Gość Profil usunięty

Przyczepy Inter Cars

Polecane posty

dawidg2    31

A na co Ci takie do trocin? Jak na pole to taki samoróbka to tak. a jak ma wciąż po drodze jeździć to niestety ale bym wolał już jakiś fabryczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

To taniocha...ja za swoje wózki tzn za ich zrobienie płaciłem 2tys i 4tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

do trocin, ale zboze i rzepak mozna smialo wozic ;) i zarabiscie funkcjonalne, bo w hali na bok wywale.

 

ten dolly co ja mam jest fabryczny, co prawda siodlo sami osadzalismy (moglo wyjsc lepiej), nowa instalacja pneumatyczna i opony jakies chinole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

trocin nie mam i nie bede mial, sorry, ze jakos tak slabo to ujalem ;) .

w stanach takie smigaja ze zbozem jak sie patrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

Nieszkodzi. Tak propo trocin bardziej się skłaniem do wywrotu do tyłu bądź ruchoma podłoga, jakoś dla mnie to mniejszy kosz przyjęciowy, czy jak ślisko to też lepiej bo jak na bok się wysypie to nie idzie ruszyć potem.

 

Śmigają tylko tam inna polityka dopuszczlnej masy chyba jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafftti    32

Firma INTER CARS produkuje najgorszej jakości części zamienne do samochodów. Ich części nadają się do niczego. Jest to firma typu kager 4max i takie tam. To trochę może dać do myślenia. Jeżeli tłukom takie badziewne części to przy przyczepie raczej też się nie wysilili. A że cena wyższa od przyczepy do sam. ciężarowych to normalne. Transport leży równo i raczej żaden przewoźnik po nowe przyczepy nie lata, ale rolnictwo to inna sprawa modernizacja i takie tam. Najlepszym przykładem jest wielton. Szybko się wstrzelił w rolnictwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

@raffti jak nie wiesz o co chodzi to milcz dry.gif

Feber to producent naczep należący do Inter Cars!!!

Inter Cars S.A. – największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo – wschodniej

 

ze strony producenta, dystrybutor nie producent.

Co do transportu to ruszył już ładne kilka miesięcy temu tylko łosie co czekają na zamówienie stoją tongue.gif ale to ich problem.

Feber, Wielton i Zasław to 3 najlepsze polskie marki naczep/przyczep ( kolejność jest nie przypadkowa wink.gif )


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Śmigają tylko tam inna polityka dopuszczlnej masy chyba jest.

tak inna 7,5t nacisku na oś zamiast 8t u nas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

4x8=32, niech nawet wazy 7 ton taka przyczepka to 25 wrzucam na garba i lece za 40 tysi B) . a tyle co w gospodarstwie ona pracy bedzie miala to 10 lat potrzyma jak nic :) .

nie zamierzam 100 tysi za taczke placic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

@brzozak racja, jak na taką przyczepkę to drogi to interes. Ale zależy co ktoś oczekuje od tej przyczepki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jakiś czas temu sprzedawali naczepę 100 m3. biggrin.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Moje naczepy wraz z wózkiem ważą 4,5 t :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

naczepa 100m3 to żadna nowość ;) normalna z ruchomą podłogą ma około 90m3 a formuły mega ma 100m3 :)

Hubert cos jakoś mało one ważą :blink: pisałeś, że 30t pszenicy wchodzi to jak nic 37m3 nawet benalu nie robiło wywrotek poniżej 4,7t ;) dodatkowo wózek zdaje się masz z jakiejś ciężarówki przeciętej więc lekki to on nie bedzie 1,5t bite

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

Brzozak jest tylko jeden mały problem wink.gif

Żaby zarejestrować przyczepę w RP o liczbie osi więcej jak 3 to trzeba być hardcorem dry.gif

Robią z tym takie problemy jak nie wiem co, naczepę jakoś z bulami da radę, przyczepę to cholernie trudno dlatego ludzie zciągaja naczepy niskopodwoziowe i wstawiają wózek do tego ciągnik rolniczy bo jesł łatwiej to zarejestrować i pewniej unsure.gif

Nie wspomnę już o ciągnikach siodłowych 4 osiowych ohmy.gif

Ciężarówkę 4 osie bez problemu.

Dodatkowo chciałby zobaczyć minę babki w urzędzie jak zobaczy ładowność 24 t laugh.gifbiggrin.gif


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

naczepa 100m3 to żadna nowość ;) normalna z ruchomą podłogą ma około 90m3 a formuły mega ma 100m3 :)

Hubert cos jakoś mało one ważą :blink: pisałeś, że 30t pszenicy wchodzi to jak nic 37m3 nawet benalu nie robiło wywrotek poniżej 4,7t ;) dodatkowo wózek zdaje się masz z jakiejś ciężarówki przeciętej więc lekki to on nie bedzie 1,5t bite

 

 

Heh :D wiedziałem, że kogoś to zaintryguję. Otóż całe są aluminiowe, nawet rama jest aluminiowa B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Mój odnośnik

zdaje się, że to ich produkt i ma najmniejszą możliwą maszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

Mój odnośnik

Hubert naczepa może i tyle waży ale nie z wózkiem

Edit: kurde Janek ubiegłeś mnie smile.gif

Edytowano przez Lukasz1987

Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No bez kitu .... coś mi sie pomyliło. W dowodzie przecież nie mam wpisanej wagi wózka :lol: :lol:

 

Z wózkiem wychodzi prawie 6t z Fendtem 927 na wadzę waży 18,400 z czego Fendt z paliwem jakieś 12,300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafftti    32

"@raffti jak nie wiesz o co chodzi to milcz" Licz się ze słowami. Nie jesteśmy kolegami! Może i jeżdżą , ale za jakie pieniądze!Po trzech latach klepania biedy nikt się nie będzie wyrywał po nowe przyczepy. Jeszcze nie widziałem dobrej części z interu ale przyczepami pewnie zaje.. handlują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61
Może i jeżdżą , ale za jakie pieniądze

Adekwatne do jakości wykonania i ceny jakie płaci sie za podzespoły użyte w naczepie

Po trzech latach klepania biedy nikt się nie będzie wyrywał po nowe przyczepy

widziałeś, na oczy naczepę Feber? Naczepy Feber model NW55KD mam od 2007 roku w liczbie 4 sztuk, oraz 2 sztuki z 2010 roku, pierwsze mają już zrobione ponad 600 tyś, młodsze zbliżają się do 100 tyś. Awarie? Poza uszkodzeniem belek przy załadunku nie ma żadnych bo jakość wykonania w tych naczepach jest naprawdę godna polecenia. Nowe też będą Feberki

Nie wierzysz Mi?

Węglo-Trans oni maja 30 naczep z Feberu zadzwon do nich i spytaj dlaczego zamawiają zmowu Febery wink.gif

Inter Cars do dystrybutor części a nie ich producent

 

A z drugiej mańki, jak kupiłeś część za grosze to masz gówno nie produkt nie ma się co oszukiwać albo cena albo jakość smile.gif


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik-k    0

Wie ktoś czy jakieś mniejsze koła średnicą można zastosować? np jakieś 19.5" na niskim profilu i jaka to by była różnica w wysokości?

 

Kolego ja szukałem do swojej przyczepy coś najmniejszego to założyłem 19.5 445/45 to wymiary tego koła to wysokość 84cm i szerokość 43cm. nic mniejszego i szerokiego nie ma, standardowe od tira 22.5 365/60 to ma 105 wysokość i 35 szerokości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Clark
      Wiem, że temat wałkowany wielokrotnie ale mam kilka pytań a odpowiedzi nie znajduję. Otóż: wyczytałem, że stary olej można wypchnąć sprężonym powietrzem i teraz pytanie w jaki sposób?
      Rozbieranie całego układu odpada. Jedynie co pozostaje to czyszczenie za pomocą układu ciągnika ale to strata kilku albo nawet kilkunastu litrów oleju a tani on nie jest. Wpadłem więc na pomysł aby wstępnie wydmuchać układ sprężonym powietrzem a następnie podłączyć pod ciągnik i wypłukać resztę.
    • Przez Hinco
      Czy teraz można zarejestrować jednoosiówke SAM do traktora? Bo kiedyś ojciec zrobił do samochodu i problemu nie było, a jakby sie dało traktorową rejestrnąć byłoby miło..
    • Przez tomb2
      Zbliża sie zima ;D a więc planuję wyremontować moją 4,5 t jednak nie wiem czy dojdzie to do skutku ??? Jeżeli znajomu udostepni mi garaż to tak bo on ma ogrzewany A więc mam kilka pytań.
      - ile mogą kosztować burty do przyczepy 4,5 t typ D-46B
      - Lepszcze są z blachy falistej czy z prostej ?
      - Jakiej grubości blache dać na podłoge ?
      - czym najlepiej wyczyścić przyczepe, czy piaskowanie się opłaca ile może kosztować?
      Narazie tyle
    • Przez MichaKpiski
      Chcę przerejstowac przyczepę Sanok D47A (wywrotka) , w dowodzie mam wpisane rok produkcji, numer podwozia , dopuszczalną łatwość 3500, Pani w starostwie powiedziała że diagnosta będzie musiał ustalić pozostałe dane. Czy ktoś by się podzielił pozostałymi danymi jakie ma wpisane w dowodzie ? z góry dziękuję
    • Przez PawelS
      Witam potrzebuję opinii na temat firmy Perfect-Agro Koluszki, gdyż prawdopodobnie będę u nich zamawiał przyczepę, są one całkowicie odnowione i wyglądają jak nowe a cena to jest 1/2 w porównaniu do Nowej np Pronarki. Czy ktoś z użytkowników kupił od niech przyczepę i czy jest zadowolony jak z trwałością i wykonaniem >? Za każdą informację będę wdzięczny 
      http://www.remonty-przyczep.com/ 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj