kubu365

case rb 344 czy new holland br6090 czy warfama z-594

Polecane posty

DanielFarmer    1379

mam 18ha traw...docelowo ze 25 ha + 150bel słomy do belowania rocznie wiec troche belek będzie.Czy ta prasa br6090c da radę bo to chyba polska produkcja?ale 90 tys a 135 tys za lely to jest roznica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prasy NH są tylko w Polsce składane. Pewnie, że da radę na taką Lely to żeby zrobił w rok 1500 bel to była by wykorzystana, tak to się nie opłaca tyle kasy wywalać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DanielFarmer    1379

dylematy dylematy-czy lepiej dołożyc na pasówkę czy stałą komorę brać...i jaka firma na te ok 1000belek rocznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubu365    1

Mam pytanie

Czy moj case jx 80 da sobie rade z rotorem i z 15 nozami w sianokiszonce ???


Wielki fan case jx/new holland td

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katator    473

80 km przy 15 nożach może nie wykorzysta możliwości prasy w 100% ale będzie chodził. Bele wrzucasz na paszowóz czy rozdajesz widłami? Jak rozdajesz widłami to wystarczy 7-8 noży używać. Jak wrzucasz na paszowóz to jest ciekawa opcja w prasach Case/nh. Możesz sobie ustawić żeby pd koniec formowania beli noże się automatycznie opuszczały. Wtedy i ciągnik będzie miał lżej i niepocięta zewnętrzna warstwa kiszonki sprawi, że bela od razu po zdjęciu siatki się nie rozpadnie i będzie łatwiej ją na paszowóz zaladować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LowRider    33

Żeby jeszcze JX80 miał rzeczywiście te 80KM. Ja prasuję obecnie ciągnikiem 86KM z prasą z 14 nożami i daje radę, chociaż do wozu paszowego obecnie wybrałbym prasę z 23 nożami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejczbio    82

Mam pytanie

Czy moj case jx 80 da sobie rade z rotorem i z 15 nozami w sianokiszonce ???

A jaką masz zgrabiarkę? Bo jak gwiazdową to zapomnij o normalnej pracy tym zestawem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubu365    1

niestety rozdaje widlami i mam jescze smutna wiadomosc zeczywiscie zgrabiarke mam niestety gwiazdowa ;[ przy ktorej w czasie zgrabiania twozy sie tkz warkocz :unsure:


Wielki fan case jx/new holland td

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

82000 brutto prasa New Holland br 6090 z rotorem bez noży.. Wałek kopiujacy w zestawie i szerokie koła i podbierak także cię krój wolałbym zamówić gdzie indziej i zapłacić za transport a im nie dać zarobić.. Firma perkoz główny dealer nh prosto z fabryki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawelch91    18

Na dzień dzisiejszy Case rb 344 full opcja czyli rolka, noże, szerokie opony, siatka-folia, i hydrauliczne cofanie rotora - 87tys netto. / 107tys brutto

bez hydraulicznego cofania rotora 82tys netto,(101tys brutto) tez już full wszystko co można w niej mieć bez tej hydrauliki na rotorze.

Zapychają się wam rotory opłaca się dopłacać do tego hydraulicznego cofania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mqrcin1991    7
Dnia 6.06.2019 o 13:32, Pawelch91 napisał:

Na dzień dzisiejszy Case rb 344 full opcja czyli rolka, noże, szerokie opony, siatka-folia, i hydrauliczne cofanie rotora - 87tys netto. / 107tys brutto

bez hydraulicznego cofania rotora 82tys netto,(101tys brutto) tez już full wszystko co można w niej mieć bez tej hydrauliki na rotorze.

Zapychają się wam rotory opłaca się dopłacać do tego hydraulicznego cofania?

kolego u kogo taka cena?? bo tez jestem zainteresowany kupnem takiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj