Skocz do zawartości
ozon87

Co sądzicie o POL-MOT 9014 h

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
piotr78j    8

Witam wszystkich !!!

Własnie kończe formalnosci zwiazane z zakupem ciągnika Pol-Mot H 8014.

Mam nadzieje ze będzie sie sprawował bardzo dobrze .

Pozdrawiam .

Podaje cene dla zainteresowanych: ciągnik 117.850 brutto

tur 18.800 brutto

Wiadomość z agroFakt.pl

rolnik1982    1

Kupuj kolego, POL MOT H, jest wart tej kasy. Ja nie narzekam, pracuje mi sie nim dobrze, Belarus wg ,mnie nie ma porównania do Pol Mota. Targuje się, to z cena zejdą, bo ja kupiłem za szybko, niestety. Zachwyca mnie okienko :)

PL01    0

Zbyt drogo jak na 82 KM. U mnie za 102 KM ceny rozpoczynają się od 123 000 brutto i jeszcze coś utargujesz jak dobrze naciśniesz.

ozon87    29

Kupuj kolego, POL MOT H, jest wart tej kasy. Ja nie narzekam, pracuje mi sie nim dobrze, Belarus wg ,mnie nie ma porównania do Pol Mota. Targuje się, to z cena zejdą, bo ja kupiłem za szybko, niestety. Zachwyca mnie okienko :)

Kolego widze, że jesteś użytkownikiem polmota i w związku z tym mam pytanie, czy ważyłeś może ten ciągnik? Wiem jaką wage podaje producent, ale chciałbym wiedzieć czy potwierdza się to w rzeczywistości.

TOMEK0603    0

Wszyscy zachęcacie kupna tego Pol-mota,i chwalicie ich super ciągnik.Tak jak kiedyś Fotona było że super ciągnik za te cenę dla mnie jeden jak i drugi to bubel. :lol: Nawet diler mówi że to badziewny ciągnik do ogródka(wypowiedź z tamtego tygodnia). Pół roku temu widziałem polmot h. Po zobaczeniu co jest na tabliczce to się roześmiałem bo pisało polmot c. Więc jaka to jest seria c czy h kto to wie? Chyba ten co je składał. B)

KrzysztofJ    0

Też powiem, że za te pieniądze to dobry ciągnik, silnik bez zastrzeżeń, skrzynia ładnie chodzi /biegi lekko wchodzą bez zgrzytu/ akumulator -tragedia, rozdzielacz do kitu,/brak pływającej na zatrzasku, odpada np prasa zmiennokomorowa/, do ładowacza to szukałbym raczej sprzęgła hydraulicznego wielotarczowego i rewersu bezsprzęgłowego. Fajne okienko w dachu, no i dodatkowy fotel z boku.

piotr78j    8

Targowałem sie jeszcze troche i udalo się zakupić Pol-Mot H 8014 za cene brutto 117.850 -

ful wypas + ciężary na tylnie koła.

Tur do niego ł-106 wraz z widlami do obornika w cenie brutto 19.000

Uważam że to dobra cena.

Już niebawem wstawię zdjęcia

tomek1986    1

witam.tez planuje zakupic pol mota w tym roku i mam pytanie czy jest ktos z okolic pomorskiego kto ma pol mota ???

kris14    259

Przedni podnośnik [2 lub 4t], ładowacz czołowy i wiele różnych maszyn diler Ci może dodać do listy zakupów ;)

ozon87    29

A co można dobrać z opcji do pol-mota oprócz szerszych opon i obciążników ?

Do pol-mota to raczej nic nie dobierzesz bo teraz to już są ursusy h :)

Ciągnik się nie zmienił, jedynie nazwa i w przyszłości maska.

golo24    0

Sprzęgło do bani.Bardzo ciężko pracuje.W turze ładuje skrzyniopalety na polu to noga moż w d.....ę wejść.Mam 10014 osobiście z perspektywy czasu o ile bym go znów kupił to wybrał bym 9014.

czacza    65

Też się interesuje polmotem h.Ale nie widzialem tego ciągnika w akcji. Może ktoś wie czy w okolicy Kalisza są jacyś użytkownicy tej marki??

Zapraszam do firmy TADEX w Opatówku, to dealer Ursusa w regionie kaliskim. Ponadto mają Pronary i Lamborgini. Ulica Helleny na przeciwko zakladu produkcyjnego Hellena.

AgroKolo    1

Witam mam w najbliższych planach mam zamiar kupić ursusa 9014h. Chciałbym sie dowiedzieć czy warto wydawać piniądze na te maszyne.

[Połączony ]

Edytowano przez SZYMANOX

piotrnht5060    26

Mój znajomy z drugiego końca polski ma dwa Ursusy tej serii i mówi, że na żadnego Fandta ani New Hollanda go nie zamieni. Mało awaryjne, wygodne, nie drogie części, które dostaniesz w Agromie.

AgroKolo    1

Mój znajomy z drugiego końca polski ma dwa Ursusy tej serii i mówi, że na żadnego Fandta ani New Hollanda go nie zamieni. Mało awaryjne, wygodne, nie drogie części, które dostaniesz w Agromie.

A ile te ursusy mają nabite mth. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się