Polecane posty

Arni    1

Witam. Na stronie JD jest podana informacja o prezentacji nowej serii 6D. Wiecie coś więcej o niej?


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

Rewelacyjna skrzynia biegów: 18 przełożeń ;) .... 9 do przodu 9 do tyłu :D znów będzie hit na polskim rynku :D Na całe szczęście rewers EH jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDSikor    6

To będzie taka większa seria 5M


Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario3004    0

Pewnie kolejny Chińczyk <_<

 

Masz taki, że tak piszesz? <_<

 

Z tego co wyczytałem wynika, że ma od 100 do 140 KM. Ładny wygląd i pewnie solidny jak każdy John Deere.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil41    29

wiekszość narzeka na wersje z elektroniką a jakoś nie widze żeby tych prostych ciągników przybywało w galerii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

To będzie taka większa seria 5M

Seria 5M to przy tym HI-TECH :D Seria 5M ma wszystkie parametry lepsze oprócz wymiarów. Zapewne będzie to ciągnik na chińskich podzespołach, bo tu priorytetem będzie tylko i wyłącznie cena.

Na amerykańskiej stronie piszą że to ma być ciągnik pomocniczy i z tym się zgodzę, bo na pole to się nadaje jak kozi zad na trąbę :D To ciągnik dla Trzeciego Świata, gdzie jak zwykle Polskę podciągnęli

Edytowano przez b0gdan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario3004    0

Ja osobiście nie kupiłbym 6D. Kupiłbym 5M, ponieważ jest tańszy, ma lepszą skrzynię biegów, jest zwinniejszy, ładniejszy, i jest lepszy do ładowacza czołowego. Za te same pieniądze mam 5M z ładowaczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blu    6

To nie chińczyk tylko brazylijczyk ;)

Gabarytowo jest mniejsy od 6030. Z wyposażenia bardziej przypomina serię E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalol    0

Ja co do serii 6D to sobie żartuję, że jest do D**Y, tak mi się kojarzy te oznaczenie... Zobaczymy co czas przyniesie... Prosty ciągnik, ale ze skrzynia 30 km/h to JD sobie zaszalał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blu    6

Czy ktoś Ci każe go kupować? Dla wymagających są serie 5 R i 6030. Chcieliście ciągników bez elektroniki? To je macie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

eee nie tak bez elektroniki... silnik CR, rewers EH... reszty mi sie nie chciało doczytywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDSikor    6

Obsługa tylnego podnośnika jak i załączanie przedniego napędu i blokad mechanizmu różnicowego jest mechaniczna.


Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Osobiście chyba bym nie kupił tego ciągnika, mimo potencjalnej jakości "powered by JD", konstrukcyjnie ten ciągnik nie jest tego wart. wink.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Chiny,Brazylia ?-przecież tam wyraźnie napisano że produkowany jest w Meksyku !-140 KM i podnośnik 3 tony ?No i te 9 biegów to naprawdę nie wiem sam do kogo jest ta oferta skierowana ?-już wiem !-do tych którzy kompletnie nie przejmują się parametrami technicznymi a tym że PROW się kończy :D -obojętnie co jak dają to brać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

@jaro oraz tym że można mieć 140 KM JD w cenie prawie jak za ursusa a JD to JD nie ważne co ma aby sarenka była na masce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Tak właśnie niektórzy myślą-z drugiej strony dobra kabina to moim zdaniem bardzo niedoceniana rzecz-co mi po najlepszych parametrach, najmniejszym spalaniu jak w kabinie jak w młynie i zero ergonomii ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blu    6

Jak ludziom się mówi że ciągnik ma mało elektroniki to walą jak w dym :P Ciągniki E i D to konkurencja dla Zetora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez rabit500
      Witam
      Jak w temacie mam w planach zmianę oświetlenia roboczego z oryginalnych lamp halogenowych na oświetlenie LED. Docelowo lampy wesem seria CRV. Tylko po ich założeniu wyrzuca błąd spalonej żarówki jest jakiś sposób na wyłączenie sprawdzania obwodów w jakiś rozsądny sposób.
       
       
    • Przez marcin3153
      Witam mam problem z jd7430 premium, przetarła się rurka hamulca, po wymianie i odpowietrzeniu przy zaworze pneumatyki hamulce działają ale dopiero za drugim naciśnięciem, dodam że po nocy schodzi powietrze z pneumatyki ale niestety nie mogę zlokalizować nieszczelności. Ktoś miałby jakąś poradę gdzie szukać problemu ?
    • Przez krystianeczek
      Pacjent ciągnik JD 6155m, 2022 rok, 450 mtg, skrzynia Command Quad. Przy pracach polowych w okolicach 1600 - 1800 obr/min występują wibracje, drgania trudne do zlokalizowania. Przeważnie występują przy tych obrotach, kwestia też obciążenia.  Im większe obciążenie i obroty tym większe drgania najczęściej. Może macie jakieś sugestie? Na biegu jałowym silnik nie generuje żadnych wibracji w każdym zakresie obrotów. 
    • Przez mrbarti44
      Witam. Mam dwuletni traktor John Deere 6155m, już po gwarancji. Ostatnio podczas jazdy pojawił się komunikat o niskim poziomie oleju, silnik od razu zgasiłem. Po obejrzeniu silnika zauważyłem, że pod rozrusznikiem wyleciał korek (chyba zabezpieczający przed nadmiernym ciśnieniem oleju), przez który bardzo szybko ucieka olej. Czy miał ktoś podobny problem? Co może być przyczyną wysokiego ciśnienia oleju w silniku? 
      Pozdrawiam 
    • Przez jedenZwielu
      Witam czy to ma tak wyglądać ? robi się tak podczas pracy na zgaszonym olej jest czysty klarowny temp oleju powyżej 60 stopni ciśnienie od 2.6 na niskich obrotach do 4 na wysokich przy rozgrzanym ciągniku 

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj