erwin2

Jak sądzicie co z tym końcem świata?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

W ten koniec świata to trudno wierzyć ale ostatnio nauczyciel opowiadał nam na lekcji, że amerykańscy naukowcy nie dawno odkryli jakieś trzy obiekty (prawdopodobnie każdy jest wielkości porównywalnej do wielkości Europy) choć nie jest to jeszcze pewne, ale nie długo mają one wejść w przestrzeń Plutona i wtedy naukowcy będą mogli to dokładnie zaobserwować i potwierdzić. Jeśli to jest prawdą to te obiekty mają znaleźć się pod koniec 2012 roku w okolicach ziemi.

 

Ja naprawdę nie wiem już co o tym myśleć ale to w sumie może okazać się prawdą.

 

Nie wiedza co to ale znają kurs :D Pozdrów nauczyciela i poradź mu ode mnie, aby to co przeczyta na o2 czy innej sforze zachował dla siebie jeśli nie chce się kompromitować.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Czyli wiesz wszytko najlepiej wow to czekam na ciekawe lekcje astronomii twojego wykonania. Pochwal się wiedzą nie z google lecz z głowy jakie realne zagrożenia na nas czekają w najbliższym czasie. Ale zagrozenia typu astronomicznego pomijając kwaśne deszcze które niszczą nam karoserie ciągników

 

Jakiś taki w gorącej wodzie jesteś kąpany-nie napisałem przecież że wiem wszystko najlepiej.Napisałem jedynie że astronomia to moje hobby a jak wiadomo hobby nie uprawia się za pomocą pana Googla .Interesuję się tym od ponad 30 lat więc co nieco wiem, a wkurzają mnie właśnie mądrości życiowe wygłaszane przez jakichś ledwie co douczonych nauczycieli (lub też przez ich słabo pamiętających co było na lekcji uczniów).Amen.

Co do zagrożeń to raczej upatrywałbym ich raczej ze strony niezbyt dużych obiektów-takich które ciężko dostrzec z większej odległości aby na czas obliczyć ich trajektorię i podjąć jakiekolwiek środki ostrożności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi382    99

Co do zagrożeń to raczej upatrywałbym ich raczej ze strony niezbyt dużych obiektów-takich które ciężko dostrzec z większej odległości aby na czas obliczyć ich trajektorię i podjąć jakiekolwiek środki ostrożności.

Sam nie jesteś pewien niczego a odrazu negujesz inne hipotezy. Małe obiekty niedostrzegalne spalą się w atmosferze lub będą tak małe że nawet nie poczujemy że coś spadło. A czy większe obiekty które mogą zagrażać mają na tyle dużą prędkość że nie zdążymy zareagować?

Koniec świata to będzie jak wyjdziemy z grupy na euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Nie neguję innych hipotez tylko to co napisałeś-a z tego co napisałeś to wygląda że nauczycielka nie ma pojęcia czy Słońce zgaśnie (ale to akurat za ok. 5 mrd lat :D -więc niech do ślicznej blond główki nie bierze) albo wybuchy na Słońcu (chodziło o protuberancje ?) nas załatwią-wiesz może że (mówiąc kolokwialnie ) na Słońcu wybucha co sekundę 4 mln ton materii ?Czy tez Słońce zdaniem Twojej nauczycielki ma się stać Novą ?Spytaj się ją na spokojnie -a jak coś to podaj mój nr telefonu-możemy się pokształcić :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi382    99

Tu jest coś co można przeczytać lecz myślę że nie można brać tego dosłownie

Chciałbym dziś przybliżyć wam, pewną mało znaną w Polsce postać – Babci Vangi – Bułgarskiej jasnowidz, która za życia, przez ponad 50 lat pomogła, jeśli wierzyć źródłom, kilkuset tysiącom osób. Przepowiedziała też wiele wydarzeń o skali międzynarodowej, z których wiele okazało się prawdą. Aż dziw, że na co dzień w kontekście przepowiedni i losów świata mówi się o Nostradamusie czy Edgarze Cayce a ją zupełnie pomija. Pora to nadrobić! Wszystkich zainteresowanych tą tematyką zapraszam do lektury.

 

Co przepowiedziała?

Bardzo wiele choć niektóre przepowiednie się nie sprawdziły (lub, z uwagi na bardzo trudny język – zostały źle zinterpretowane). Wśród najbardziej popularnych z naszego okresu, czy powiedziałbym, typowych dla większości jasnowidzów, znajdują się:

 

•śmierć Stalina

•dojście do władzy Hitlera i początek drugiej wojny światowej

•pojawienie się na scenie politycznej Michaiła Gorbaczowa i jego istotny wpływ na zapewnienie pokoju na świecie (1988 r.)

•rozpad ZSRR

•(1980 r.) zatopienie okrętu Kursk – tu przepowiednia jest niejasna i wieloznaczna – “Kursk zostanie zalany a cały świat będzie po nim płakał” – i przez to ignorowana przez ludzi, którzy oczekiwali… powodzi (?!) (Kursk to również mało znaczące miasto, położone w południowo-zachodniej części Rosji, niedaleko granicy z Ukrainą i raczej daleko od morza).

•wojna w Nikaragui oraz Libanie

•(1989 r.) ataki na WTC – “Amerykańscy bracia upadną po ataku stalowych ptaków. Wilki będą wyć zza krzaka, tryskać będzie niewinna krew.” (“z krzaka” – krzak to po angielsku bush, jak G.W Bush.)

Vanga miała też także inne, choć mniej wiarygodne jasnowidzenia, głównie z uwagi na jej dość silne koneksje z siłami politycznymi Bułgarii, przez co można je poddawać w wątpliwość. Ona po prostu mogła znać pewne fakty.

 

•śmierć cara Bułgarii Borysa III

•dojście komunistów do władzy w Bułgarii

•Praska Wiosna w 1968 roku

Co najciekawsze, dopiero jednak przed nami. Vanga przepowiedziała losy ludzkości na kolejne 3000 lat!

Zostały one spisane przez świadków i na pewno nie raz przekręcone więc należy je traktować z ogromną dawką rezerwy, szczególnie jeśli chodzi o daty. Niektóre z nich są naprawdę ciekawe inne zaś, z naszej perspektywy śmieszne czy wręcz idiotyczne… należy jednak pamiętać, że sama Vanga mówiła o nich wiele lat temu, używając trudnego, często niezrozumiałego języka, opisując wydarzenia, które nam, nawet dziś trudno byłoby właściwie opisać. Pamiętajcie też, że przepowiednie nigdy nie spełniają się tak, jak nam się wydaje. Dopiero po czasie można skojarzyć pewne fakty czy zinterpretować użyte frazy (patrz przykład WTC i okrętu Kursk). Pamiętajcie też, że tłumaczyłem część tekstów z języka Rosyjskiego na Angielski a później z Angielskiego na Polski więc pewne niedociągnięcia są nieuniknione. No to lecimy:

 

2008 – Lokalny konflikt na Półwyspie Indyjskim i związany z nim bezprecedensowy atak na cztery głowy rządów (można domniemywać, że chodzi o prezydentów), co w przyszłości stanie się jednym z mniej znaczących acz ważnych zwiastunów Trzeciej Wojny Światowej.

2010 – Trzecia Wojna Światowa, która rozpocznie się 10 listopada i zakończy w październiku, cztery lata później. Rozpocznie się dość typowo – od prowokacji i lokalnej wojny, gdzie zostanie użyta broń chemiczna (i/lub nuklearna).

2011 – W wyniku opadu radioaktywnego północna półkula Ziemi będzie niemal pozbawiona fauny i flory. Wrogowie (niektóre tłumaczenia mówią – “wrogowie ze wschodu”) zaczną chemiczną wojnę przeciwko pozostającym przy życiu Europejczykom.

2014 – Większość ludzi (na półkuli północnej) zginie w wyniku raka i innych chorób skóry spowodowanych napromieniowaniem i chemikaliami.

2016 – Europa prawie w całości wyludniona.

2018 – Chiny stają się potęgą światową. Wydobycie ropy naftowej się kończy.

2023 – Niewielkiej zmianie ulega orbita Ziemi.

2028 – Zostanie wynalezione nowe źródło energii. Panuje głód. Zostaje wysłany załogowy statek na Wenus.

2033 – Tereny polarne topnieją. Podnosi się poziom oceanów.

2043 – Europa i świat zaczynają się ekonomicznie odradzać. “Europa w większości muzłumańska”.

2046 – Każdy ludzki organ może być stworzony od podstaw. Transplantacja ogranów staję się najbardziej efektywną metodą leczenia.

2066 – Podczas ataku na “Muzłumański Rzym”, Stany Zjednoczone użyją nowego typu broni – “broń klimatyczna”. Konsekwencją jej działania jest całkowite ochłodzenie klimatu na terytorium wroga.

2076 – “Bezklasowe społeczeństwo” (Komunizm powraca?).

2084 – Natura wraca do życia po wojnie nuklearnej.

2088 – Pojawia się nowa choroba – ludzie starzeją się w ciągu chwili!

2097 – Ludzie znajdą lekarstwo na ww. chorobę.

2100 – Pojawia się sztuczne słońce oświetlające ciemną stronę Ziemi (tą, zwykle pogrążoną w ciemnościach nocy).

2111 – Ludzie są w stanie łączyć elektronikę i ludzki organizm. Powstają cyborgi.

2123 – Wojny lokalne między mniejszymi państwami. Wielkie mocarstwa pozostają obojętne.

2125 – Na Węgrzech odnotowuje się pierwszy kontakt z inteligentną cywilizacją spoza Ziemi.

2130 – Ludzie rozpoczynają budowę “podwodnej koloni”.

2164 – “Zwierzęta zmieniają się w pół-ludzi”. Prawdopodobnie chodzi tu o tworzenie krzyżówek ludzi ze zwierzętami np. w celu transplantacji organów.

2167 – Powstaje nowy system religijny, który obejmie całą Ziemie.

2170 – Wielka susza.

2183 – Kolonia na Marsie staje się jądrowym mocarstwem i domaga się niepodległości od Ziemi.

2187 – Dwie, ogromne erupcje Wulkanów zostaną powstrzymane w ostatniej chwili zapobiegając tragedii.

2195 – Podwodna kolonia zostaje ukończona i nadaje się do życia.

2196 – Rasy azjatyckie i Europejskie zostaną kompletnie wymieszane.

2201 – Na Słońcu zwalniają procesy termojądrowe. Spada temperatura na Ziemi.

2221 – W konsekwencji poszukiwań pozaziemskiego życia ludzi natrafią na coś strasznego.

2256 – Zapomniany/zagubiony statek kosmiczny przenosi na ziemię nieznaną chorobę.

2262 – Planety stopniowo zmieniają swoje orbity. Mars jest bombardowany przez komety.

2271 – Zmianie ulegają pewne prawa fizyczne.

2273 – Wszystkie rasy na ziemi mieszają się. Powstaje nowa.

2279 – Ludzie odkrywają możliwość uzyskiwania energii “z niczego”.

2288 – Ludzie potrafią cofnąć się w czasie. Kontaktują się też z obcymi.

2291 – Słońce słabnie. Pojawiają się koncepcje jego ponownego “aktywowania”.

2296 – Ogromna eksplozja na słońcu. Zmienia się grawitacja. Stacje kosmiczne i satelity spadają na Ziemię.

2299 – We Francji masowe protesty przeciwko Islamowi.

2302 – Nowe i nieznane prawa oraz sekrety wszechświata zostają wyjawione.

2304 – Tajemnica księżyca zostaje odkryta.

2341 – “Coś strasznego” zbliża się do Ziemi.

2354 – Usterka jednego ze sztucznych słońc prowadzi do suszy.

2371 – Wielki głód.

2378 – Pojawia się nowa rasa ludzka.

2480 – 2 sztuczne słońca się zderzają. Ziemia pogrąża się częściowo w ciemności.

3005 – Wojna na Marsie. Trajektoria planety zostaje naruszona.

3010 – Kometa uderza w księżyc. Wokół Ziemi zaczyna krążyć pas planetoid.

 

3797 – Do tego czasu zniknie życie na Ziemi, jednak ludzkość będzie już na tyle rozwinięta aby zorganizować życie w innych układach planetarnych (o tym samym roku Nostradamus wspomina w swoich Centuriach, jako o końcu świata – przyp. ja).

3803 – Nowa planeta jest stopniowa zaludniana. Klimat nowej planety ma wpływ na ludzi – mutują.

3805 – Wojna między ludźmi o surowce. Ponad połowa ginie.

3815 – Koniec wojny.

3854 – Rozwój cywilizacji praktycznie zatrzymuje się. Ludzie żyją stadami, jak zwierzęta.

3871 – Nowy prorok mówi ludziom o prawach, moralności i religii.

3874 – Nowy prorok zyskuje ogromne poparcie wśród ludzi. Powstaje globalna religia.

3878 – Ludzie całkowicie zapominają o nauce powierzając swoje życie prorokowi.

4302 – Powstają nowe miasta. Nowy kościół wspomaga naukę i technologię przez co jej rozwój gwałtownie przyspiesza. Naukowcy znajdują wspólne mechanizmy we wpływie wszystkich chorób na organizm człowieka.

4304 – Zostaje wynalezione niezależne lekarstwo na każdą istniejącą chorobę.

4308 – Dzięki mutacji ludzie są w stanie wykorzystać ponad 30% możliwości swoich mózgów. Uczucie zła i nienawiści przestaje istnieć.

4509 – Ludzie osiągają rozwój na tyle wysoki aby móc rozmawiać z czymś, co my nazywamy bogiem.

4599 – Ludzie osiągają nieśmiertelność.

4674 - Rozwój cywilizacji osiągnął swój szczyt. Liczbę ludzi żyjących na wielu planetach szacuje się na 340 miliardów. Ludzie zaczynają asymilować się z obcymi, inteligentnymi rasami.

5076 – Zostaje odkryta granica wszechświata. Co za nią – nikt nie wie.

5078 – Zostaje podjęta decyzja o przekroczeniu granicy wszechświata mimo, że 40% populacji jest przeciwko.

5079 – Następuje coś, co Vanga określa mianem końca świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej24871    12

Omg na prawde ktoś ma bujną wyobraźnie >>> całkiem fajnie się czytało . A tak propos mi się wydaje że poza kosmosem nie ma czasoprzestrzeni czyli nie ma niczego :P


O to chodzi , że każdy zachwala i uwielbia zachodnie ciągniki za KOSMICZNE ceny, chociaż wielu tych maszyn nie widziało na oczy i sobie ich nie kupi, a Pronara nie chcą za darmo nawet, bo wstyd nim jezdzić, bo ktoś tam powiedział komuś ze mu się popsuł kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi382    99

Taka ciekawostka była na necie :rolleyes:

A co jest poza kosmosem to napewno wie jaro hehe <żarcik>

Na serio nie mamy pewności do żadnych hipotez więc kłótnie co jest co nie ma mija się z celem ale czyta się fajnie bo mi też się spodobało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus3502PL    2

fajnie sie czytalo te glupoty , zeczywiscie przepowiedziala np to : 2010 – Trzecia Wojna Światowa, która rozpocznie się 10 listopada i zakończy w październiku, cztery lata później. Rozpocznie się dość typowo – od prowokacji i lokalnej wojny, gdzie zostanie użyta broń chemiczna (i/lub nuklearna).

I było cos takiego ?


www.agromarchobrzany.pl.tl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martini89    4

No było na półwyspie koreańskim ,ale na szczęście nie było broni chemicznej i na tym się skończyło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalkom555    13

A może ta 3wojna rozpoczynająca się 10listopada to właśnie 10kwietnia 2010?

Atak na 4główne rządy, może to Polska jest wśród nich a atak to na prezydenta?

Napisze jedno, pożyjemy zobaczymy B)

Różnie można to interpretować :rolleyes: Trzeba się modlić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2239

@rafalkom555 jak łatwo poznać że jestes z Godziszowa ;) tam u was ludzie tacy modlący? czy na Zdziłowicach? ;) bez obrazy oczywiscie wszystko na pełnym luzie.

 

W żaden koniec świata nie wierze, w wojnę tak bo aby ustawic porządek potrzebna jest wojna, ale to nie jest koniec świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasiu66    18

A jak dla mnie ten cały koniec świata to wielka bujda na kółkach :lol: Ciekawe kto chce znowu na tym zarobić ;[ Bo po co innego by to wymyśłili :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej24871    12

I o ile się nie mylę w przepowiedni nie było mowy o papieżu lecz o 'władcy świata " czy coś takiego w każdym bądź razie chodziło o najbardziej wpływowego władce . A dla tego tak wszyscy o tym papieżu nawijają ponieważ w czasach gdy żył Nostradamus właśnie to papież był najważniejszą osobą na świecie.


O to chodzi , że każdy zachwala i uwielbia zachodnie ciągniki za KOSMICZNE ceny, chociaż wielu tych maszyn nie widziało na oczy i sobie ich nie kupi, a Pronara nie chcą za darmo nawet, bo wstyd nim jezdzić, bo ktoś tam powiedział komuś ze mu się popsuł kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalkom555    13

A co do tego ,,koniec świata'' to można to różnie interpretować B)

np. -kupiłem traktor 200km na 20ha i ktoś powie koniec świata :lol:

-cena za tonę pszenicy 2000zł to koniec świata B)

A każdy ten koniec świata kojarzy z wojną, meteorytami spadającymi na ziemie z kosmosu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruniu25    3145

Koniec świata miał być w 2000 roku,jak będzie czarny papież,w 2010,Można tak wymieniać bez końca,znowu ktoś puści boję że w 2012 ;) .Jak do żyje końca świata to jak zdążę to napisz na AF w którym to roku było. :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Power    1

naczytałem, naogladalem sie przeroznych artykułów,filmow dokumentalnych,przepowidni nostradamusa, przepowiednie "jakies ruskiej jasnowidzki(czy kogos tam)" itd., na ten temat i pierdu pierdu, sraly muchy bedzie wiosna,bedzie lepiej trwaka rosla <_< . Kiedys napewno nastapi koniec swiata ale napewno nie teraz. Chociaz nie mial bym nic przeciwko konca 2012 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petes    0

Pierdu pierdu koniec świata jak ma być to niech już pierdyknie i nie trzebabędzie sie dalej męczyć. Dla jednych już jest koniec świnie po 2,70. Powiem wam tyle nie bd żadnego spektakularnego po prostu sami się wybijemy pamiętacie czerwoną maź która pozalewała ludzi chyab to były węgry nie?? Albo sami sie zadziobiemy chemikaliami albo powódź nas wytopi i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
    • Przez TheRolnik1992
      Witam wszystkim. 
      Mam mały problem z budową chodnika przy drodze powiatowej w mojej miejscowości. Mianowicie wzdłuż mojej działki i drogi idzie rów do którego dołącza się rów z mojego bajorka,( pełni on funkcję przelewową). I teraz gdy w końcu zaczęli robić chodnik to wg planu rów ma zostać zasypany. W tym momencie pojawia się problem z nadmiarem wody z bajorka jaka będzie np. przy roztopach, ponieważ zacznie mi zalewać pomieszczenia gospodarcze . Odprowadzenie na mojej działce zostanie ale tylko do drogi potem nie ma jak dalej płynąć.
       Teraz moje pytanie :
      czy mogę jakoś załatwić żeby w miejscu rowu może być wkopana rura by woda mogła dalej spływać pod chodnikiem? 
      czy drogi mają odgórnie w planach żeby odcinać się od napływu wody z działek sąsiadujących? 
      Z góry dziękuję za odpowiedzi i pomoc. 
      Teraz lecę na oddział wody polskie by załatwić jakieś mapki na których ten właśnie rów może być zaznaczony.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj