Skocz do zawartości
Bartmk

Jaki kolor dachu zetor 7211

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Zetor
Bartmk    0

Cześć wszystkim pierwszy raz pisze na tym forum więc nie wiem czy w dobrym dziale.Posiadam zetora 7211 zrobiłem nowe obszycie dachu (podsufitkę) .Chciał bym przy okazji pomalować go tylko mam dylemat bo nie wiem na jaki kolor i jaką farbą bo oryginalnie nie jest raczej malowany tylko pokryty jakąś szpachlą czy coś podobnego.Zastanawiałem się nad kolorem całkowicie białym ale z nów do niczego nie pasuje.Więc jak ktoś może to niech coś poradzi.Felgi mam takie kremowe a maska błotniki czerwone.

asharot    177

Gdzieś widziałem taki biało czerwony,na przejściu kolorów były takie fajne pasy

i napis ZETOR czerwony,jak znajdę to pokaże.

Edytowano przez asharot

Wiadomość z agroFakt.pl

DUCH1986    3

A ja bym proponował czerwony. Fajnie wygląda, a ten dwu-kolorowy to mialy te z zachodu z dachem z wbudowanymi halogenami tylnymi. Na allegro sobie zobacz. Napewno jakis taki jest wystawiony.

Lukaszjarm    4

ja mialem bialy ale felgi tez byly biale . saiad ma czerwony a felgi srebrne .

drugi sasiad ma biale felgi i srebrny dach . wszsytkie fajnie wygladaja .

ten dwukolorowy tez super wyglada

Bartmk    0

No to czyli zostanę chyba przy tym kolorze białym mam teraz dwa pomysły albo właśnie biały albo taki jak felgi.A jaką farbą ? tzn chodzi mi czy jakąś normalną do metalu drewna itp czy musi być jakaś specjalna ?

Edytowano przez Bartmk

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Zbyszkos
      Czy błotniki metalowe od Ursusa 385 / 914 będą pasować do Zetora 7245. Oponki te same czyli 12,4 r24 przedni most podobny przynajmniej mocowania. Czy uda się zrobić taki przeszczep bez większych przeróbek w mocowaniach?? Może ktoś tak juz zrobił??
    • Przez funkmaster1993
      Witam!
      Mam nastepujące pytanie do forumowiczów
      Gdzie w można kupić najlepiej przez internet zamek do drzwi prawych do zetora 5320.
      Aha i czy pasuje tam zamek od modeli np. 5211 itp.
    • Przez Zetorek91
      Panowie wiem nie powinien byc tutaj ten post ale ułamałem 5 srub w ramie kabiny jak odkrecałem błotnik. Mozecie poradzic jak je teraz wykrecic i pozniej nowe wkrecic?
    • Przez Zetorek91
      Witam. Panowie potrzebuje porady waszej a mianowicie zaczynam malowac maske błotniki w skrócie blacharke i chciałbym juz całego pomalowac ma juz 5000mtg od nowosci i nie był malowany. Tylny most os przednia juz troche rdzewieje a w pozniejszym czasie chcialbym zrobic remont skrzyni silnika i sprzegła gdzies na zimie i nwm czy opłaca sie malowac bo obawiam sie ze pozniej troche zle to moze wygladac po remoncie. Doradzicie czy malowac czy nie. Z góry dzięki za odpowiedz
    • Przez matix0x
      Witam! Czy mógłby mi ktoś wyjaśnić jak działa ten dolny zaczep hitch z tymi teleskopami? W jakim celu są tam te teleskopy?