Arni

Case CS PRO

Polecane posty

TumeK    11

eheh nie wyglada wogole jak seria cs ale ladny:] skoro ma skrzynie bezstopniowa to jest ona wyciagnieta z nh jakiegos

w kabinie ma podobnie jak w tvt czyli slabo


Pseudo rolnik...http://img60.imageshack.us/my.php?image=puchar056zu3.jpg 64 miliony zeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

On ma skrzynie Powershuttle z16 biegami do przodu i 8 do tylu. A zwiesc moze ten nowy Multicontroler :rolleyes:


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Fajny model (odpowiednik MXU mniejszej mocy), ciekawe jaka jest jego cena i kiedy będzie dostępny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1

Super bedzie jak bedzie w sprzedaży, ale zapewne nie bedzie tani to jest pewne :rolleyes: :lol:


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chota    12

a widziałes kiedyś taniego nowego CASE tylko nowe belarusy i pronary są tanie


URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cosmos    3

Zdaje się że teraz jest promocja na małe Case JXU chyba 60-tki bez przodka +1zł i dostajesz monitor, a za Pumę +1zł dostajesz chyba skuter.


a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chota    12

w JD za jakiś model za 1 zl mozna dostać rower JD

a w innym modelu za 1 zl radio


URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Rower jest chyba do któregoś modelu lub do całej serri 6030 Premium.

A radio do 5020.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13

Ooo nowe chwyty marketingowe :rolleyes: dealerzy ciągników pozazdrościli chyba efektu sieciom komórkowym z telefonami za złotówke :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

case CS pro- dzisiaj przeczytałem o tym ciągniku w rpt krótki artykuł. wiecie o nim coś więcej? czy jest to następca serii jxu, a może zupełnie nowy ciągnik? bliżej mu do JXU, a może MXU, tylko moc mniejsza? piszcie, co wiecie o tym nowym ciągniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tunis    0

Raczej bedzie to nastepca seri JXU. Podobnie bedzie z modelem NH TLA - zastąpi go seria T5000.

Modele te będa dostępne od nowego roku. Seria TLA nie jest juz produkowana z fabryki wyjechały ostatnie modele (takie informacje mam od dealera NH) Mam nadzieje ze tak bedzie bo złozyłem wniosek na TLA a otrzymał bym nowy model NH (po fotkach cs Pro zapowiada sie ciekawie :mellow :rolleyes: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

seria cs pro to jest STAYER w masce i kolorach CASE :D Stayery sa dosac drogie ale z tego co o nich słyszałem to bardzo dobre maszynki. Deler case mówił mi tez że na polski rynek ma wejsc tekże styer w najbliższym czasie jak juz nie jest oferowany. do tej pory w polscie nie można było kupic nowego austryjackiego ciagnika :lol:


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

polfarmer nie jest oficjalnym delerem steyra !!!!!!!!!! Polfarmer ma układ z niemieckim delerem który ma CASE, MC i STEYRA i od niego bierze ciagniki, ładowacze trimy i quicka. Oficjalnie steyr w polsce nie jest dostepny :lol: Ale z tego co gadałem z włascicielem "piomaru" - delerzy case to maja niedługo tez byc delerami steyra.


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

od ponad roku można było zamawiać, aktualnie oferta jest dość atrakcyjna, bo najmniejszy ciągnik z serii jest za mniej niż 160 tys PLN netto, a jest naprawdę dobrze wyposażony ( z tego co mówił diler)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daniel215    1

Jak netto to wcale nie jest atrakcyjna, brutto wychodzi ponad 190 tyś z tego co piszesz za 86km, a to raczje nie możliwe.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

jutro będę u dilera to się zapytam za który to była cena, ale skoro za JXU 105 wołają teraz 180tys brutto, a CS PRO jest zdecydowanie lepiej wyposażonym ciągnikiem i wiekszym, posiada min. multicontroler, silniki SISU, lepsza skrzynię biegów, ale możliwe że chodzi o ten 93KM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez roxor
      Witam panowie mam do was taka prośbę chce kupić case mx 135 to mój pierwszy case i nie wiem na co trzeba zwrócić uwagę w tym ciągniku jeżeli ktoś wie coś na temat tego ciągnika to proszę o wasze rady dzięki i pzdr.
    • Przez messot
      Witam
      Pacjent bliźniaczo podobny do case mx 
      Przy zmianie z 3 na 4 połbiegu delikatnie przydusza silnik i tak samo z 2 na 1
      z 1na 2 ok 
      Z 2 na 3 ok
      Z 3 na 2 ok
      Ciśnienia posprawdzane po 19 na każdym połbiegu
      Cewki podmienione z innego ciągnika 
      Obserwacje przy zmianie z 2 na 1 na drugim koszu ciśnienie spada do ok 15b na ułamek sekundy i dopiero spada liniowo
      Na pierwszym koszu narasta liniowo 
    • Przez agromichu
      Case 4220 podnośnik nie opada pod obciążeniem. Dodatkowo dźwignia od wysokości opadania podnośnika (ta do pługa) tylko podnośniła i opuszczała. Ostatnio tata jej używał i zaczął cały ciągnik drżeć i koniec końców coś się zrobiło tak, że teraz nawet podnośnik nie chce opaść pod obciążeniem. Nie wiem czy to ma znaczenie ale przy uchwycie cięgna centralnego od podnośnika wychodzi jakiś bolec i jest na wierzchu. Gdzie szukać przyczyny? Co to może być? Proszę o pomoc.
    • Przez ProstyRolnikZPodlasia
      witam objaśni mi ktoś od czego są wszystkie pokrętła ehr w case mx 135? z góry dziękuję
    • Przez agromichu
      Gdzie znajduje się pompa hydrauliczna w case 4220? Czy rozdzielacz może przepuszczać olej przez gniazdo? Mam problem z rosiewaczem amazone z hydraulicznymi zasuwami, które się same otwierają na rozgrzanym oleju i czasem jest problem z dźwigniami rozdzialacza ponieważ na rozgrzanym oleju jest problem z otwieraniem i zamykaniem zasów. Tak jakby fiksował rozdzielacz. Proszę o pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj