Zaloguj się, aby obserwować  
buhaj1975

Problem z bykiem

Polecane posty

buhaj1975    0

Wczoraj u mojego wujka dużo nie brakowało żeby byk się powiesił. Akurat byłem u wujka. Przeszedł nie wiem jak przez barierkę ( widać ją na tym zdjęciu http://www.agrofoto.pl/forum/index.php?app=gallery&module=images&section=viewimage&img=200157) Gdybym nie usłyszał rano że byk ten wyje pewnie powiesiłby się. Jak wszedłem do chlewa to zobaczyłem go i myślałem że już po nim. Ale wył jeszcze wiec szybko pobiegłem po takie nożyce do ciecia metalu i przeciełem łańcuch. Wszystko z nim dobrze tylko jakoś przestał jeść ... Aż mnie to dziwi bo nie jest jakiś osłabiony. - Dałem mu taki słaby łańcuchu on go zerwał i skakał po jałówkach. Aż był problem go złapać ;)

 

I teraz nie wiem czy może nie je bo nie wiem osłabiony jest po tym wybryku z jałówkami ? A może coś stało mu się od tego "wiszenia " na łańcuchu ?? Mam nadzieje że mu przejdzie bo ja już miałem śmierć w oczach ...już chciałem po rzeźnika dzwonić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masiew    31

Pije czy przestał też pić?


wiem co czynię i moje czyny określają to, kim jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może mu za mało było :lol:

 

A tak na serio to może ma jakiś uraz szyi lub jaki mięsień szyjny naciągnięty i go coś boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Indiana    32

"Aż mnie to dziwi bo nie jest jakiś osłabiony. - Dałem mu taki słaby łańcuchu on go zerwał i skakał po jałówkach. Aż był problem go złapać ;)"

 

 

Hahahahahahahahaha może jałówka bydłuje... byk erotoman :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GABBER85    1293

Są dwie opcje wg mnie

1. bykowi znudziło się życie bez dziewczyn i się chciał powiesić-standard, byki tak mają, nie wiem czemu jeszcze tu na forum o tym nikt nie pisał...

2. bykowi jest smutno! TAK Dobrze przeczytałeś, jest mu smutno!, że mu odstawiłeś dziewczyny,

możliwe że trzeba mu będzie przywrócić życie towarzyskie albo zacznie się wieszać znowu


>>>>>> 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buhaj1975    0

Pić pije tylko śrut tak memla jakby nie chciał jeść przy czym inne sztuki wcinają śrut aż uszy się trzęsą ;D

 

Już z nim dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez kiejdal1
      uciekł byczek. znana jest jego lokalizacja. pozwala do siebie podejść na pewną odległość. poszukuję kogoś ze strzelbą palmera aby można go było oszołomić i schwytać. wszelkie inne sposoby nie dają rezultatu. może ktoś da jakiś kontakt woj. lubelskie 781753154
    • Przez farmer1999
      dzień dobry. w tym roku kukurydza słaba a ceny na pniu powariowały. Czy ktoś tutaj żywił byki samymi kiszonymi wysłodkami + śruta min jęczmienna, rzepakowa i sojowa z dodatkamk + słoma i siano? Jak z przyrostami, czy w 2 lata da rade 800kg?
    • Przez 1kris1
      Jakie macie opinie o cieletach z Miradowa(pomorskie)? Jak z transportem?
    • Przez farmer1999
      Witam. Ilu z Was bawiło się w te słynne startery z holandii..? ja w maju zeszłego roku kupiłem 3 miesięczne odsadki w wadze od 140 do 170kg razem 12 sztuk i w sumie w wieku 21 miesięcy mają zaledwie 600kg a karmione są kukurydzą, śrutą i sianem. Ciekawi mnie tylko jedna rzecz - niby miały być to simentale no i faktycznie białe łby ale na paszporcie jest napisane Europejskie Bydło czerwone co mnie zaciekawiło odrazu jak pocztą przyszły paszporty. Czy to mogą być ukryte byki z Włoch z podrobionym paszportem?
    • Gość
      Przez Gość
      Chciałbym dowiedzieć się czy ktoś miał bydło z Włoch i jak rośnie? Mam byki 8/9miesiecy i mają 200kg, czy to normalne? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj