Skocz do zawartości
Arni

Case CS PRO

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Case
Daniel215    0

w tej chwili p5 kosztuje ok 147 tyś... :) jak by sie dogadać z dilerem, a myśle że bez problemu by troche "zjechali" z ceny :)

statek    137

mowisz o cenie netto?

Nie cytuj poprzedniego posta!

Edytowano przez krolikNH

Daniel215    0

brutto oczywiście <_< cena może sie nieznacznie wachać w jedną lub drugą strone, wiadomo...

na allegro są, można przecież zobaczyć :lol:

Wiadomość z agroFakt.pl

adi111    0

doradzcie ktory byscie wzieli, fendt 309 vario czy case cs 85 pro na 37 ha.

moge wydać 250 000 netto

Daniel215    0

CS jest nawet dobrze zaawansowany technicznie, ponieważ konstrukcyjnie jest to dość młody traktor.... ;) jego ogromnym minusem w porównaniu do FENDTA jest skrzynia biegów... nie ma co porównywać... W CS jest 16 biegowa przekładnia firmy ZF, a w 309 bezstopniowa skrzynia VARIO ;)

wiec moim skromnym zdaniem fendt bije na głowe w tym przypadku case :P (oczywiście nie biorąc pod uwage ceny, bo adi111@ napisałeś tylko to co napisałeś) ;)

pozdrawiam ;)

statek    137

Agroma bialystok oddala Mi cs 95 za 157 netto wiec 85 bedzie stala okolo 148netto w najbogatszym wariancie

statek    137

a jednak nie kupilem CS-a:) wzialem MF5435 ze wzgledu na lepsza skrzynie

mateusz731    2

widzę że posty są stare z 2009 roku a może teraz ktoś się orientuje jak jest cena CS 85 PRO?

Jakie wyposażenie ma w standardzie?

Spisałby się w turze?

bialy2005    193

tak w tej cenie to juz taka fajna opcja :D bedzie :) z multi.. i innymi bajerami. Ciagnik fajny do tura poza jedna wada jak dla mnie - skrzynia

statek    137

masz 3 wersje wyposażenia, jakby 3 kody, roznica cenowa nie jest zbyt duza wiec proponuje wziasc najwyzsza, chyba 15tys roznicy, ale jakie jest w standardzie to nie mam pojecia, wada jest skrzynia;/ do ladowacza troche za malo polbiegow moim zdaniem

statek    137

a ja bym polecil MF, mialem CS pro zaliczkowanego ale jednak zdecydowalem sie na MF 5435 ze wzgledu wlasnie na zdecydowanie lepsza skrzynie

mateusz731    2

A jakie są aktualne ceny MF?

A co do case JXU to mam NH T5050 :rolleyes: one są identyczne;] nie wiem jak ze skrzynią i wgl ale co chodzi o wgląd to dosłownie niczym się nie różnią :)

Robben    0

Witam wszystkich.Czy seria ciągników Case CS Pro jest lepsza aniżeli JXU?Jeżeli tak jest to co takiego ciągniki z serii CS Pro posiadają lepszego od JXU a co jest ich wadą waszym zdaniem.Ile może kosztować obecnie Case CS Pro 95 w średnim wyposażeniu(chodzi o cenę brutto) z góry serdecznie dziękuję.

bialy2005    193

cs i JXU nie maja praktycznie nic wspólnego. poczytaj sobie parametry techniczne. Głowne róznice silniki Cs sisu JXU iveco, hydraulika w cs ma osobny obwód inny olej w skrzyni inny do hydrauliki inne skrzynie. CS to jest rodowity stayer a jxu to NH TL-A

jupiter    0

nie wiem co wy chcecie od skrzyni w cs że niby w mf są lepsze pod jakim względem że na guzik chyba do transportu bo przy pracy w polu są za duże skoki np przy orce nie można dobrać prędkości ludziom ciężko się przyznać że dali tyle kasy a ciągnik im się nie podoba a podoba to się tylko nastolatkom co mają we łbie kiełbie a co będzie jak ciągnik po kilku latach zacznie tracić w skrzyni ciśnienie i zaczną przypalać się tarczki albo pompa zacznie siadać i też ciśnienia w skrzyni nie będzie ..wszystko jest cacy jak jest nowe i to nie zawsze ...

b0gdan    85

a czy Kolega wie co to są biegi przełączane pod obciążeniem i dostrzega subtelną różnicę pomiędzy 2, a 4 biegami pod obciążeniem??? Te wszystkie bolączki które wymieniłeś mogą dotyczyć także skrzyni CS Pro i JXU... bo także posiada rewers EH i sprzęgło hydrauliczne, a także bieg pod obciążeniem. Zaś co do dostępnych biegów w zakresie roboczym tj 4-12 MF z Dyna4 posiada ich 8. No cóż jak ktoś nie potrafi obiektywnie spojrzeć na swój sprzęt to później pisze jw :P

jupiter    0

jak jesteś taki mądry to po ile tarczek jest na każdym biegu w mf 5400....po drugie 8 biegów elektro hydraulizcnie sterowanych w mf to nie 1 tgz półbieg w jxu..jak

brzozak2    236

ma 2 tarczki wiecej i co w tym zlego? ja bym wolal miec nawet 5 tarczek wiecej, zeby ciagnik spelnial moje oczekiwania.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez gadget
      Witam
      Posiadam Case 7110 155 Km.
      Ciągnik zadbany , w ładnym stanie z tym że trochę brakuje mu mocy , gdy ma ciężko nie dymi z tłumika tylko wytraca prędkość . Turbo pod obciążeniem przy 1800 obr pompuje 0,6-07 bara , zastanawiam się czy zwiększenie dawki paliwa na pompie i montaż intercoolera zda egzamin? Teoretycznie powinno pomóc więc stąd pytanie czy ktoś ma jakiekolwiek doświadczenie albo ma namiar na dobrego mechanika który zna się na tych modelach. Wiem że te silniki wychodziły w mocach od 155 do 240 Km , chodzi mi o przyrost ok 20 Km.
    • Przez BENNY82
      Witam. Tak jak w tytule mam pytanie odnośnie wskazań wyświetlacza temperatury co on właściwie wskazuje temp, wody czy oleju hydr.? I ile kresek wskazuje po rozgrzaniu bo u mnie latem maks 3 a teraz przy. Takich temperaturach maks 2 kreski. Nosze sie z zamiarem wymiany termostatu ale nie chce tego robic na darmo bo może jest ok. Przy talerzowaniu rzepaczyska zapchala sie chlodnica i uroslo do polowy i sam nie wiem jak to ocenić. Prosze uzytkownikow z takimi samymi wyświetlaczami o podpowiedzi

• Przez Andre8989
      Witam. Mam pytanie czy w case 5120 olej na hydraulike jest w osobnym zbiorniku czy razem ze skrzynią biegów.
    • Przez TheBociek1996
      Jak wiadomo grupa CNH na targach SIMA w Paryżu (22-26.02.2015 r.) ma zaprezentować nowe modele ciągników:
      Case IH Maxxum i Puma
      Steyr Profi i CVT
      New Holland T6 i T7

Oto co udało mi się znaleźć w sieci.

Case IH:

Maxxum

Puma

oraz zapowiedź
      https://www.youtube.com/watch?v=XvZ8-4e1sbM

New Holland:

T6

T7

Niestety nic na temat Steyera nie udało mi się znaleźć.

Jeśli będziecie mieć nowe informacje co się zmieniło wizualnie, technicznie, co będzie a czego nie, jak będą oznaczone nowe modele i jak będą odpowiadać w stosunku do siebie zachęcam to podzielenia się tym info tutaj.

Oprócz Case IH do tematu postanowiłem wrzucić jeszcze Steyera i NH bo to ten sam koncern i po co robić zamieszanie, także jeśli będzie w złym dziale proszę o przeniesienie.
    • Przez ursusc360turbo123
      Witam. Czy wie ktoś z jakim momentem dokręcić Głowice i panewki w silniku D-239 ?(case 856 XL)