NitroX

John Deere 2040 s

Polecane posty

NitroX    1

A co tam z tymi powrotami, poodtykałeś? Z doświadczenia wiem, że jak zajedziesz do pompiarza z niesprawnym autem czy ciągnikiem to zawsze winna jest pompa, w samochodach już trzy razy mi chcieli robić pompy, a zawsze okazywało się coś innego. A zapala dobrze; czyli od pierwszego obrotu wału?

 

teraz po wymianie pompy, to i gaz cięgiełko trzeba było regulowac,bo wtedy były niskie a teraz zamiast niskich były wysokie.Ale to już ustawione. Palic Pali ładnie,Powroty podtykane I teraz nawet zrobione że ominięte wtryski i to samo. Ojciec Jeździł to po tej wymianie głowiczki, mówi że ciutke lepiej idzie. Ale nadal to samo I nie wiem czy to nadal paliwo, czy co rozrząd może? Wiecie jak sprawdzic czy dobrze rozrząd ustawiony?

 

jak się da 4 i gaz to dymi na czarno za nim cały czas.

Edytowano przez NitroX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś już tu pisał o wałku rozrządu, zmierz wielkość wciśnięcia poszczególnych zaworów i podaj na forum ,na pewno ktoś odpowie dla porównania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten dym wyglada tak jakby bylo za malo powietrza wzgledem paliwa. Pompe napewno sprawdzales ale czy sprawdzales czy dostatecznie otwieraja sie zawory zeby dopuscic odpowiednia ilosc powietrza? Pisalem ci wczesniej w jaki sposob. P.S. nie wiem czy byl jeszcze pruszany temat podkladek pod wtryskami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kevin25    185

Siemanko nei wiem cyz coś pomoge ale moj wujek miał ostatni podobny problem tylko przy MWM problemem był brak dziurki znaczy zatkanie zaciagu powietrza do baku wcale siły nei miał a znowu drugi kumpel załozył do MTz za cienkie przewody paliwowe i siły nei miał wcale


JD 1640
Ursus C-360
Ursus C-330M
Siła !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NitroX    1

możliwe że właśnie coś z tymi zaworami, bo on tak jak schodzi z obrotów to tak w filtr powietrza bije (tak mi się zdaje takie bu bubu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NitroX    1

Ciągnik poszedł do rozbiórki, będzie wyciągany wałek rozrządu :unsure:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Będziecie wymieniać tylko ten wałek czy regenerujecie całą głowice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NitroX    1

Głowica już była robiona, Ciągnik rozebrany I wałek wytarty dobrze ktoś tu mówił z tym wałkiem, Tak samo rozrząd przestawiony był bo teraz nie bije w filtr, Aby kupić wałek i składać, wiecie gdzie taki wałek można dostać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NitroX    1

Dany Oryginalny wałek rozrządu używany, rozrząd przestawiony i Chodzi Ok, już wchodzi w wysokie obroty, niedługo zobaczymy jak w polu będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NitroX    1
Napisano (edytowany)

Ile wydałeś na te wszystkie części i regeneracje?

 

oj dużo, można policzyc

Głowiczka w pompie nowa 1100zł

sprawdzenie pompy i wtrysków,

robienie nadmiarów nowe,

termostat,

wałek rozrządu org, john deere

pompka zasilająca

pierścienie

honowanie

głowica robiona

laski nowe

popychacze nowe

w kołach przód wymienione łożyska, uszczelniacze

nowe paski zębate

kpl, uszczelek

simering przy pompie hydraulicznej

sworzeń w przodzie

, chyba tyle, możliwe że było więcej ale już nie pamiętam, trzeba by się bawić w liczenie.

 

ps, już jest Wszystko Ok, ma siłe, tylko pucha jak się wyciągnie miarkę ? u was też tak jest?

Edytowano przez NitroX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NitroX    1

NitroX -jak się sprawuje jonder ,ma siłę jak powinien?.

 

 

Tak, już jest wszystko w porządku, John deere zrobił się o wiele szybszy bo nie właził tak na obroty jak teraz, i Moc ma też o wiele większą :P

 

Dzięki wszystkim za Pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARCINO91    0

Witak kolegów mam pytanie mam Jon deere 2040 z 1989r bez przedniego napędu.

Mam takie pytanie czy by szło dorobić przedni napęd do tego modelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tom31    11

Koledzy niebede zakladal nowego tematu potrzebuje serwisówke do john deere 2040 z 1986r gdzie moge ewentualnie pobrac badz moze posiada ktos w wersji pdf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MateuszN    1

Witam was może macie jakiś schemat jak ustawić w jd 2040 rozrząd bo głowica poszła do remontu i nikt nie zaznaczył jak ma być ustawiony i teraz jest problem bo niby jest jakiś przyrząd (krzyżak lub szablon) do ustawienia zebatek na rozrządzie, a tam są jeszcze przeciwwagi. Potrzebuje to nie dla siebie tylko dla jednego znajomego jak możecie to napiszcie lub jakieś foto tylko jak najszybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jelonek1996    0

Witam mam prośbę również dotycząca JD 2040S czy ktoś może wie jak w tym modelu przełączyć obroty WOM z 540 na 1000?

I czy w tym modelu jest to w ogóle możliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
d4rek    66

W 2140t minimalny ruch zaworow tez ma byc 11mm ? Wszystko posprawdzane, wymenione a kopci i za slaby wiec przed wymiana walka dobrze by pomierzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m4r4as    0

Witam. Przymierzam sie do wyciagniecia walka rozrzadu i prosze o podpowiedz czy jest mozliwosc wyciagniecia go bez odkrecania glowicy i rozpolawiania.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
d4rek    66

Jak bedziesz robierał porob zdjecia cos jak manual jak nie bedzie problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez JacekBiernacki
      witam ma problem z podnośnikiem w swoim jd 2140 otóż sytuacja wygląda tak że podnośnik po wyłączeniu ciągnika opada momentalnie a gdy podpinam cięższa maszynę to na wolnych obrotach nie potrafi jej utrzymać w powietrzu wydaje mi się że to tłok jest winny chyba że zawur
    • Przez Mateusz0110
      Witam
      Mam taki problem w John Deere 3140 że nie mogę zmienić biegów na dźwigni od rewersu czyli żółw zająć i wsteczny .albo muszę wrzucić na luz 1.2.3.4 i dopiero tam wbić albo je jestem wstanie ruszyć bo albo zblokuje biegi albo wg nie mogę zmienić biegu chodzi o żółw zająć i wsteczny .jak odkręciłem to cięgno od lewarka które idzie do tego walka wodzika od skrzyni to cały ten wałek kręci się w koło .czy to będzie uszkodzony ten wałek w środku ?? Podobno bardzo często w tych jelonkach się to dzieje 
    • Przez Paweł20
      Szukam całej tylniej lampy z obudową do john deere 2040
    • Przez RafaHordyj
      Witam czy jest możliwość  zrobienia szybkiej skrzyni biegów w John deere 3040, 
    • Przez Paweł20
      Witam jak odpowietrzyć wysprzeglik 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj