Polecane posty

qaz123    0

Witam

mam c-360 i belarke sipma bez haków mam problem tego typu ze otwiera mi sie klapa podczas pracy.

Nie wiem czy jest to wina rozdzielacza czy pompy . Może ktoś mi podpowie jak rozwiązac problem ?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel    4

raczej wina leży po stronie rozdzielacza ale moge sie mylić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qaz123    0

Moze ktos wie gdzie mozna dobrze naprawic na podlasiu taki rozdzielacz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qaz123    0

Witam

Znalazlem na allegro rozdzielacze zewnetrzne 2-3 sekcyjne czy mozna to jakoś zamontować do c-360 i czy to ma sens.

W jaki sposób podłancza się je do istniejącej hydrauliki i czy pompa wyrobi aby je zasilić ?

Czy dać se spokój i kupić orginalny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katator    473
Witam

mam c-360 i belarke sipma bez haków mam problem tego typu ze otwiera mi sie klapa podczas pracy.

Nie wiem czy jest to wina rozdzielacza czy pompy . Może ktoś mi podpowie jak rozwiązac problem ?

Pozdrawiam

przeczytaj sobie ten temat może się dowiesz dlaczego uchyla ci się klapa w prasie

http://www.agrofoto.pl/forum/index.php?showtopic=2699

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qaz123    0

ok dzieki ale gdy zwijam innym ciągnikiem to trzyma i nie otwiera się.!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katator    473

u mnie jak robię innym ciągnikiem to też się otwiera tyle że trochę później. a tak ci się dzieje w nowej sipmie.

bo jest jeszcze taka sprawa, że jak już nie masz gwarancji to jest taki zaplombowany zawór przy prasie, który możesz dokręcić. wtedy c 360 prędzej ci zgaśnie niż się klapa uchyli.

Edytowano przez Nikita_Bennet
ortografia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qaz123    0

nowa na gwarancji ale mialem problem z rozdzielaczem. Poprzedni własciciel ursusa zaslepił go monetą nie wiem czy przez przypadek czy celowo i z tąd ten post bo zbytnio nie wiem od czego zacząć.

Na początku nie podnosiła sie klapa -to znalazłem monete wewnątrz rozdzielacza!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
black08    4

witam pilna sprawa wie ktoś jak ułozony jest mechanizm sterowania rozdzielaczem? ( ułozenie dzwigni do sterowania) w c 360.


kujawy to jes to!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wlasnie potrzebny mi jest tez taki schemat mam problem ja mam 40 stke ale to bardzo podobne tylko ze jak nic nie mam hydrauliki i trzeba kupic wszystko wie ktos ile wszystko bedzie kosztowac cena rozdzielacza 3 sekcje pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawkop    1

Mam małe pytanie czy jest mozliwe wykorzystanie środkowej pozycji dźwigni podnośnika tego położenia do wywrotki tzn aby ominąc zakup rozdzielacza i to położenie wykorzystać tak aby w momencie włączenia zaczynało tłoczyć olej do przyczepy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roki212    1818

tak, odkręcasz z góry w rozdzielaczu korek podpinasz tam przewód hydrauliczny wyjście przewodu dajesz gdzieś na błorniku z tyłu i możesz podpinać przyczepe itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kielbasa    1

od czego ci się niby pompa ma popsuć? jak zawór przeciążeniowy jest ok, to nic się nie ma prawa stać.


"Na forum zawsze się znajdzie jakiś smutny fajfus, który będzie mówił co trzeba robić i jak trzeba żyć, bo akurat wstał lewą nogą albo zaczepił chu...em o sprężynę w materacu."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesiek84    30

to o czym kolega mówił to jest normalne wyjście zewnętrzne hydrauliki kupujesz rurkę dajesz ja pod siedzenie i już ja mam tak tura podpiętego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roki212    1818
ok a pompa nie popsuje się

pompie nic sie nie stanie, bo to bedzie w taki sam sposób działać jakbyś podnosił tylne belki podnośnika, tylko tyle że w środkowym zakresie bedziesz miał hydraulike zewnątrzną. Sam mam w tym miejscu podłączone i urzywam do wywrotki i przyczepy samozbierającej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arturektdi    5

Mam takie pytanie dotyczące hydrauliki w C-360 mianowicie chodzi mi że jak pracuje z prasą belująca to czasem komora otwiera śię bardzo wolna a czasem smiga jak szalona zaopserwowałem,że jest to uzależnione od położenia dzwigni podnośnika (oczewiscie zawsze jest opuszczony podnosnik)

W czym tkwi problem czy to wina rozdzielacza? pompa jest po 2 sezonach.


john deere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
look19    30

Przyczyną takiego problemu może być: zapchany filtr od hydrauliki, za rzadki olej, zużyty zawór bezpieczeństwa od pompy albo nieszczelny jakiś przewód od hydrauliki bądź nieszczelne złącze.


Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arturektdi    5

Nic z tych rzeczy filtr ostatnio był czyszczony zawór wymieniany razem z pompa 2 lata temu olej zalany jak to do 360 hipol, wycieków oleju też niezauważyłem

Dodam jeszcze, że czasem chodzi jak szalona słychac nawet jak zawór odcina jak komora jest odchylona na max ale wystarczy ruszyć delikatnie dzwignie podnosnika pare cm.i już po robocie można jechać do domu bo szkoda belarki.


john deere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ferdek1    8

Podobną sytuację mam jak chcę użyć Tura też nie zawsze chce zadziałać ale jak ruszę dźwignią od podnośnika albo podniosę go o jakieś 5 cm(jak nie mam balastu)to wszystko działa, a z balastem podniesionym jest ok.


wniosek o płatność złożony,kontrola przeprowadzona-czekam na kasę...no i kasa wpłynęła na konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Oleju jest wlane ponad 20 l

A dużo ponad te 20 l masz wlane? Bo oleju powinno być 25 l(na terenie górzystym 31 l).


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
look19    30

Z wyżej wymienionych przyczyn mogę wywnioskować, że winny jest rozdzielacz. Można dać go do regeneracji, a jeśli ona nie pomoże, to można kupić używany od starego zetora np.6718 - powinien być taki sam. Nowego nie warto kupować. To wydatek ok.1tys zł.


Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez Bubul
      Witam szukam jakiegoś ciągnika który będzie głównym ciagnikiem na gospodarstwie, ma zastąpić wydłużona 60-tke jednak najbardziej interesują mnie gabaryty i zwrotnosc traktora. Nie musi posiadać napędu ale chciałbym podłączyć tura. Cenowo w granicach do 35tys.
      Nad zetorami myślałem ale chce rozważyć inne propozycje. Kolega namawia mnie na Renault 651 4s lecz nigdy nie miałem styczności z tym ciagnikiem nawet na obrazku... 
       
    • Przez farmer78lbl
      witam szukam tylny most z dokumentami na c 360 c355 4011 z wojewodztwa lubelskiego w rozsadnej cenie
       
    • Przez Jontek
      Pilnie kupię do TURa do c 4011, C360 łyżkę, wysięgnik, hydraulikę. Mocowanie mam własne. Do 100 km od 63 - 500.
      Cena jak najniższa.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj