Skocz do zawartości
sebau1212

Cena trzody chlewnej

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
cena

Wiadomość z agroFakt.pl

michalk    22

Witam, wczoraj sprzedane po 5.50 już z VAT-em, woj. świętokrzyskie.

do kogo sprzedajesz??

przed sekunda pojechały 5,4 netto woj Świętokrzyskie powiat Jędrzejów

Edytowano przez michalk

jan2130    17

Witam panowie dzis pojechały po 5,10+vat kujawsko pomorskie powiat wabrzeski w gore o 20gr

dentka17    3

4.70+ VAT woj.Pomorskie. Widze że dużo u was płacą. Przy tej cenie teraz się opłaca czy jeszcze słabo?

Lesssiu007    155

dziś po 4,80 zł +vat kujawsko pom. A świń bardzo mało. Właściciel spedu mówi że dzis jest 1/4 tego co było 10 lat temu . Od kilku lat woże w jedno miejsce i widze że jest coraz mniej świń kiedyś były kolejki dziś można o tym po marzyć :) a górka miesna jak była tak jest heheh śmieszne ale jak by robili kiełbasy uczciwie to by górki nie było a nie że w kliełbasie 55 % miesa a reszta to co papier toaletowy ??:D Pozdrawiam :D

cycek933    15

papier moze nie ale wode tak ;[ . pozniej kupisz taki schab czy karkowke w sklepie sie cieszysz ze ci starczy na dwa obiadya tu z ledwoscia na jeden starczy bo woda sie wysmarzy. tez ja wole kupic duza swinke i dac ja rzeznikowi i wiem co jem. i coraz wiecej ludzi tak robi daje gdzies prywatnie rzeznika tez dlatego miesa w sklepach nie ubywa

agrowojtek    3

Kujawsko-pomorskie w tym tygodniu były po 5zł+VAT. Ogólnie trend jakby w górę, a samochody po żywiec to latały w tym tygodniu jak wściekłe i przeważnie były niepełne albo wręcz puste.

ahme999    115

trzy lata temu stwierdzono w pewnej kiełbasie zawartość.....

....no, czego??

-waty z podpasek- bo dobrze chłonęły wodę :D

true story:)

EDIT

a MOM jak MOM, chociaż koło mięsa leżało :D

Edytowano przez ahme999

tedizetor56    94

5.50 netto.przeciez ludzie sie ciesza ze w biedronce czy innych tym podobnych sklepach kupuja kilbase po 9 zl i to znanych i dobrych firm z malym ale ''wyprodukowano dla biedronka'' czyli wedlug zamowienia skladu i oczywiscie jakosci wzglednej do ceny! a sklepy z dobra wedlina omijaja bo drozej wiec jak jest popyt to jest podaz.pozdrowil

barti212121    2

Witam przepraszam że w tym temacie ale mam nadzeję na pomoc

Mam zamiar kupić 10-15 loch jak jest lepiej i wygodniej je trzymać w pojedynkach czy grupowo , Proszę o pomoc

barti212121    2

Zadałem to pytanie w tym temacie bo ten co ty podałeś to jakiś zapomniany i długo czekałbym na odpowiedź no ale dzięki pozdrawiam

Mam jeszcze pytanie i mam nadzieję na odpowiedź : W jaki sposób kryje się lochy w utrzymaniu grupowym ? Każdą lochę oddzielnie prowadzi się do knura czy może knura prowadzi się do grupy? Proszę o odpowiedź

Edytowano przez barti212121

Przemo85    13

dzisiaj pojechały 24 sztuki do Kutna po 6..40 +Vat cena z haka

Podobno tendencja spadkowa...za Koncentraty w ciągu 2tygodni trzy razy były podwyżki o zbożu już nie wspomnę a cena zamiast w górę idzie w dół...

Sadek    446

dzisiaj pojechały 24 sztuki do Kutna po 6..40 +Vat cena z haka

Podobno tendencja spadkowa...za Koncentraty w ciągu 2tygodni trzy razy były podwyżki o zbożu już nie wspomnę a cena zamiast w górę idzie w dół...

6,3 zł/kg cena bazowa ZM Ełk

Edytowano przez Sadek

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.