Arni

Case CS PRO

Polecane posty

b0gdan    90

góra dół i głębokość to w joyu, ale wybór pracy siłowa, czy pozycyjna, wysokość podnoszenia, czy szybkość opuszczania już nie jest w joysticku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jupiter    0

kwiapa....w jakiej placówce chcesz kupić cs i gdzie kupowałeś maxa i po co dyskutujesz o sprawach oczywistych jak obaj dobrze wiemy jak jest najwygodniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jupiter    0

wystarczy policzyć kosze jak już pisałem i pomnożyć przez ilość tarczek w koszu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiapa    11

kwiapa....w jakiej placówce chcesz kupić cs i gdzie kupowałeś maxa i po co dyskutujesz o sprawach oczywistych jak obaj dobrze wiemy jak jest najwygodniej

 

..obaj dobrze wiemy, że dyskusji nie prowadzę WYŁĄCZNIE z Tobą ;-)

 

co do firmy to jest to Techpom w Krzywonosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jupiter    0

dobrze że nie w piomarze zastanawia mnie tylko jedno.po co ci dwa ciągniki jednej marki czy to nie za monotonne i czy ten cs ma być z turem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamjd6100    3

Witam po pierwsze to ma już zniżke u dilera jeżeli kupował caseya ju zu niego po drugie zaufanie do marki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

z ta znizka to pojechałes :( włąsnie dla nich to okazja zeby wiecej zarobic bo chcesz ciagnik pod kolor :) To czy sporo czy mniej wynegocjujesz top tylko zalezy od podejscia sprzedawcy i twoich umijetnosci negocjacji. Jam ma porównanie całkiem inaczej gada sie z kazdym z delerów. A z kazdym z nich mam dobry kontakt i w miare sie znamy. Jeden odrazu daje mi cene do zaakceptowania a drugi bedzie wysklakiwałz wyzsza zeby pózniej cos z łaska opuscic :D


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

generalnie dilera glowa w tym zeby ci sie wydawalo, ze sie dobrze z nim znasz i masz dobry kontakt :(

 

widziales kiedys zeby sprzedawca opierdzielil rolnika ktory jest potencjalnym nabywca, zwrocil sie do niego niegrzecznie itp.? bo ja nie, ale pozniej opowiadaja sobie z jakimi balwanami przyszlo im wspolpracowac i maja do tego prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jupiter    0

od kiedy to sprzedawca współpracuje z kupującym .a ta jego miłość do nabywcy dziwnie zaczyna wygasać z chwilą otrzymania przelewu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

od kiedy to sprzedawca współpracuje z kupującym

yyy od kiedy zainicjowalo sie cos takiego jak handel? czy kilkadziesiat wiekow temu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

Dokłądnie jest tak jak pisali przedmówcy wszytko oki do momenty otrzymania kasy :( Ale akurat dealer smerfów to rolnik tylko pracujacy i z nim mozna rozmawiac jak z kolega po fachu (potrafi doradzic z doswiadczenia) a tym bardziej ze i wiekowo podobni jestesmy :) wiec poprostu łatwiej sie rozmawia :D


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jupiter    0

jeżeli nagminne oszukiwanie kupującego w celu polepszenia sprzedaży nazywasz współpracą to życzę dalej takiego toku myślenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

dobrze przepraszam my master, teraz juz wiem ze sie mylilem, moze zatem podpowiesz mi jak mam nazywac "wspolprace" ze sprzedawca maszyn rolniczych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jupiter    0

nie podpowiem bo zaraz ten zając czy jak jemu tam będzie się produkował o mojej wulgarności wypowiedzi bo ja w innych słowach relacji pomiędzy sprzedawcą maszyn rolniczych a rolnikiem opisać nie umiem by było to w pełni zrozumiałe dla czytelników forum .a wypowiedź tą opieram na doświadczeniach swoich i moich kolegów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

jak wolisz, zatem znajde jakies inne slowo, moze odkurze taka madra ksiazke o synonimach, co by nie draznic twojego swiatopogladu.

 

natomiast za szydzenie z mojego kolegi "po fachu", @krolikanh dostajesz ostrzezenie i nastepnym razem naucz sie zwracac do innych po nicku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

Nie wiem jakich kolega @ jupiter ma dilerów w okolicy ale ja mam z nimi jak najlepsze doświadczenia :D Diler Case Asprim traktował mnie równie dobrze zarówno dobrze przed jak i po zakupie prasy, po nawet lepiej :unsure: Przedstawiciel Korbanka, jak i jego serwisanci, wykazywali się wyjątkową elastycznością, która zaowocowała sporymi oszczędnościami. Złego słowa też nie dam powiedzieć na dilera SDF FINO B) Może Lubelszczyzna to bardziej cywilizowani dilerzy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

włąsnie dlatego mój znajomy kupował case w asprimie a nie w piom..... ale po jakims czasie sie wydało i asprim musiał sie tłumaczyc :unsure:


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonski1    0

Cześć ja planuje kupić maszyn za 400 tys zł w Asprimie. Czy warto z nimi współpracować ? Ze mną gadał przedstawiciel Marcin Szymuś ( raczej bardzo miły gość )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

z tego co kuzyn mówił to firma w miare słowna. ale najwazniejsze to cena ;) jesli masz mozliwosc to sprawdz oferte u innego delera case.


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez agromichu
      Case 4220 podnośnik nie opada pod obciążeniem. Dodatkowo dźwignia od wysokości opadania podnośnika (ta do pługa) tylko podnośniła i opuszczała. Ostatnio tata jej używał i zaczął cały ciągnik drżeć i koniec końców coś się zrobiło tak, że teraz nawet podnośnik nie chce opaść pod obciążeniem. Nie wiem czy to ma znaczenie ale przy uchwycie cięgna centralnego od podnośnika wychodzi jakiś bolec i jest na wierzchu. Gdzie szukać przyczyny? Co to może być? Proszę o pomoc.
    • Przez roxor
      Witam panowie mam do was taka prośbę chce kupić case mx 135 to mój pierwszy case i nie wiem na co trzeba zwrócić uwagę w tym ciągniku jeżeli ktoś wie coś na temat tego ciągnika to proszę o wasze rady dzięki i pzdr.
    • Przez johny
      Witam czy miał ktoś z was styczność z ciągnikami tej serii JX a szczególnie chodzi mi o JX 90 a jak wiał to jakaś opinia jak wygląda itd >??
    • Przez messot
      Witam
      Pacjent bliźniaczo podobny do case mx 
      Przy zmianie z 3 na 4 połbiegu delikatnie przydusza silnik i tak samo z 2 na 1
      z 1na 2 ok 
      Z 2 na 3 ok
      Z 3 na 2 ok
      Ciśnienia posprawdzane po 19 na każdym połbiegu
      Cewki podmienione z innego ciągnika 
      Obserwacje przy zmianie z 2 na 1 na drugim koszu ciśnienie spada do ok 15b na ułamek sekundy i dopiero spada liniowo
      Na pierwszym koszu narasta liniowo 
    • Przez ProstyRolnikZPodlasia
      witam objaśni mi ktoś od czego są wszystkie pokrętła ehr w case mx 135? z góry dziękuję
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj