saszeta

Przyczepa d35 d44 d 46

Polecane posty

saszeta    161

Kupiłem przyczepę d35. Znajomy zobaczył że ładna ta moja d44. Więc poszukałem w necie i znalazłem że d46 też to może być. W końcu nie wiem co mam bo żadnych papierów nie ma. Wymiary skrzyni 193x380x50 cm. Przyczepa sztywna. Koła 20. Czy oprócz ładowności są jeszcze jakieś różnice między nimi? Da się zrobić z tego wywrotkę?

Edytowano przez saszeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxi777    3

Wg mnie to d35 ponieważ posiadam takową i w papierach jest napisane d35, wymiary mam identyczne jak Ty kolego.Inne modele różnią się wymiarami skrzyni, jeśli źle pisze to mnie poprawcie.Natomiast wywrotkę da się zrobić tylko roboty trochę jest.

Edytowano przez maxi777

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik-k    0

przerobić na wywrotkę to nie problem d-46 to nowsza wersja autosanki na szerokich osiach a d-35 a d-44 to starcze sztywne d-35 duzo było modeli pod tą wersją. d-44 z tego co wiem to były na ramie zimno giętej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    314

Mam d35 - hamowana tylko przednia oś, przedni zaczep inny niż w D46 - słabszy. Mam też d46 i hamowane obie osie i zaczep solidniejszy niż w D35.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saszeta    161

no to ja mam jednak d35. Przednia oś hamowana. @Antonio86 dasz radę jakieś zdjęcia ramy wysłać na meila? saszeta@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antonio86    39
Piotruniu25    3145

Odświeżam temat.

 

Czym się różnią przyczepy D47,D45,D732 i D35.Wiem tylko że różnią się wymiarami paki i D45,D732 i D35 mają wywroty na dwie strony i jeszcze jak ktoś by mógł podać wymiary tych przyczep. <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldek315    2

witam chciał bym się dowiedzieć jakie wymiary ma przyczepa d50 bo właśnie mam przyczepę ale nie wiem jaki model jest sztywna mniejsza od d47 może ma ktoś fotki d 50 koła 20" :unsure:

Edytowano przez waldek315

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gelo707    21

Czy ktoś wie do którego roku była produkowana przyczepa d46?


c20xe- to 150 powodów do bezczelności na szosie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marian7k    110

Mam przyczepę d47 i nie mogę kiprować większych ładunków bo wybija zawór ten co jest od maksymalnego przechyłu {bezpiecznik},jest pozbijany i nie mogę odkręcić co poradzicie? Pod spodem siłownika jest też zawór (śrut i sprężyna) czy też tam trzeba podkładke albo mocniejszą sprężynę.Na przyczepie ok 6t.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gelo707    21

Szukałem przyczepy najchętniej wywrotki i oglądałem d47. Obejrzałem ich z z kilkanaście w woj lubelskim i okolicach Radomia. Wszystkie były z pogiętymi ramami, przedni wózek najczęściej haczył o ramę. Wyleczyłem się z chęci zakupu takiego modelu przyczepy. Szczytem wszystkiego, jak dla mnie, jest sprzedaż przyczepy z nową podłogą naspawaną na starą z dziurami. Ceny w okolicach 7- 9 tyś :blink: A taka ciekawostka dla marian7k. NIedawno czytałem instrukcję do przyczepy d47 i napisano o tym że przy przeładowaniu po prostu siłownik może nie podnieść ciężaru i trzeba nadmiar tonażu zwalać ręcznie. Producent ostrzega że w wyniku podnoszenia przeciążonej skrzyni, może dojść do pogięcia ramy. To są delikatne przyczepy z ramami ze stali zimnogiętej i trzeba uważać. Więc jak jeszcze masz prostą ramę... :)

Pozdrawiam


c20xe- to 150 powodów do bezczelności na szosie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marian7k    110

Dzięki za radę,takie większe ciężary to sporadycznie.Jeżeli wyleczyłeś się z d47 to co wybrałeś?

Edytowano przez marian7k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gelo707    21

A zakupiłem sztywną d46B, w bardzo dobrym stanie. Będzie do wożenia skrzynio palet. Pierwotnie planowałem że jak mieć przyczepę to wywrotkę, choć mi wywrot przyda się raz na rok albo i wcale. No i czas mnie naglił


c20xe- to 150 powodów do bezczelności na szosie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtek161    3

przyczepe d 35 na ursusa 360 warto? odp

 

Połączony

Edytowano przez MAT912

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez PawelS
      Witam potrzebuję opinii na temat firmy Perfect-Agro Koluszki, gdyż prawdopodobnie będę u nich zamawiał przyczepę, są one całkowicie odnowione i wyglądają jak nowe a cena to jest 1/2 w porównaniu do Nowej np Pronarki. Czy ktoś z użytkowników kupił od niech przyczepę i czy jest zadowolony jak z trwałością i wykonaniem >? Za każdą informację będę wdzięczny 
      http://www.remonty-przyczep.com/ 
    • Przez Hinco
      Czy teraz można zarejestrować jednoosiówke SAM do traktora? Bo kiedyś ojciec zrobił do samochodu i problemu nie było, a jakby sie dało traktorową rejestrnąć byłoby miło..
    • Przez koyack
      Witam wszystkich. Zastanawiam się nad zakupem przyczepy uniwersalnej  ściana przesówna. Służyła by do transportu zboża, kiszonki z qq oraz jaka rozrzutnik obornika. Przeglądając oferty różnych firm trafiłem na ogłoszenie firmy Agrotechnology z Rzeszowa. Ale nigdzie nie mozna znaleźć informacji o ich produktach. Interesujące jest uniwersalne podwozie do różnych przeznaczeni np można po ściągnięciu zabudowy przyczepy zamontować na podwoziu beczkowoz.  Czy ktoś miał doczynienia z tą firmą? Jakieś opinie? Z góry dziękuję za wszelkie informacje.  Załączam link do ogłoszenia. 
      https://www.otomoto.pl/maszyny-rolnicze/oferta/agrotechnology-przyczepa-ze-sciana-przesuwna-up-pza-27-jedna-rama-wiele-narzedzi-ID6Gg380.html
    • Przez gofermk4
      Cześć wszystkim, jak w temacie stoję przed wyborem przyczepy skorupowej na tandemie. Zastanawiam się nad markami Umega spc16, Auto-tech aps16 i Metal tech ts16. Przyczepa będzie służyć do przewozu zbóż oraz do wywozu obornika( dość sporo towaru). Może ktoś z was użytkuje którąś z tych przyczep i doradzi w co doposażyć przyczepę?? Jakie opony wybrać 600czy 560 wystarczą, czy skrętna oś czy bez tego idzie przeżyć....
    • Przez Wopl
      Czy ktoś zakładał koła od koparki do przyczepy rolniczej. Opona jaką chcę założyć ma wymiary 10.00r20 a oryginalna 8.25r20. Najbardziej interesuje mnie jak opona się zachowuje.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj