erwin2

Jak sądzicie co z tym końcem świata?

Polecane posty

erwin2    5

Jak sądzicie co z tym końcem świata? Piszą i mówią ze będzie w 2010 według mnie to bedzie jakaś dziwna data albo i nic się nie stanie.Zapraszam do rozmowy,a tak w ogóle to koniec świata mógł by być nawet dziś,ale to patrząc z mojego punktu widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PongO    1

Ja slyszalem ze w 2012 r nie bedzie konca swiata, tylko po prostu kalendasz Majów sie konczy i tyle. za to gdzies czytalem ze w tym roku wybuchnie 3 wojna swiatowa.I ze po niej wszystkie ponstwa sie znacza i bedzie jeden jezyk ponowal na ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ArekNH    2

wg. mnie to to sa jakies dziwactwa, ja wierze w Boga a nie w przesady, i nikt nie moze okreslic czy bedzie koniec swiata czy nie to wie tylko Bóg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZYMANOX    480

...albo jak będą u nas autostrady :lol: :lol: :lol: :lol:




Księga życzeń i zażaleń na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeznik13    287

Ja nie wierze w to.Jestem katolikiem i w takie bajki nie wierze.Nikt nie zna dnia ani godziny,tak jak kolega powiedział.Na każdego przyjdzie czas.Ten u góry nad nami czuwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rendas    11

Ja przeżyłem już chyba z 3 końce świata :lol: :lol: :lol: ,z resztą po co się tym martwić lepiej korzystać z każdego dnia tak jak miał by być ostatnim ;p;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

w 2012 kończy się kalendarz Majów... ale słyszałem że zaczyna się Czerwców także nie ma co się martwić :lol:

dobre :lol: :lol: :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Erwin ale 2010 już minął... chyba. Co do końca świata to z tego co mi wiadomo Farmer w Sokółce nie ma zamiaru powiększać fabryki.


KPK - Ochrona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorek1607    1

a nim skończy się kalendarz Grudniów to jeszcze trochę czasu minie, 5000lat spokojnie, albo i więcej :lol::lol::lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darious    1

W ten koniec świata to trudno wierzyć ale ostatnio nauczyciel opowiadał nam na lekcji, że amerykańscy naukowcy nie dawno odkryli jakieś trzy obiekty (prawdopodobnie każdy jest wielkości porównywalnej do wielkości Europy) choć nie jest to jeszcze pewne, ale nie długo mają one wejść w przestrzeń Plutona i wtedy naukowcy będą mogli to dokładnie zaobserwować i potwierdzić. Jeśli to jest prawdą to te obiekty mają znaleźć się pod koniec 2012 roku w okolicach ziemi.

 

Ja naprawdę nie wiem już co o tym myśleć ale to w sumie może okazać się prawdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

W ten koniec świata to trudno wierzyć ale ostatnio nauczyciel opowiadał nam na lekcji, że amerykańscy naukowcy nie dawno odkryli jakieś trzy obiekty (prawdopodobnie każdy jest wielkości porównywalnej do wielkości Europy) choć nie jest to jeszcze pewne, ale nie długo mają one wejść w przestrzeń Plutona i wtedy naukowcy będą mogli to dokładnie zaobserwować i potwierdzić. Jeśli to jest prawdą to te obiekty mają znaleźć się pod koniec 2012 roku w okolicach ziemi.

 

Ja naprawdę nie wiem już co o tym myśleć ale to w sumie może okazać się prawdą.

 

 

Musiałyby naginać ok. 100 km/s :blink: -wątpliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert812    101

A prawdziwy koniec świata panie i panowie to będzie jak ludzie do końca zgłupieją i się powybijają jakimiś bombami atomowymi. A puki co to czy 2012, czy też 3583 czy każda inna data.. niema to znaczenia, przecierż ogromna asteroida może dokładnie w każdym momencie wpaśc w układ słoneczny i od tego momentu zaledwie minie 24 godziny jak walnie w ziemie. A właściwie spali ją zanim w nią walnie. Nie wiecie o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mora    15

Już trwa i co z tego?Nic nie możemy zrobić oprócz jak najlepszego przeżycia tych chwil,które nam zostały :unsure:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert812    101

a jakie jest prawdopodobienstwo, ze pizdnie w ziemie?

 

 

Jeśli wierzyć mądrym programom na discovery to jeśli wpadnie w układ słoneczny to juz na pewno ro***bie ziemie.

 

 

Ale nie martwmy sie tym i żyjmy sobie na luzie bo jak sie ma cos takiego stać to i tak nie mamy na to żadnego wpływu, podobno człowiek nawet nie zdązy się zorientować a już będzie spalony.

Edytowano przez robert812

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

@robert-nie wiemy :D -czy wyobrażasz sobie z jaką szybkością musiałoby te "coś" wpaść w obręb Układu Słonecznego żeby walnąć już po 24 godzinach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez Andre1992
      Witam. Mam do was pytanie . Mama chce mi przepisać 30 arów ziemi rolnej . Chcę na niej postawić dom siedlisko. Brak możliwości przekształcenia działki na budowlana . Według gminy można zrobić tam siedlisko . Teraz mam taki problem jaki musiał bym zrobić kurs rolnika aby mieć zrobić siedlisko ?
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj