Arni

Case CS PRO

Polecane posty

Daniel215    1

w tej chwili p5 kosztuje ok 147 tyś... :) jak by sie dogadać z dilerem, a myśle że bez problemu by troche "zjechali" z ceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
statek    140

mowisz o cenie netto?

 

Nie cytuj poprzedniego posta!

Edytowano przez krolikNH

Fendt 412 TUZ WOM TI TMS, MF 5435 z ładowaczem Stoll 15, NH T5060, JCB 527-58, Zetor 7211, wóz sano 10m3 agregat ares l/z siewnik famarol i gaspardo SP4, Joskin Modulo2 8400l, gruber Rolmako 3m, sieczkarnia Claas Jaguar 840 + kemper 3000, pług kverneland AB 100. 130ha i 200 krówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daniel215    1

brutto oczywiście <_< cena może sie nieznacznie wachać w jedną lub drugą strone, wiadomo...

na allegro są, można przecież zobaczyć :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adi111    0

doradzcie ktory byscie wzieli, fendt 309 vario czy case cs 85 pro na 37 ha.

moge wydać 250 000 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daniel215    1

CS jest nawet dobrze zaawansowany technicznie, ponieważ konstrukcyjnie jest to dość młody traktor.... ;) jego ogromnym minusem w porównaniu do FENDTA jest skrzynia biegów... nie ma co porównywać... W CS jest 16 biegowa przekładnia firmy ZF, a w 309 bezstopniowa skrzynia VARIO ;)

wiec moim skromnym zdaniem fendt bije na głowe w tym przypadku case :P (oczywiście nie biorąc pod uwage ceny, bo adi111@ napisałeś tylko to co napisałeś) ;)

 

pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
statek    140

Agroma bialystok oddala Mi cs 95 za 157 netto wiec 85 bedzie stala okolo 148netto w najbogatszym wariancie


Fendt 412 TUZ WOM TI TMS, MF 5435 z ładowaczem Stoll 15, NH T5060, JCB 527-58, Zetor 7211, wóz sano 10m3 agregat ares l/z siewnik famarol i gaspardo SP4, Joskin Modulo2 8400l, gruber Rolmako 3m, sieczkarnia Claas Jaguar 840 + kemper 3000, pług kverneland AB 100. 130ha i 200 krówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13091993    0

Ciągnik sprawia dobre wrażenie , pod każdym względem ;) @statek , gratuluję zakupu ;)


Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
statek    140

a jednak nie kupilem CS-a:) wzialem MF5435 ze wzgledu na lepsza skrzynie


Fendt 412 TUZ WOM TI TMS, MF 5435 z ładowaczem Stoll 15, NH T5060, JCB 527-58, Zetor 7211, wóz sano 10m3 agregat ares l/z siewnik famarol i gaspardo SP4, Joskin Modulo2 8400l, gruber Rolmako 3m, sieczkarnia Claas Jaguar 840 + kemper 3000, pług kverneland AB 100. 130ha i 200 krówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

no właśnie CS ładny, ale skrzynia go dyskwalifikuje... :D


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateusz731    2

widzę że posty są stare z 2009 roku a może teraz ktoś się orientuje jak jest cena CS 85 PRO?

Jakie wyposażenie ma w standardzie?

Spisałby się w turze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

tak w tej cenie to juz taka fajna opcja :D bedzie :) z multi.. i innymi bajerami. Ciagnik fajny do tura poza jedna wada jak dla mnie - skrzynia


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
statek    140

masz 3 wersje wyposażenia, jakby 3 kody, roznica cenowa nie jest zbyt duza wiec proponuje wziasc najwyzsza, chyba 15tys roznicy, ale jakie jest w standardzie to nie mam pojecia, wada jest skrzynia;/ do ladowacza troche za malo polbiegow moim zdaniem


Fendt 412 TUZ WOM TI TMS, MF 5435 z ładowaczem Stoll 15, NH T5060, JCB 527-58, Zetor 7211, wóz sano 10m3 agregat ares l/z siewnik famarol i gaspardo SP4, Joskin Modulo2 8400l, gruber Rolmako 3m, sieczkarnia Claas Jaguar 840 + kemper 3000, pług kverneland AB 100. 130ha i 200 krówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

mamy podobne zdanie :rolleyes: do tura rozwazał bym jeszcze JXU, agrofarma i JD 5xxx.


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
statek    140

a ja bym polecil MF, mialem CS pro zaliczkowanego ale jednak zdecydowalem sie na MF 5435 ze wzgledu wlasnie na zdecydowanie lepsza skrzynie


Fendt 412 TUZ WOM TI TMS, MF 5435 z ładowaczem Stoll 15, NH T5060, JCB 527-58, Zetor 7211, wóz sano 10m3 agregat ares l/z siewnik famarol i gaspardo SP4, Joskin Modulo2 8400l, gruber Rolmako 3m, sieczkarnia Claas Jaguar 840 + kemper 3000, pług kverneland AB 100. 130ha i 200 krówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateusz731    2

A jakie są aktualne ceny MF?

 

A co do case JXU to mam NH T5050 :rolleyes: one są identyczne;] nie wiem jak ze skrzynią i wgl ale co chodzi o wgląd to dosłownie niczym się nie różnią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
statek    140

okolo 39 tys euro netto MF5435


Fendt 412 TUZ WOM TI TMS, MF 5435 z ładowaczem Stoll 15, NH T5060, JCB 527-58, Zetor 7211, wóz sano 10m3 agregat ares l/z siewnik famarol i gaspardo SP4, Joskin Modulo2 8400l, gruber Rolmako 3m, sieczkarnia Claas Jaguar 840 + kemper 3000, pług kverneland AB 100. 130ha i 200 krówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robben    0

Witam wszystkich.Czy seria ciągników Case CS Pro jest lepsza aniżeli JXU?Jeżeli tak jest to co takiego ciągniki z serii CS Pro posiadają lepszego od JXU a co jest ich wadą waszym zdaniem.Ile może kosztować obecnie Case CS Pro 95 w średnim wyposażeniu(chodzi o cenę brutto) z góry serdecznie dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

cs i JXU nie maja praktycznie nic wspólnego. poczytaj sobie parametry techniczne. Głowne róznice silniki Cs sisu JXU iveco, hydraulika w cs ma osobny obwód inny olej w skrzyni inny do hydrauliki inne skrzynie. CS to jest rodowity stayer a jxu to NH TL-A


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jupiter    0

nie wiem co wy chcecie od skrzyni w cs że niby w mf są lepsze pod jakim względem że na guzik chyba do transportu bo przy pracy w polu są za duże skoki np przy orce nie można dobrać prędkości ludziom ciężko się przyznać że dali tyle kasy a ciągnik im się nie podoba a podoba to się tylko nastolatkom co mają we łbie kiełbie a co będzie jak ciągnik po kilku latach zacznie tracić w skrzyni ciśnienie i zaczną przypalać się tarczki albo pompa zacznie siadać i też ciśnienia w skrzyni nie będzie ..wszystko jest cacy jak jest nowe i to nie zawsze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

a czy Kolega wie co to są biegi przełączane pod obciążeniem i dostrzega subtelną różnicę pomiędzy 2, a 4 biegami pod obciążeniem??? Te wszystkie bolączki które wymieniłeś mogą dotyczyć także skrzyni CS Pro i JXU... bo także posiada rewers EH i sprzęgło hydrauliczne, a także bieg pod obciążeniem. Zaś co do dostępnych biegów w zakresie roboczym tj 4-12 MF z Dyna4 posiada ich 8. No cóż jak ktoś nie potrafi obiektywnie spojrzeć na swój sprzęt to później pisze jw :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jupiter    0

jak jesteś taki mądry to po ile tarczek jest na każdym biegu w mf 5400....po drugie 8 biegów elektro hydraulizcnie sterowanych w mf to nie 1 tgz półbieg w jxu..jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

ma 2 tarczki wiecej i co w tym zlego? ja bym wolal miec nawet 5 tarczek wiecej, zeby ciagnik spelnial moje oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez roxor
      Witam panowie mam do was taka prośbę chce kupić case mx 135 to mój pierwszy case i nie wiem na co trzeba zwrócić uwagę w tym ciągniku jeżeli ktoś wie coś na temat tego ciągnika to proszę o wasze rady dzięki i pzdr.
    • Przez johny
      Witam czy miał ktoś z was styczność z ciągnikami tej serii JX a szczególnie chodzi mi o JX 90 a jak wiał to jakaś opinia jak wygląda itd >??
    • Przez messot
      Witam
      Pacjent bliźniaczo podobny do case mx 
      Przy zmianie z 3 na 4 połbiegu delikatnie przydusza silnik i tak samo z 2 na 1
      z 1na 2 ok 
      Z 2 na 3 ok
      Z 3 na 2 ok
      Ciśnienia posprawdzane po 19 na każdym połbiegu
      Cewki podmienione z innego ciągnika 
      Obserwacje przy zmianie z 2 na 1 na drugim koszu ciśnienie spada do ok 15b na ułamek sekundy i dopiero spada liniowo
      Na pierwszym koszu narasta liniowo 
    • Przez agromichu
      Case 4220 podnośnik nie opada pod obciążeniem. Dodatkowo dźwignia od wysokości opadania podnośnika (ta do pługa) tylko podnośniła i opuszczała. Ostatnio tata jej używał i zaczął cały ciągnik drżeć i koniec końców coś się zrobiło tak, że teraz nawet podnośnik nie chce opaść pod obciążeniem. Nie wiem czy to ma znaczenie ale przy uchwycie cięgna centralnego od podnośnika wychodzi jakiś bolec i jest na wierzchu. Gdzie szukać przyczyny? Co to może być? Proszę o pomoc.
    • Przez ProstyRolnikZPodlasia
      witam objaśni mi ktoś od czego są wszystkie pokrętła ehr w case mx 135? z góry dziękuję
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj