Polecane posty

jack80    19

a jak reagował przed wymianą,wymieniłeś rozdzielacz na nowy czy regenerowany.Ja miałem podobny problem w 40tce i kupiłem nowy koszt 900zł i teraz jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2149

  Acha,jak byś wymieniał zawór to sprawdż sitko obok,musi być bez żadnej skazy,czyli na 100 procent całe i czyste,malutki silikonik może namieszać w rozdzielaczu,i efekty podobne,rozdzielacz wymieniałem na regenerowany i jest ok.same uszczelnienia nie zdały egzaminu,choć przy tym wypatrzony silikon w środku przez uszkodzone sitko. I nie pamiętam co ale coś przytykał czy blokował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rayman    2

Który rozdzielacz polecacie: regenerowany koszt ok. 550 zł, Tuchola 875 zł czy Archimedes 1150 zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jack80    19

z doświadczenia wiem ze nigdy więcej rozdzielaczy po regeneracji ,szkoda nerwów i czasu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal4610    141

ja mam po regeneracji i po 2 sezonach złego słowa nie powiem :) Kupiłem w Kraśniku razem z całą pokrywą i resztą elementów, bo moja była pęknięta i odpukac, ale nie mam problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon91    11

witam ja mam problem z hydrauliką w c355 nie chce podnieść ramion od opryskiwacza tak jakby ciśnienia nie było jedni mówią że to pompa dolna inni że rozdzielacz dodam że cały plecak był wymieniany  po regeneracji jest 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2149

   Sprawdż ciśnienie na gniażdzie zewnętrznym,jeśli słabe to nie koniecznie pompa,najpierw zawór przy niej,jak jest możliwośc to sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emil902    0

Mam taki problem w c360 ze dzwignia od "kiprowania" dziala tylko wtedy gdy dzwignia od podnoszenia TUZ jest na srodku. Gdy  dzwignia od TUZ jest w innym polozeniu to "kiprowanie" nie dziala. Czasami zdaza sie ze "kiprowanie dziala a za chwile nie potem znowu dziala. W czym moze byc problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Novo181818    1

Witam kolegów, jak mogę założyć rozdzielacz dwusekcyjny do usrusa c-360. Potrzebuje taki rozdzielacz do opryskiwacza.

Jak to podłączyć żeby nie grzało oleju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balcerek1    92

zasilanie pod gniazdo z tyłu i zablokować na wydatek oleju a powrót w korek wlewu do oleju lub z tylu pod korek od regulacji siłowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Jeśli będzie cały czas duże ciśnienie w układzie na pewno się rozgrzeje. Normalne.


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

A co ci przeszkadza że się olej grzeje? To normalne. Jeśli chcesz tak oszczędzić hipol w skrzyni to załóż pompę, zbiornik i rozdzielacz na maszynę i pompę napędzaj wałkiem wom.


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Novo181818    1

Możecie polecić jakieś rozdzielacze ?
Na internecie jest tego multum, ale wiadomo jak jest z jakością. Czy te rozdzielacze po 200-300zł czegoś wartują?
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Do rolnictwa wystarczające są bułgarskie mam taki ze 3-4 lata i chodzi jak złoto. Dostępne z zatrzaskiem lub sekcją pływającą. 


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez Bubul
      Witam szukam jakiegoś ciągnika który będzie głównym ciagnikiem na gospodarstwie, ma zastąpić wydłużona 60-tke jednak najbardziej interesują mnie gabaryty i zwrotnosc traktora. Nie musi posiadać napędu ale chciałbym podłączyć tura. Cenowo w granicach do 35tys.
      Nad zetorami myślałem ale chce rozważyć inne propozycje. Kolega namawia mnie na Renault 651 4s lecz nigdy nie miałem styczności z tym ciagnikiem nawet na obrazku... 
       
    • Przez farmer78lbl
      witam szukam tylny most z dokumentami na c 360 c355 4011 z wojewodztwa lubelskiego w rozsadnej cenie
       
    • Przez Jontek
      Pilnie kupię do TURa do c 4011, C360 łyżkę, wysięgnik, hydraulikę. Mocowanie mam własne. Do 100 km od 63 - 500.
      Cena jak najniższa.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj