7245 oprócz LKT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2
hahhhaahhahhhaahhhahahahhaha ale wy........... ja robie 6lat w lesie na ciągniku i znam tylu ludzi co zrywają w lesie i bardzo rzadko sie zdarza ze szybę sie zbije , BAJEROWAC TO JA A NIE WY MNIE!!!!!!!!!!!!! Pracuje na c-360 c-330 , lkt-81 turbo trzeba uwarzac co sie robi i miec dobrego pilarza na lesie ;)

To myślisz że nie może się zdążyć?? to że tobie się to od 6lat nie zażyło to nie znaczy że i innym nie może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomekzet    78

moim zdaniem ciagnik do lasu musi byc zwrotny, mały i silny, najlepiej cos w stylu LKT, a np. zetor wogole sie nie nadaje do pracy w lesie, troche szkoda niszczyc kabine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zecio    0

Ale co jest podobnego do LKT?? Przecież pisałem że LKT nie wchodzi w gre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziom3    0

To kolego ty będziesz wiedział jaki jest ciągnik dobry do lasu C-360 C-330 zetor 5245 czy też 7245 oprócz LKT.

 

 

to zależy co chcesz robić w lesie?? zetor i ruski sie nie nadają za wąskie na górkach szybko idzie sie wywalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziom3    0

To myślisz że nie może się zdążyć?? to że tobie się to od 6lat nie zażyło to nie znaczy że i innym nie może

 

 

trzeba myśleć co sie robi szyba nie kosztuje 5zł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomekzet    78

najlepsz bedzie koń B) B) ;) na pochyłosciach sie nie przewróci, naped 4x4, niema co powyginac o gałezie, tani w eksploatacji :D B) ;) B) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zecio    0

ja wiem że koń najlepszy ;) ale na razie rozmowa jest o ciągnikach... może później porozmawiamy o koniach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

konie nadal są wykorzystywane w lesie. Rzadko bo rzadka ale są.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez SeverusSnape
      Dzień dobry,
      Szanowni forumowicze, posiadam przyczepę Autosan D-45. Niestety, przedni siłownik strasznie leci. Przymierzam się do remontu tej przyczepy i myślę nad wymianą siłownika, jednak niestety nie umiem go nigdzie znaleźć. Czy posiada ktoś może katalog do tej przyczepy? Ewentualnie mógłby pomóc w zlokalizowaniu takiego siłownika? 
      Z góry dziękuję za pomoc
    • Przez Dominikw52
      Witam,
      mam problem z uruchomieniem silnika w  ładowarce Manitou MLT 634 LSU Turbo rok 2003. Myślę ze pompa hydrauliczna przestawiona jest na pełna moc, co wytworzyło bardzo duże ciśnienie w instalacji hydraulicznej. Ładowarka ta nie posiada potencjometru przy pompie wtryskowej. Co może być przyczyną tak wysokiego ciśnienia w instalacji hydraulicznej ? Dodam że silnik jest w 100% sprawny. Proszę o rady. Z góry dziękuje.
    • Przez dominikl95
      czy ktoś posiada tego typu kosiarkę czy jest ona czegoś warta i czy nadaje się na łąki torfowe?
    • Przez Macieks
      Witam was mam do was jedno pytanie ktoś może wie co to za marka obsypnika ? niestety nie posiadam tabliczki znamino wej 


    • Przez raven18
      Przyczepa skorupowa z własną hydrauliką, siłownik po wymianie uszczelniaczy gdyż tłoczysko jest w dobrym stanie. Cieknie. Chyba nawet bardziej niż przed wymianą uszczelnień, tylko cały problem jest w tym że nie cieknie podczas podnoszenia czy opuszczania ale już po opuszczeniu, złożeniu, dodam że wcześniej było to samo dlatego poszedł do regeneracji... 😒 Dopiero jak daje dźwignię przy pompie od opuszczania na tzw wolny spływ przestaje, co to może być, tam się jakieś ciśnienie tworzy czy jak. Normalnie paka podniesiona nic nie cieknie, nie opada a jak złożę to zaczyna ciec ... 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj