Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
TheCinek    3

Ja mam na sprzedanie sianokiszonkę w belach ok 50-60szt 70zł/szt ;)

Edytowano przez TheCinek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marekvw    0

My sprzedajemy sianokiszonkę za 60 zł mam jeszcze z 500 balotów na sprzedaż w Wielkopolskim A siano po 50 zł suchutkie z wiaty. Lub też zamieniam na suchą słomę. Baloty oczywiście 120x120 bardzo mocno zbite. Siano waży niecałe 200 kg a sianokiszonka od 380-500 A czasem się trafi z dołka co ma 700kg. Chętnych zapraszam na priv. No ale ja 20 ja po 35,40 ale jakiej jakości ? Mokre, suche, Jeszcze deszczu nie widziało ?

 

 

czy masz jeszcze baloty w wielkopolskim, potrzebuję transport do belgi .

 

pozdrawiam

marekvw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonk28    1

U nas siano jest poszukiwane.......stadniny koni płaca od 400-500 zł za tone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
david697    0

20 zł za bele siana???? :lol: :lol: :lol: ja za same zbelowanie + siatka biorę 18zł To chyba ktoś sprzedaje tak jak u mnie sąsiad za flache worek zboża

18zł za zbelowanie to bardzo drogo. Sąsiad zwija ze siatką oczywiście na gotowo nową prasą KUHN 120x130 za 10zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert983    38

witam po ile moge sprzedac siano w malej kostce 12szt na 100kg mazowieckie okolice dobrego dodam ze sianko zielone bez deszczu z 16 ton

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert983    38

może nie ten dział ale o kostkach nic nie znalazłem. z tego co dowiedziałem się na forum bela waży 230 kg coś koło tego ja sprzedałem po 35 zł za metr zielonego i suchego w paczkach więcej nie chcą dać handlarze dla koni dziś dzwoniłem do innego to po 25 zł mi dawał to sprzedam temu co dawał 35 nie złe czasy mamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niciex    14

Witam.Jaka jest cena kostki lub beli siana w woj Pom. na dzień dzisiejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnum123    288

W tym roku to chyba siano będzie drogie o ile jeszcze będzie można je gdziekolwiek kupić, więc jak macie możliwość to ja bym się nie zastanawiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Witam orientuje się może ktoś ile można dać za belę kiszonki ze zboża z wsiewką trawy, wszystkie prace związane z koszeniem zgrabianiem i belowaniem trzeba wykonać samemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szu15000    231

Witam, jeżeli ktoś chętny to bede miał na sprzedasz siano z tego roku w belach 130x120 prasowane zmiennokomorową ( bardzo zbite). Jestem z woj.lubuskiego. blisko Dolnośląskie i Wielkopolskie. Siano bdb jakości z łąki sianej 3 lata temu z wsiewem koniczyny i lucerny ;) Chetnych pisac na GG nr 2056219, PW, lub tutaj ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kryssr    52

U mnie koleś za zwinięcie i owinięcie brał 30zł od sztuki + folia to wychodzi ok 42 zł bela to jak miałbym to oddać za 65 to bym wolał nie kosić w ogóle :P po 70zł za belę to siano chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viehowiec86    0

Kupiłbym Bele i Kostki Siana

większe ilości ok 4,5 całych pojazdów, z województw

pomorskie, warminsko-mazurskie, podlaskie(z tych najlepiej), mazowieckie, kujawsko-pomorskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez kowal1108
      Jak w temacie. Jakie są u Was ceny żyta? 
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
    • Przez bialy2005
      Narazie to ceny raczej beda z tendencja w dół jak to w styczniu. Pod koniec miesaca zacznie sie to rozkrecac ale jesli nie potwierdza sie wymarzniecia to bez szału
      Pszenżyto 550 z podwórka okolice łukowa lubelskie
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj