cipekfan69

Anna z650

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
cipekfan69    0

Witam czy ktoś posiada więcej informacji o tym kombajnie jaka pojemność zbiornika i na jaką wysokość wyładowuje? Jak jest z częściami do niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Junkers    44

Ja pomogę tylko w taki sposób:

http://moto.allegro.pl/kombajn-anna-typ-650-i1393497965.html

 

W sumie to w całym internecie nie można znaleźć o niej informacji.

Mam z644, ale widać że 650 jest dużo lepszy, ja bym bez wahania ją kupił tylko bym musiał sprzedać swoją.

Ma 4-ro sekcyjny rozdzialacz od 1skrzyni, 2skrętu kół, 3wysypu (na silnik hydr.) i 4podnoszenia lemiesza,

poza tym własny układ olejowy.

Z informacjami będzie ciężko przynajmniej w internecie, są jakieś części, ale nie cały opis.

Chyba, że ktoś z użytkowników ma taki.


KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saszeta    164

Sadzę że większość pasuje od z644. Ja swoją z644 kupiłem w zeszłym roku ale gdybym wiedział że istnieje taka 650 to pewnie bym ją kupił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cipekfan69    0

No właśnie oś skrętna i zbiornik podnoszony tylko, że i tak nie ma pewnie takiego zbiornika jak np. grimme 800sl 3t jeśli oferta będzie aktualna i będę w okolicach kalisza to zobaczę jak wyglądają poszczególne jej części i napisze, do tego nie ma tzw totolotka więc możliwy jest zbiór warzyw korzeniowych np. marchwi, pietruszki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limusine    9

No widziałem ją kiedyś w polu właśnie tam gdzies koło mnie chyba koło sieradza ale tylko z daleka bo dziwiliśmy sie z ojcem co to za kombajn. Wedlug mnie lepszy jak zwykła anna jednorzędowa, ale cieawe jak z częsciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesmag    54

w budowie większe podobieństwo do bolko(poprzeczna taśma,wykop boczny,zgarniacz podobnie umiejscowiony),ogólnie bardzo fajny kombajn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek84pl    41

Juz nieaktualna bo go kupilem :)

W budowie najbardziej przypomina Pyre z UG, jak sie sprawdzi w polu bede wiedzial latem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saszeta    164

ja miałem hagedorna ale mniejszego i z totolotkiem. Firma dobra ale akurat o tym kombajnie nic ci nie powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rodak11    0

Jak z częściami do tego Hagedorna, dzie można ich szukać, czy są jakieś zamienniki, niedawno odlądałem własnie taki model bo poszukuje kombajnu o właśnie takich parametrach, gdyby ktoś słyszał lub był w posiadaniu wszelkich informacji proszę o kontakt, będę wdzięczny. :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez GranicaMen
      Cześć, jak w temacie z siłownika leje się olej i przydałoby się go oddać do regeneracji, przystąpiłem do jego demontażu i z przodu bez problemu wyjąłem zabezpieczenie ze sworzniem ale z tyłu pod podestem siedziałem z 2 godziny i nie dałem rady wyjąć sworznia. W jaki sposób jest zabezpieczony i gdzie znajduje się zabezpieczenie aby go wyjąć, góry dzięki 
    • Przez prometeusz
      witam :rolleyes:
      proszę o porady użytkowników sortowników, który sortownik będzie lepszy, wydajniejszy, oraz będzie miał mniejsze straty, tj będzie mniej kaleczył ziemniaki
      rolkowy, coś takiego
      http://www.iagro.pl/sortownik-do-okopowych,at-20993.html
      czy może sitowy, coś takiego
      http://www.krukowiak.com.pl/kfmr/index.php?option=com_content&view=article&id=69&Itemid=190&lang=pl
    • Przez BELLAAGRO
      Witam wszystkich
      czy posiada ktoś z was instrukcje obsługi do sadzarki s211 na taśmie? Potrzebuje zmienić szerokość na 75 i sprawdzić gęstość siewu i chciał bym to zrobić zgodnie z instrukcja.
    • Przez SanchoPansa24
      Witam, musze kupic kombajn do ziemniakow i chcialbym abyscie doradzili mi jaki wybrac, i wyjasnili kilka niewiadomych. A wiec tak posiadam 10ha ziemniakow pierwszy rok. Przed posadseniem zostaly wybrane kamienie odkamieniaczem stone system nastepnie uformowane redliny radlem oraz zasadzone ziemniaki sadzarka grimme 32b. Nastal czas wykopu wiec jaki kombajn kupic? Budzet w tym.roku to jakies.20/25 tys, kombajn raczej jednorzedowy ze zbiornikiem i separatorem kamieni zastanawialem.sie nad grimme sl 750 ? Drugie pytanie : czy wykopie normalnie rzadek tym Kombajnem ? najpierw chcialem kupic kombajn anne ale podobno rzadki po.sadzarkach grimme w tym.systemie uprawy sa zbyt szerokie aby je wykopac anna.
      Tak jak mowie nie mialem.nigdy stycznosci z uprawa ziemniaka i zbiorem wiec za.kazda cenna rade bede bardzo wdzieczny pozdrawiam.
    • Przez Tomek12
      Czekam na wskazówki
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj