Joasia19

Jak uwieść Farmera

Polecane posty

marcin974    30
zaraz zaraz to ja podsunęęłm ten pomysł heheh (zart) ten sposób czasem podobno działa :rolleyes:

jakaś najblisza Ci osobe (Moze bys bratowa) tylko hola hola -by na nią zwracal uwagi tylko na Ciebie :lol:


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
no trzeba wiedziec z kim się zgadać bo tak to lipy se można narobic.....:rolleyes:

spoko Wy wszystkiego nie wiecie :lol:


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
co miałeś na mysli @marcin974??

a nie nie juz nic :rolleyes:


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    316
.. 2 - na rowerze to ostatnio przed nim tylko sobie siary narobiłam więc też odpada..

no to jego uwagę pewnie już zwróciłaś :lol:

 

więc co ja biedna mam robić - ale bez pośpiechu - to przecież on ma mnie uwieść ;) ..

no tak przecież to "facet wybiera kobietę która jego wybrała wcześniej".

 

... W sumie nie wypada, by dziewczyna robiła pierwszy krok....

dlaczego??

 

... Można zapytać, czy pomógłby Tobie zamontować jakieś półki w garażu/ w pokoju itp., czy pomógłby Tobie coś przywieźć/ przewieźć/ przepakować/przemalować/ itp. cokolwiek... Sama będziesz wiedziała lepiej, o co go poprosić :rolleyes: .

półki w pokoju zamontowac??

ten tego :D


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

Co ty, skąd on może się domyślić, że chodzi o niego, pomyśli, że jakiś spacer czy coś. Może zagadaj z Twoją koleżanką co go dobrze zna i niech ona go wypyta? Swoją drogą to ja nie wiem na co on czeka sądząc po zdjęciu użytkownika ;) :rolleyes: :lol: :D. Na bank sie wstydzi bo takiej kobiety nie zauważyć to ślepym trzeba być :)


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

hehe po co ona ma go wypytywać? wieksza siara bedzie z tego niz pozytek:P Asia musi zrobic pierwszy krok bo inaczej to chyba nie wyjdzie :rolleyes:


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17
Co ty, skąd on może się domyślić, że chodzi o niego, pomyśli, że jakiś spacer czy coś. Może zagadaj z Twoją koleżanką co go dobrze zna i niech ona go wypyta? Swoją drogą to ja nie wiem na co on czeka sądząc po zdjęciu użytkownika ;):D:) :). Na bank sie wstydzi bo takiej kobiety nie zauważyć to ślepym trzeba być :)

 

 

Zgadzam sie z tym w 101% :rolleyes: moze byc slepy albo bardzo niesmialy :lol:


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895
hehe po co ona ma go wypytywać? wieksza siara bedzie z tego niz pozytek:P Asia musi zrobic pierwszy krok bo inaczej to chyba nie wyjdzie :rolleyes:

 

Jaka siara ? Ile razy ja już tak działałem. Podejdzie koleżanka, no cześć co tam. Ta Asia, wiesz która ostatnio mnie zdenerwowała i dalej sie rozmowa potoczy i sie okaże czy zwrócił na nią uwage czy nie. A wtedy to już sie potoczy ;]


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia19    0

dzieki wam wszystkim za pomoc - ale chyba przełamaliśmy lody w kontaktach między mną a "Krzyśkiem" - a moze powiem od początku

 

dzisiaj zepsuł im się kombajn i on przyjechał do nas zapytać mojego brata czy by nie skosił im 2,5 ha pszenicy bo im zostało a pogoda niepewna - a ze byłam tylko ja w domu to sobie z nim pogadałam - no i sie chłopak przełamał i sie chociaz przedstawił i pojechał rowerem do brata na pole - no ale przeprosił ze nie gada dłuzej bo praca czeka :rolleyes:

 

no i jutro po południu mój brat jedzie kosić do niego na pole pszenice - chyba sie z nim zabiore :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

hehe widzisz...w najmniej prawdopodobnym momencie :rolleyes: i nie trzeba juz kombinować :lol:


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

No to teraz mów o aktualnościach nam tutaj :rolleyes: Powodzenia hehe :lol:


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia19    0

a więc uwodzenia ciag dalszy - dzisiaj po 13 mój brat jechał kosić pszenice mojemu upatrzonemu krzyśkowi - a ja pomyslałam i pokombinowałam tak ze pojade do nich z obiadkiem :rolleyes: - no i o 14 zapakowałam wszystkie specjały do koszyka i wsiadłam na rower i pojechałam :lol: - wziełam jeszcze ze soba moją bratową zeby nie wygladało podejżanie -jak zjawiłam sie na polu to już mój brat z nim gadał i mieli nakoszone pól przyczepy - Krzysiek bardzo się ucieszył jak mnie zobaczył - pierwszy powiedział cześć i spytał co tam taszcze w koszyku no ja tylko odrzeklam ze przywiozłam coś do przegryzienia - więc zdjęłam z bagażnika kocyk i kazałam im usiaść no i zaczełam serwować - smakowało im bo wpierniczli az im sie uszy trzęsły - no ale robota czekała wiec trzeba było się za nią zabrać - mój brat wsiadł na kombajn i pojechał a ja zostałam z Krzyśkiem - no bratowa oczywiscie zapakowała sie na kombajn i pojechała z bratem - no a my najpierw od słowa do słowa ze dobry obiadek ze pogoda ze to i tamto mo i sie jakoś rozmowa potoczyła - jak sie potem okazało przegadaliśmy 2 godziny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

Jak wyzej :oby tak dalej" i czekamy na kolejne wiesci z uwodzenia :rolleyes:


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

A mówiłaś, że ostatnio sobie przed nim siary na rowerze zrobiłaś ?:rolleyes: "I tak żyli długo i szczęśliwie.. :lol:?" Powodzenia dalej ;)


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczo    20

No to sie wszystko dobrze potoczyło :rolleyes: - a tak sie bałaś :lol: . Oby tak dalej. Może ma coś jeszcze do koszenia ;) ?


Park: NH T6.155, NH TL100, Zetor Proxima 8441 + TL 220SL, Zetor 7211, Ursus 3512, Ursus C-330, Manitou MLT 633, Bizon Z056 Super, Bizon Z058 Rekord...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

oby wszystkim tak szlo :rolleyes:


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68

Nio to teraz tak brata zachęcić aby za pół ceny skasował i ok... :rolleyes: ;):D

 

 

Życzę powodzenia... :) :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtz_820    0

jestem pewny na 150% ze cos do Ciebie ma i to nie sa wonty :rolleyes: oby tak dalej czekamy na efekty


www.youtube.com/watch?v=h2Rj1KTcGdE

Zapraszam do oglądania oceniania i komentowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszRol    0

dziewczyno co tu powiedzieć...zaproś go na żniwa niech zobaczy cie w ,,akcji" tylko odwagi!


Na zawsze wierni, na zawsze oddani my Polskiego URSUSA fani!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj