Joasia19

Jak uwieść Farmera

Polecane posty

tomi382    99

(dosłownie)

 

wiem ze dla wielu to piękne Polskie nieopłacalne rolnictwo to wszystko ;) bez obrazy.

Przeglądając niektóre tematy i komentarze do obrazków taka myśl sama się nasuwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

wiem ze dla wielu to piękne Polskie nieopłacalne rolnictwo to wszystko ;) bez obrazy.

 

Mów za siebie. Ja nie narzekam.

Mamy nieopłacalność a sprzedaż nowych maszyn jest cały czas wysoka. Cud.

Edytowano przez StasiekS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2254

ok mowie za 80% rolników zadowolony?

niektórzy to lubia sie oszukiwac sami wciskaja sobie jak to dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi382    99

Mamy nieopłacalność a sprzedaż nowych maszyn jest cały czas wysoka. Cud.

Jakby było nieopłacalne to rolnicy nie kupowaliby nowych maszyn ;) Jakiś grosz ciułają to zawsze plus ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2254

no moze przesadzam ;) ale odnosze sie do teraźniejszej ceny żywca.

Ogolnie to wiekszosc przyszłych rolnikow wybiera dziewczyne ze względu na "majątek" ale to jest dla mnie śmieszne... komiczne.

 

tak jak pisałem, mlodosc jest jedna a znam ludzi ktorzy z domu nie wychodza tylko sa zakochani w swoim gospodarstwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petes    0

Jeśli wam się nie opłaca nie podoba sie robić to po kiego ch*ja robicie?? Ja zgadzam się z StasiekS ja tam tez nie narzekam raz jest lepiej raz gorzej a na tym polega życie. A gdy ktoś jest rolnikiem z tak zwanego powołania to czy sie czasami nie opłaca to idzie do roboty gdzieś i dokłada i gdy jest dobrze to sie cieszy. Moim zdaniem dobrze że teraz są takie czasy i niech padną Ci pseudo rolnicy i w końcu będą mieć powód by nie robić a niech daja ziemię tym rolnikom co na niej naprawdę zależy chcą się rozwijać za wszelką cenę!!!

Edytowano przez petes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2254

sam jestem wlasnie taki jak opisujesz petes ale chyba ponarzekac mozna? to ze ktos pracuje na gospodarstwie z powolania nie znaczy ze nie moze zlego slowa powiedziec prawda? no chyba ze sie myle.. tak jak pisalem na robote w polu jeszcze mam czas, narazie sa inne ciekawsze zajecia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petes    0

Chce przekonać wszytkich nie przekonanych ;) Ale teraz chcesz narzekać ?? Ja tylko czekam aż bd wiosna i rusze. Ja narzekam tylko w żniwa jak sam nie mam jeszcze skoszone do drzwi pukaja ludzie co chwile telefon co 5 min kiedy bedziesz a ile a gdzie kiedy prasujemy itp. Ale tak to kocham i cały czas sie staram żeby to powiekszać podnieść a ch*j mnie bierze gdy widze ludzi co na polu mają sam oset miotłe a plonu z ha 250kg chyba i narzekają jak to źle jak to nie rośnie a ja na polu obok mam 6t. Ale dać nie dają tylko blokują ziemie tym co mają powołanie. A możesz poznać kolejnego człowieka co nie robi nic wiecej latem niż gospodarka bo robie 20godzin na dobe czasem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Power    1

"jak uwiesc farmera" hmm a chlopak z miasta to nie nadawałby sie na farmera dla farmerki hmm? przeciez nie wszyscy jestesmy tacy sami, ja bym chetnie taka farmerke dorwal ;)ale jakos nie udaje mi sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Czytam dokładnie wszystko co tu i na innych fotach piszecie i pytanie takie samo jak napisał kolega powyżej.... odnośnie chłopaka do uwiedzenia przez farmerkę....jeżeli chłopak chce mieszkać na wsi i żyć tą ciężką pracą....jakieś podpowiedzi koledzy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heidi88    48

Ależ temat wygrzebałam, przezabawny aczkolwiek jestem ciekawa jak się ten romans rozwinął może już dzieci dawno biegają im po podwórku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilio    4

Niewiarygodny moim zdaniem. I uwierz mi nie tyko Ty jesteś ciekawa jak to się toczy. Mam nadzieję że bardzo dobrze :)

Edytowano przez Emilio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A mnie żadna nie chce szukam szukam i dlej nic jak dziewczyna dowiaduje się ze ja rolnik to uciekają aż się kurzy...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Max1987    20

Chlopaki nie przerażajcie mnie a myslałem ze jeszcze nadzieja dla mnie istnieje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

nadzieje zawsze można mieć.. ;)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj