szczepan222

Co myślcie o MC G-MAX ? [Połączone]

Polecane posty

GASxD    3

U nas też jest planowany zakup G125 MAX. Na początku myśleliśmy tak samo o zetorze ale że jest on krótki, mało dociążony a MC ma sporą masę i bardzo dobre wyposażenie w standardzie więc zamierzamy go kupić. A będzie on robił na 35-40 ha głównie w : orka, wywóz nawozów naturalnych, (w najbliższym czasie może i siew z nowym agregatem uprawowo siewnym) oraz na użytkach zielonych. Mama nadzieję że ciągnik będzie wszechstronnie wykorzystany. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Benito    0

Jak interesujecie się Mccormickeim, to zapytajcie o Landini Landpower. Ta sama grupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GASxD    3

Spoglądając tak na McCormicka a Landini to za dużej różnicy nie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bushmaster    27

http://www.agrofoto.pl/forum/topic/57307-landpower-125-techno-nadaje-sie-do-ciezkiej-pracy/

Tutaj masz troche na temat G-maxa który pracuje u nas w firmie. Ostatnio jak rozmawiałem z handlowcami to różnica pomiędzy Landini a MC była 5 tyś na rzecz niebieskiego


koszt maszyn na pokazie w gospodarstwie - potrzebna info
na PW lub w moim temacie " Koszt maszyny na pokazie" dział ceny maszyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kony111    2

Tylko że Landini nie ma magazynu części zamiennych, tzn. jest słabo wyposażony. Serwis też podobno jest kiepski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bushmaster    27

ostatnio filtry do g-maxa brałem z amg bo były tańsze ;) magazyn mają swój i ... romanowski ma do mc a 90% części i tak pasuje więc...

Wy (MC) też nie macie jakiegoś super serwisu (zachód kraju) romanowskiego serwis dużo nie wnosi.


koszt maszyn na pokazie w gospodarstwie - potrzebna info
na PW lub w moim temacie " Koszt maszyny na pokazie" dział ceny maszyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Verbatim    1

http://www.agrofoto....ciezkiej-pracy/

Tutaj masz troche na temat G-maxa który pracuje u nas w firmie. Ostatnio jak rozmawiałem z handlowcami to różnica pomiędzy Landini a MC była 5 tyś na rzecz niebieskiego

 

pewnie nie miał obciążników , błotników, i kompletu 3 zaczepów z tyłu ... to i pewnie róznica była :)

 

ostatnio filtry do g-maxa brałem z amg bo były tańsze ;) magazyn mają swój i ... romanowski ma do mc a 90% części i tak pasuje więc...

Wy (MC) też nie macie jakiegoś super serwisu (zachód kraju) romanowskiego serwis dużo nie wnosi.

 

ale te filtry pewnie jak zakupiłeś od amg miałeś po 3 miesiącach .... dlatego pewnie były tańsze :) , u importera McCORMICK'a masz wszystko od ręki a z tego co wiem u każdego Dealera tez :)

Teraz chyba w szczecinie i w łobzie masz dilera... takze mi się wydaje ze jest OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bushmaster    27

wyposażenie takie samo, w obu przypadkach części dostępne od ręki, jak czekasz na filtry 3 miesiące to gratuluje maszyna będzie na pewno niezawodna :D

Edytowano przez bushmaster

koszt maszyn na pokazie w gospodarstwie - potrzebna info
na PW lub w moim temacie " Koszt maszyny na pokazie" dział ceny maszyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balantines    0

Mojej dziewczyny Wuja ma McCormicka G-Max 145 , kiedy z nim nie rozmawiam na temat traktorów to chwali go za niezawodoność jak i rozkład masy.

Na filtry z tego co wiem nie czeka 3 miesiące, jak i na serwis nie narzeka.

Jako ciekawostkę można przytoczyć fakt, iż na tyle jest zadowolony z marki McCormick, że chcę wymienić Case CX na McCormick'a C-Max

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nebuvo    1

cześć. jestem bardzo zainteresowany tym ciagnikiem, ogladalem juz go z 3x siedzialem pytałem. Ja to biore 165-tke, a tak to nie jest zły, Duża masa, sporo koni co daje bardzo duży uciąg. To jest bardzo prosty Ciagnik. Za 165 krzyczeli mi jakiś tydzień temu bodajże 235 netto, a za wersje E dodatkowe 3000 euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nebuvo    1

wczoraj mialem jazde testową ale niestety tylko 145. powiem ze nieźle się pracowało.Mam nawet już ofertę. 301 brutto a w tym Przedni tuz, 5 albo 6 wyjść hydraulicznych, automatyczny zaczep, pneumatyczne siedzenie, i cos jeszcze ale juz nie pamietam. wydaje mi sie ze nie duzo. Kazałem jeszxcze dilerowi zrobic oferte na MC 165 GMAX w wersji E. ciagni jeszcze bardziej bedzie konfortowy. Za wersje E doplaca sie okolo 3500 euro a za MC 165 Gmax chyba 55000 netto Euro.... wydaje sie dosyc tanio w porownaniu do innych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nebuvo    1

Witam. Wczoraj tesowałem MC 145 GMAX i powiem ze jest bardzo fajny ciagnik i jestem bardzo zaskoczony tym ciągnikiem. za 301 tys brutto mam 142 KM, Ponad 6,2t (bez obciazników) masy, 5 albo 6 wyjsc hydraulicznych, przedni tuz, siedzenie pneumatyczne, zaczep automatyczny górny, zastanawiam sie czy cos jeszcze. Niestety jak dla mnie to ciągnik delikatnie za słaby wiec biore 165 w wersji "E" teraz tylko czekam na oferte i biore :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ciągniki tej serii są bardzo mało zaawansowane technologicznie, co dla niektórych może być bardzo wielkim plusem. Osobiście uważam, że gdyby miały półbiegi były by idealną propozycją prostego w obsłudze ciągnika z małą ilością elektroniki. Znam rolnika który ma G-max 165 sprawuje się bardzo dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daw88    0

Witam. Wczoraj tesowałem MC 145 GMAX i powiem ze jest bardzo fajny ciagnik i jestem bardzo zaskoczony tym ciągnikiem. za 301 tys brutto mam 142 KM, Ponad 6,2t (bez obciazników) masy, 5 albo 6 wyjsc hydraulicznych, przedni tuz, siedzenie pneumatyczne, zaczep automatyczny górny, zastanawiam sie czy cos jeszcze. Niestety jak dla mnie to ciągnik delikatnie za słaby wiec biore 165 w wersji "E" teraz tylko czekam na oferte i biore :)

 

A z jakiego regionu Polski jesteś??

 

Ile Ci proponują za tego 165?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18bamber    87

A ciągnik może z Siedlec bierzesz czy z Białej skoro okolice Łukowa jesteś? Ja też te strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamillo0    132

Ciągniki tej serii są bardzo mało zaawansowane technologicznie, co dla niektórych może być bardzo wielkim plusem. Osobiście uważam, że gdyby miały półbiegi były by idealną propozycją prostego w obsłudze ciągnika z małą ilością elektroniki. Znam rolnika który ma G-max 165 sprawuje się bardzo dobrze...

 

Przecież mają półbiegi w wersji E i nadal jest to ciągnik z małą ilością elektroniki.

 

Jakoś nie przepadam za Dąbrowskimi. Dla mnie oni się na dilera MC nie nadają. Brak podejścia, zero pojęcia i do tego wysokie ceny. Wystarczy, ze już im Zetora zabrali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalyJohn    246

Odświeżam temat. Czy 220 tyś za G135 MAX netto za fuul wersję mechaniczną czyli na skrzyni 18x18, bez EHR, ale za to z przednim TUZ i WOm to odpowiednia cena? ;)

Edytowano przez MalyJohn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domikars    0

Z tuzem i wom to tak ja mam wpisane 205 tyś do negocjacji bo biorę dużo maszyn netto, ale bez tuz i wom ;) a jak można się zapytać warto brać ten ciągnik czy zmienić na Claasa? ;) z góry dzięki

Edytowano przez domikars

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Arturkkk
      Witam. Mam pytanie związane z typem silnika d206 a d239 jakie są różnice w tych typach? Czy mają tą samą głowicę
    • Przez piotrszkaluba
      Witam problem z przyduszaniem silnika przy zmianie z 3 połówki na 4 i 2 połówki na 1 ale w górę od 1 do 3 jest ok a na 4 już delikatnie przydusi .Nic się nie ślizga na żadnym półbiegu. Czy ktoś już to przerabiał taki problem?
    • Przez Slawek233
      Witam, od jakiegoś czasu męczę się z problemem zmiany zakresów w mccormick xtx165. Mianowicie, jak raz włączę ciągnik to mam tylko zakres 1 z wszystkimi półbiegami, innym razem tylko zakres 2 z wszystkimi półbiegami, lub 3  z wszystkimi półbiegami. Po dłuższej pracy w polu nagle wracają wszystkie zakresy. Przy kolejnym odpalaniu ciągnika peonownie zostaje z jedenym z zakresów od jeden do trzy wraz z półbiegami beż możliwości zmiany zakresów. Proszę o pomoc co to może być.  
    • Przez Remarian
      Witam
      Poszukuję schematu elektrycznego klimatyzacji do McCORMICK G Max135. Traktor był rozpoławiany, po złożeniu wszystkiego i nabiciu klimatyzacji niestety klima już nie wystartowała. Pobieżna diagnoza wskazuje na problem z elektryką.
    • Przez Szwagier99
      Witam posiadam Mccormick mtx 135 , 2009r po włączeniu rewersu do tyłu podnośnik podnosi ramiona. Jak to wyłączyć?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj