Skocz do zawartości
robert1226

FARMTRAC 670 DT

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Kamehameha    0

Dobrze teraz już rozumiem i dziękuje za pomoc 

Tak jak napisał Robert1226 kupie i założe 40 bo o to mi chodziło że nie wiedziałem jak duży amperaż pobiera prasa :)

A teraz mam wszystko jasne :)

robert1226    42

Muszę wymienić opony przednie i niewiem jakiej firmy najlepsze.
Chce założyć szersze radialki .

robert1226    42

Przepraszam że zagłuszam tą ciszę :
Panowie ogarnołem problem z temperaturą silnika , wadliwy termostat wada mechaniczna urwana podpora sprężyny .
A teraz najciekawsze zamówiłem nowy i dostałem z taką samo wadą jak mój , oczywiście wymienili na sprawny , ale z tego wniosek ze to wada fabryczna tych termostatow.

Wiadomość z agroFakt.pl

marcinffff    10

a jaka temperatura teraz jest?? daleko od czerwonego wskaźnik przy 90% obciażenia??

na wiosnę urwała sie linka od sprzęgła, nie wiem czemu ale do sklepu fabrycznego sie dodźwonić(w piątek) to.... kupiłem w agrotraktor koło mrągowa (z podziękowaniem że w sobote nawet otworzyli dla mnie sklep)

wciąż się martwię o rozrusznik, bo sprzęgiełka nie można dostać, czasem słabo załącza, poprawiłem go po swojemu i jest lepiej bo 9 na 10 odpaleń jest ok, ale czasem...

robert1226    42

Teraz jest ok.1cm. od czerwonego ,a było tak że w ciężkiej pracy do czerwonego dochodziło.
Takie miał zagrania ze nawet przy jeździe po drodze z pustą przyczepa na wysokich obrotach do czerwonego doszło.

marcinffff    10

no właśnie u mnie też dochodzi do czerwonego na pusto jak dam 2200 obr, kupiłeś w fabryce termostat???

marcinffff    10

to chyba też go wywalę, przy koszeniu trawy dochodzi milimetr do czerwonego, niby się nie gotuje....

marcinffff    10

2 godziny męki i szukania aby znaleźć przyczynę braku kierunkowskazów, przyczyna- zbyt mocno wciśnięty "grzyb" od awaryjnych świateł  :blink:

maroko    3

U mnie znowu zaczął olej lecieć. Do tej pory był suchy, ale teraz z końcówek węży, z rozdzielacza hydrauliki no i nawet jak ta dzwigienka wychodzi od zmiany wom na 1000 obr. Tam jest jakaś uszczelka? Jak to rozebrać?

robert1226    42

Nie jestem w100% pewien ale jak popatrzylem na to ,to mi się wydaje ze trzeba całą przystawkie zdjąć.
Jak ci nie leci mocno to niewiem czy warto.
A jak często i do czego urzywasz 1000 obr .

maroko    3

Kosiłem kukurydzę w zeszłym tygodniu i mam jednorzędówkę pottingera która chodzi na 1000 obr. w.o.m.

Kiedyś jeszcze, ale to tylko raz, próbowałem kopaczką do ziemniaków szwagra  kopać na takich obrotach  :P  i dała radę :)

Nie przyglądałem się jeszcze dokładnie ale rusza się tam taka jakby podkładka i stamtąd leci dosyć sporo. Teraz mało czasu bo pogoda i prace w polu ale jak popada to to zobaczę.

marcinffff    10

w moim też tak leci, ale odkąd oleju wlałem odrobinę ponad max, bo słyszałem że skrzynie w ft lubią sie zacierac od niższych poziomów oleju...

maroko    3

Leciało, ale jakoś przestało, muzę zajrzeć czy jest olej jeszcze :D

Co może być przyczyną tego że jak wyłączam ciągnik to on dużo wolniej gaśnie niż wcześniej. Tak parkoce aż zgaśnie, a wcześniej od razu gasł. 

Miał ktoś taki przypadek?

robert1226    42

Zauważyłem ze jak oleju jest mniej niż max to rewers ciężko chodzi 

A pompę to jeszcze zobacz czy niema czegoś w zawoże od gaszenia .

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Ursusc385
      Wszystko na temat ciagnikow rodziny "Farmtrac"
    • Przez Bartek1994
      Chcę kupić Farmtraca 675 DT.Chciałbym aby właściciele tego ciągnika podzielili się swoją opinia o nim.Z góry dziekuję.
    • Przez wojtal82
      witam wszystkich użytkowników farmtraca lub ewentualnie mechaników tych ciągników.
      mam problem z modelem 690 ma ok 3 lata i ok 300mth.
      dochodzą niepokojące odgłosy skrzypienia ze skrzyni biegów i nie wiem jak to "ugryźć"
      podobno wyszła jakaś trefna seria któregoś łożyska na jakimś wałku w skrzyni...
      może ktoś miał taki problem albo naprawiał coś podobnego to proszę o podpowiedź...
      dodam jeszcze że to skrzypienie pojawia się podczas jazdy i do przodu i do tyłu..

• Przez pacio68
      co o tym sądzicie, jak Wam się podoba??
      http://farmtrac-sklep.pl/
      niezły pomysł
    • Przez ludwik1977
      Witam wszystkich. Mam następujące pytanie: czy coś wiecie na temat ciągnika FARMTRAC 9120 DTn (chodzi mi bardziej o wady niż zalety) bo przymierzam się do zakupu jego i chcę coś więcej wiedzieć?? np faktyczne spalanie przy pługu 4 obrotowym, talerzówce 3m i agregacie uprawowo-siewnym aktywnym. Za wszystkie odpowiedzi z góry dziekuję przeczytam każdą