Polecane posty

grzen    199

witam mam na oku kupno niedrogiej dyskówki kuhn GMD55 na 5 dyski ale wymaga naprawy są wywalone tryby

czy wiecie gdzie takie tryby można dostać ps.czy ferdek 2812 da rade w takiej kosiarce

pozdrawiam

Edytowano przez grzen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysoltys    0

Witam mam używaną kosiarkę kuhn gmd 702 czy do niej taki sam olej wlać??

I najważniejsze pytanie: gdzie się spuszcza olej z belki tnącej?? bo nie mogę znaleźć może pod którąś płozą , tylko którą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej89de    2

Witam' Ma ktoś może instrukcje do kosiarki dyskowej claas disco 260.

Moje pytanie do Was to ile powinno +/- być oleju w listwie tnącej a ile w przekładni kątowej?


KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysoltys    0

OK już wiem korek spustowy jest pod ostatnią płozą :) dodatkowo powiem że żeby spuścić olej ze skrzyni przekładniowej nad listwą trzeba odkręcić taką osłonę pomiędzy skrzynią a dyskiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mgilek1    0

Kupiłem kosiarkę Kuhn gmd 600 G2, jak wykręcić w niej noże bo próbuje je odkręcić i nie dam rady ich ruszyć, czy jest jakiś dodatkowy sposób??? Czy powinny sie normalnie "wykręcić"???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrcase85    1

kolego odkrencaj na siłe ja też tak miałem to chyba z 5 sie ukręciło ale kupiłem nowe 10 zł sztuka tak jak z nóż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kuhn gmd 55 select i zazwyczaj chodzi z zetorem 7011 ale niekiedy nawed z c330 i daje radę :) , więc myśle ze ten belarus to spokojnie uciągnie tą kosiarkę ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamkon    16

Witam!

Kupiliśmy kosiarkę Kuhn GMD66 Select i jest taki problem: otóż kiedy chcę podnieść kosiarkę na uwrociu na siłowniku, wtedy płoza zrywa darń i kiedy opuszczam jest podobnie. W instrukcji jest napisane, że haki powinny znajdować się 40cm od podłoża i tak też starałem się ustawić, więc co może być tego przyczyną? Innej regulacji się nie dopatrzyłem.

Bradzo prosiłbym o pomoc, bo myślalem, że w nowych kosiarkach takich problemów nie powinno być, a tu proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel20    49

Jakim ciągnikiem kosisz, nie puszcza Ci podnośnik? Używasz tego łańcucha przy kosiarce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5714    3

Ja posiadam kosiarkę unia alka l2.8 to zawsze trzeba trochę drgnąć podnośnikiem gdyż żeby ustawić tak aby samym siłownikiem podnosić to trochę ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamkon    16

@pawel20: koszę MTZ-em i łańcuch jest zawieszony. Jak dziś kosiłem to wystarczyło tylko troche podnieść na uwrociach i było wszystko ok, wcześniej jak ojciec kosił to za mocno podnosił i dlatego. Sprawa rozwiązana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer321    5

Witam posiadam kosiarke dyskową kuhn gmd 66 HD , mam bardzo zniszczoną osłonę(plandekę) i rozglądam się za nową , pytałem w okolicznych sklepach to posiadają tylko orginalne i bardzo drogie , czy ktoś wie z jakiej strony mógłbym zamówić zamiennik albo tanio orginał ? czekam na linki. POZDRAWIAM :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIETER6441    17

Witam

Mam problem a mianowicie chciałbym wymienić olej w wyżej wymienionej kosiarce ale diler dostarczył mi instrukcje obsługi z innej kosiarki i mam serdeczną prośbę do użytkownika który posiada wyżej wymienioną kosiarki co mówi o wymianie oleju instrukcja obsługi.

Z góry serdecznie dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kakus19    4

"Kuhn GMD"

połączone

witam wymienial ktos olej w listwie i w przekladni przy takiej kosiareczce?jezeli tak to co tam nalewaliscie?pozdro

Edytowano przez danielhaker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kakus19    4

dzieki skombinowalem sobie instrukce obslugi tyle ze po angielsku ale taki wlasnie jest olej jak napisales:) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzes0611    0

panowie też mam tego typu kosiarke i tak się zastanawiam czy oleju ona powinna mieć pod sam korek oleju czy ile..??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniek11001    3

15377ca164bc2840eb7b2fbb03614e0f_0x0.jpg

 

 

Witam mam problem właśnie z oto taką kosiarką. Mianowicie nie docina mi dobrze pokosów tzn zostają takie siepy. zmieniłem noże ida tam lewe i prawe, próbowałem manipulować cięgłem , wolniej kosić szybciej lecz nic to nie pomagało i teraz nie wiem co mam robic za co sie zabrać... kupiłem taki sprzet handlarz zachwalał że sprawdzona maszyna a tu guzik.. kosiaraka współpracuje z zetorem proximą 85 wiec mysle ze tez nie jest to wina ciągnika serdecznie prosze o pomoc moze ktoś z was miał podobny problem. z góry dziękuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morfi81    30

czy dobrze założyłeś noże ? czy kupiłeś odpowiednie noże do tego modelu kosiarki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniek11001    3

no wziołem stary na wzór powiedziałem model i takie mi dali i wydaje mi sie ze one sa dobre tzn tej długoości jaką potrzeba. dzis kosiłem żyto z wsiewką trawy i te siepy które zostawały jak chciałem je 2 raz poprawić też nie chciało dobrze tego brac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Ibrahim
      Mam problem w doborze zgrabiarki. Chcę kupić „kołową” do C 330, a w ostateczności do Zetora 7011. Czy Kuhn GM 3501 to dobre rozwiązanie do ciapka? 
    • Przez Marecki2922
      Przedni TUZ  zrobić w ciągniku to właściwie niewielki problem , trudniej jest z przednim WOM który w moim przypadku najbardziej przydałby się do kosiarki czołowej i tu mój pomysł ażeby zamontować na takiej kosiarce odpowiedni silnik spalinowy do jej napędzania .
      Co o tym myślicie , jakieś sugestie a może już gdzieś widzieliście takie rozwiązanie ?
    • Przez grabaz
      Witam wszystkich,
      Poszukuje rozsiewacza Rauch, Kuhn MDS o ładowności 600 kg czyli modele z serii 60, a mianowicie modele 61,62 czy 65. Na stronach internetowych ciężko znaleźć a szukam już dłuższy czas. Może ktoś posiada taki na sprzedaż lub ewentualnie posiada namiary gdzie można dostać.  W grę wchodzą województwa mazowieckie, podlaskie i lubelskie. Najlepiej coś blisko Siedlec, Białej Podlaskiej.
      Chyba napisałem w nie dobrym wątku Temat przenoszę na Giełdę rolną.
       
    • Przez grabaz
      Witam wszystkich,
      Poszukuje rozsiewacza Rauch, Kuhn MDS który będzie współpracował z c-330 a w przyszłym roku z zetorem 8011  np.modele z serii 60 do 900. Na stronach internetowych ciężko znaleźć a szukam już dłuższy czas. Może ktoś posiada taki na sprzedaż lub ewentualnie posiada namiary gdzie można dostać.  W grę wchodzą województwa mazowieckie, podlaskie i lubelskie. 
    • Przez Psajdak009
      Posiada ktoś tabelę ustawień dawkowania nawozu dla tego rozsiewacza ? Będę wdzięczny za pomoc 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj