Joasia19

Jak uwieść Farmera

Polecane posty

Joasia19    0

a wiec tak - za koszenie mój brat nie wziął pieniędzy tylko Krzysiek miał mu sprasować za to 5 ha słomy - no i w poniedziałek zgodnie z obietnicą zjawił sie u nas na podwórku ciagnik z prasą no i oczywiście "operator" brat wytłumaczył mu gdzie ma prasować słome - a ja taka spryciula byłam ze dałam mu swój nr telefonu ze jak mu sie sznurek skończy to mam mu zawieść :rolleyes: - jakimś cudem po godzinie dostałam juz sygnała ze sie sznurek skończył :lol: - no to sznurek na bagaznik od rowera i heja w pole - szczerze mówiąc to zmachałam sie troche z tym sznurkiem ale za to dzisiaj o 20 idziemy na spacerek ;) - nie przeszkadzać :D

 

pozdro Joasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczo    20

No to widzę duże postępy :rolleyes: . Tak trzymaj !!! :lol: A kto zaproponował ten spacerek ? Jak on to na pewno będzie już tylko lepiej ;) . Liczymy na dalsze relacje :D .


Park: NH T6.155, NH TL100, Zetor Proxima 8441 + TL 220SL, Zetor 7211, Ursus 3512, Ursus C-330, Manitou MLT 633, Bizon Z056 Super, Bizon Z058 Rekord...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia19    0

no było miło ale sie skończylo - za to jutro tez spacerek

 

a dzisiaj Krzysiek (bo tak brzmi imie szczęsliwca) - przegadaliśmy całą godzine i odprowadził mnie pod same drzwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczo    20

No ale jak było? Sadzisz, że mu sie spodobałaś? Napisz coś konkretniejszego :) (chyba że nie chcesz to nie dociekam :) bo w końcu to nie moja sprawa ).


Park: NH T6.155, NH TL100, Zetor Proxima 8441 + TL 220SL, Zetor 7211, Ursus 3512, Ursus C-330, Manitou MLT 633, Bizon Z056 Super, Bizon Z058 Rekord...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza    0

ojj musi sie udac :) bo wiecie Panowie...wam sie tylko tak wydaje ze to wy nas podrywacie...ale w rzeczywistosic jest na odwrót :) my wam tylko tak pozwalamy myslec ze to wy nas "wyłowilisci" :) :) ale co do kolerzanki to jak juz był spcerek i bedzie drugi to musi byc dobrze :) czekamy na relacjie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TumeK    11

gdybym to byl ja polecial bym na ziemie :) zartuje poprostu badz soba :] on ma cie pokochac taka jaka jestes:] zapros go do siebie ... teraz wakacje jakies ogniska sa czy cos on nigdzie nie chodzi??


Pseudo rolnik...http://img60.imageshack.us/my.php?image=puchar056zu3.jpg 64 miliony zeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TumeK    11

eh 100 to troche zaduzo moglo by mi sprzentu braknoc chyba ze w kawalku to okej :) hehe nie zartuje z tas ziemia nie mam przywiazania do ziemi to tylko zawod i zrodlo utrzymania


Pseudo rolnik...http://img60.imageshack.us/my.php?image=puchar056zu3.jpg 64 miliony zeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bamboocha    7

to bys kupił jeszce sprzeu i git prawie jak PGR :) ale ja mysle ze i on to se jaja robi z tym ha bo tak to po co mu dziewczyna itd... ja bym sie męczyć całe życie nie chciał.... :)dla mnie moze być z miasta aby umiała uszanować to co robie itd...


http://www.youtube.com/user/michalqaz123 <------ Moje dzieła :)Polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

Moj wuja to ma zycie ma mgr.inz rolnictwa przed nazwiskiem mieszka w miescie i rolnictwo traktuje jako hobby u mnie na gospodarce :)


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtas    75

oo mamo !!- historia wygląda jakby to był scenariusz brazylijskiej telenoweli. brakuje mi tylko trochę więcej napięcia , ale numer z zepsuciem kombajnu Christopha -pierwsza klasa.ciekaw jestem czy On wie że tą sprawą "pasjonuje się" pond dwa tysiące osób. po tym jak wrzuciłaś swoje fotki pomyślałem że coś z tym kolesiem nie tak, skoro nie zwraca uwagi na taką dziewczynę to napewno gej lub coś podobnego , a tu proszę sprawy ruszyły z kopyta. z "niecierpliwością "czekam na kolejne odcinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia19    0

no wiec tak - nie było mnie na forum sporo czasu ale to za sprawą moich spraw sercowych - udało mi sie uwieść farmera - jesteśmy już parą i to się liczy :P - dziekuję wam za wsparcie - aha i jeszcze jedno jak mojemu ukochanemu założą neta to będzie kolejnym użytkownikiem na forum ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia19    0

dzięki - i sorki ze olałam troche AF - poprostu zwariowaliśmy na swiom punkcie i nie znajdowałam czasu - mam nadzieje ze mi wybaczycie - ale sami wiecie ze czasem są na świecie rzeczy wazniejsze nawet od Af

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17
dzięki - i sorki ze olałam troche AF - poprostu zwariowaliśmy na swiom punkcie i nie znajdowałam czasu - mam nadzieje ze mi wybaczycie - ale sami wiecie ze czasem są na świecie rzeczy wazniejsze nawet od Af

 

no przeciez nikt tu sie nie gniewa, tylko cieszy ze sie udalo :P :P


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

haj lajf :P hehe gratulacje :P i powiem wam ze tez mam dziś dobry dzionek :D ale nie w sprawach sercowych :)


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885
A może jak miastowy ma uwieść farmerke :P bym spróbował swoich sił :P

 

Ja nie widzę wielkich róźnic :D


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
    • Przez TheRolnik1992
      Witam wszystkim. 
      Mam mały problem z budową chodnika przy drodze powiatowej w mojej miejscowości. Mianowicie wzdłuż mojej działki i drogi idzie rów do którego dołącza się rów z mojego bajorka,( pełni on funkcję przelewową). I teraz gdy w końcu zaczęli robić chodnik to wg planu rów ma zostać zasypany. W tym momencie pojawia się problem z nadmiarem wody z bajorka jaka będzie np. przy roztopach, ponieważ zacznie mi zalewać pomieszczenia gospodarcze . Odprowadzenie na mojej działce zostanie ale tylko do drogi potem nie ma jak dalej płynąć.
       Teraz moje pytanie :
      czy mogę jakoś załatwić żeby w miejscu rowu może być wkopana rura by woda mogła dalej spływać pod chodnikiem? 
      czy drogi mają odgórnie w planach żeby odcinać się od napływu wody z działek sąsiadujących? 
      Z góry dziękuję za odpowiedzi i pomoc. 
      Teraz lecę na oddział wody polskie by załatwić jakieś mapki na których ten właśnie rów może być zaznaczony.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj