karol012011

Wiercenie otworów-cena???

Polecane posty

karol012011    1

Witam może ktoś wie jaka będzie cena wywiercenia 8 otworów fi20 w płaskowniku 10mm (w zakładzie ślusarskim). A i jeszcze jedno może ktoś wie jaka jest cena spawania migomatem?? :unsure:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WeSolyRomeK    17

No myślę że gdzieś tak z 1000 zł za jeden otwór to spokojnie.

 

 

+10 za post bez sensu/spam

Edytowano przez andrzej2110

Macarena, macarena, baila, baila, ella, ella
Macarena, macarena all night long

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asharot    446

Zależy do czego to ma być.

Ja takie otwory robiłem w płaskowniku 8mm na wiertarce stołowej otwornicą do metalu 22mm

i nawet ładnie szło, trzeba tylko delikatnie olejem polewać.

Co do spawania Migomatem to też zależy co to ma być, koszt będzie taki sam jak elektrodą.


Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZYMANOX    480

Cena zależy od warsztatu, u mnie w okolicy to taki zabieg wiercenia to 10-20zł, a spawanie to grosze ... ;)




Księga życzeń i zażaleń na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemrolnik    14

Heh, u mnie u znajomego to się da to zrobić za "Piwo" ale dałem im 20zł. :) Poszukaj zakładu.. za 50zł powinni wywiercić chyba wszędzie.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

A wiertarki nie masz?? Większe otwory w garażu wierciłem.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GABBER85    1302

podejrzewam ze cena wywiercenia taaakich otworów bedzie mniejsza niż łączna cena za prąd który został zużyty do wyświetlenia tego tematu przez przeglądających go...


>>>>>> 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Jak to jakiej??? Normalnej tylko nie takiej najtańszej z supermarketu. Oczywiście taki otwór nie wierci się na raz tylko na 2. Najpierw około 12mm a dopiero 20.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek1972    126

Ręczną wiertarką czy stołową wierciłeś? Nie przyszło Ci do głowy że może nie ma stołowej i nie chce takiej kupować na te kilka otworów więc woli zlecić usługę

 

Poprawiłem. Wczoraj af tak mi muliło ze nie moglem nic zrobić ;/

Edytowano przez andrzej2110

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksys    23

Ręczną wiertarką to sobie można wywiercić max.12mm w takim płaskowniku a i tak otwór nigdy nie będzie idealnie okrągły i pod odpowiednim kątem. U jakiegoś ślusarza zrobisz to za 20-30 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol012011    1

Dziś wywierciłem 8 otworów fi20 i 2 otwory fi24, do tego spawanie migomatem długość spawu ok120cm z dwóch stron zapłaciłem 15zł aż sam się zdziwiłem że tak mało :blink: :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Ja nie mam stołowej. Wierciłem ręczną.

 

15zł?? :blink:


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek1972    126

Ja nie mam stołowej. Wierciłem ręczną. :blink:

Ręczną? 20mm? Niezły jesteś, dużo było tych otworów?

Wystarczyło jak byś swój post edytował, mego nie musiałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Już nie pamiętam. Ale kiedyś gdy były remontowane widły do tura były to samą wiertarką było wiercone 8 otworów fi28 ceowniku.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

U mnie na stołowej takie rzeczy się wierci, raz w przyczepie chyba fi18mm wierciliśmy pod śruby to na rączkę od wiertarki metrową rurę nałożyliśmy i dopiero się wierciło oczywiście 2 ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez luki987654321
      witam, stoje przed zakupem wycinaka piłowego do kiszonek na tylny tuz, jaką markę wybrać strautmann, triolet, bvl czy inny? na co zwracać uwagę przy zakupie i jak z ceną i dostępnością części zamiennych
    • Przez SeverusSnape
      Dzień dobry,
      Szanowni forumowicze, posiadam przyczepę Autosan D-45. Niestety, przedni siłownik strasznie leci. Przymierzam się do remontu tej przyczepy i myślę nad wymianą siłownika, jednak niestety nie umiem go nigdzie znaleźć. Czy posiada ktoś może katalog do tej przyczepy? Ewentualnie mógłby pomóc w zlokalizowaniu takiego siłownika? 
      Z góry dziękuję za pomoc
    • Przez Dominikw52
      Witam,
      mam problem z uruchomieniem silnika w  ładowarce Manitou MLT 634 LSU Turbo rok 2003. Myślę ze pompa hydrauliczna przestawiona jest na pełna moc, co wytworzyło bardzo duże ciśnienie w instalacji hydraulicznej. Ładowarka ta nie posiada potencjometru przy pompie wtryskowej. Co może być przyczyną tak wysokiego ciśnienia w instalacji hydraulicznej ? Dodam że silnik jest w 100% sprawny. Proszę o rady. Z góry dziękuje.
    • Przez dominikl95
      czy ktoś posiada tego typu kosiarkę czy jest ona czegoś warta i czy nadaje się na łąki torfowe?
    • Przez Macieks
      Witam was mam do was jedno pytanie ktoś może wie co to za marka obsypnika ? niestety nie posiadam tabliczki znamino wej 


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj