Polecane posty

Sweex    0

Witam.

Wie ktoś może czy MF 260 4cyl ma skrzynie i tylny most od mf 255??

Czy możne jakaś inna?

Jak sprawują się te ciągniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ja mam mf 260 ma prawdopodobnie tulejki i tłoki takie jak mf 255 tarcze sprzegłową taką jak mf 255 koncówki wtrysków też a skrzynie to nie wiem bo nie rozbierałem ale ma 8+2 biegi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

zrobiłem 10 zdjec swojego mf 260 jutro je zamieszczę bo nie mam mojego telefonu dziś, wydaje sie wszystko takie same ale może to tylko pozory mój jest wyprodukowany we francji no i wcale nie było z nim problemów tylko ropa w silniku spowodowana przeciekająca membraną pompki i troche zużyte tuleje najlepsze jest wspomaganie i nawet duża moc, małe spalanie przy orce w porównaniu do c330 ale moze bedzie mniejsze jak sie wymieni te tuleje ale mam kilka zdjęc

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1135e7646030e0fc.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bfd83e3a205e3fc8.html'>http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bfd83e3a205e3fc8.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2a0bd29ac642472b.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bfd83e3a205e3fc8.html

I chciałem sie zapytac czy mf 255 tez jest taki mulasty przy niskich obrotach jak sie za słabo mu przycisnie to nie chce sie rozbujac dopiero jak włacze sprzegło i wcisne mocniej gaz to wtedy dopiero idzie czy to normalne??

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jamakazi    0

Witam

wiecie może jak jest w Polsce z częściami do mf260 3cyl?

chciałem do swojego 255 założyć turbinę i inne tam duperele konieczne do wymiany.

czy pompa wtryskowa jest inaczej ustawiona niż 255(większa, mniejsza dawka paliwa)czy może są ustawione tak samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jamakazi    0

to zależy ile tam roboty

 

moim zdaniem tak tylko remonty były by częściej robione :)

 

w końcu wymyślone przez amerykanów a oni byle gó*na nie robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dammat    0

to zależy gdzie wyprodukowany jesli chodzi o te z silnikiem mf 260 3cyl+turbo to to wszystko albo Indie albo Pakistan wiec ich jakosc jest słaba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaweBecik    0

ja mam mf 260 4cyl. na polbiegach. ciagnik sam w sobie jest za***isty.. daje rade przy duzych trojkach i wgl. klopot zaczyna sie gdy cos padnie... np teraz szukam pompy wspomagania. koszt normalnej do fergusona okolo 650 zl nieduzo, ale juz do 260 ceny sa rozne 3200zl , 5000 zl i nawet 6900 zl. kolumna jest inna niz 255.sprzeglo robilem bylo chyba takie samo jak 3512 czy 4512, most tylny jest inny niz 255, duzo trzeba kombinowac z czesciami. ale jak sie zrobi naprawde ciagnik jest dobry. silny , zwinny ja go uzywam rowniez w sadownictwie i zdaje egzamin. przed kupnem znajdzcie sobie dobrego dostawce czesci. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamil1    0

Potrzebuje sie dowiedziec pare rzeczy od osob ktore juz pracuja jakis czas tym modelem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez huard
      Witam panowie chciałem się dowiedzieć czy ktoś zwiększał moc w MF 5460 posiadam takiego z 2008rok oryginał ma 115 chciałbym zwiększyć na 125 czy się da? Jakie koszty, i czy trzeba w nim wyciągać pompę?
    • Przez center
      Witam wszystkich mam problem związany z wyciekiem oleju z prawej zwolnicy z mojego MF255, po pracy gdy został umyty i stał w garażu olej wyciekł ze zwolnicy na świeżutko umytą felgę trudno powiedzieć czy jest to między uszczelką czy na wałku trudno tam teraz zajrzeć dokładnie. Ale chcę się spytać czy to ktoś rozbierał może? jest to bardzo skomplikowane żeby wymienić same uszczelniacze? pozdrawiam
    • Przez slavo666
      Witam
      Od jakiś dwóch lat sporadycznie pojawiają się głuche stuki z okolic silnika przy pracy pod duzym obciazeniem  ponad 2000 obr.  Czasami ustaną same po chwili jak zmniejszę obroty a czasami muszę zagasić silnik. Obstawiałem na początku panewke ale po takim czasie to już by waliło cały czas poza tym nie widzę spadku cianienia oleju. A poza stukami nie ma żadnych innych objawów. Jakieś propozycje?
      Uprzedzam stuki zależne są od obrotow a nie od predkosci jazdy. Zawsze swój początek mają od przeciążenia ( np podjazd pod górkę z ładunkiem) 
    • Przez luki08
      Witam zastanawiam się nad zakupem agregatu do mojego ferdka i tu pytanie czy użytkuje ktoś podobny agregat i mógłby się podzielić opinią.  Pole i tak uprawiałbym wstępnie  agregatem na wąskim zębie z podwojnym wałkiem strunowym a ten byłby do ostatniego przejazdu z siewnikiem 

       Ten agregat nie ma hydropaka ale jest lekki około 250 kg i "krótki " myślę że jak z przodu dorzuce 100kg powinno się dać tym pracować.  
      Będę wdzięczny za każdą poradę.
    • Przez Dabek321
      Witam ostatnio często Massey nie chcę wogule ruszyć ni nic wchodzą dwa biegi, 1 i 3 wtedy rewers ani nic nie reaguje massey nie chce ruszyć trzeba odczekać jakiś czas żeby to minęło dość długo. Czy ktoś miał podobny problem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj