Skocz do zawartości
sebau1212

Cena trzody chlewnej

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
cena

Ja to kocham czytać takie akcje :lol: Jak się wszyscy wyzywają :lol: A jak widzę te %... hahah... żebyście prawdziwe % rozdawali ... hahah, co tu by było :D

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jak ktoś nie ma nić na temat do szprechania to niech oszczędza tlen. :)

6,1 zł/kg WBC

faja41    0

Farmer Pawlos jak chcesz dam Ci nr tel do gościa pogadasz z nim to się przekonasz czemu nic nie odbija.......u nas ma stałych klijentów ma świnki mięsne i pewne dlatego tak ustaliliśmy wczesnie.Łukaszku z tobą dziecko dyskutował nie będę , proponuje sierotko być oddał się na leczenie , z zakresu inteligencji.

Zonk28 mam dla ciebie dwie propozycje mimo poznej pory;propozycja nr 1 jak jestes zbytnio rozwiniety jak przystalo na przedszkolaka to niech mama zapisze Ciebie do szkoly propozycja nr 2;jak jestes dorosly i po drodze niczego sie nie nauczyles to sobie ogol t.....e i zapisz sie do przedszkola.

Wiadomość z agroFakt.pl

pabloooo    13

sprzedane 05.05.2011 partia 51 szt. po 4,8 netto +VAT . Mięsność 56,64%

ahme999    115

dziś już 4,2 brutto zapowiedź na następny tydzien 4,1........ pomyśleć że jeszcze kilka tygodni temu, jak uderzały pod 5 zł, zacząłem załowac że nie zostawiliśmy więcej na chów...

michalk    22
Napisano (edytowany)

u mnie na skupie 4,5, staly odbiorca w tej chwili 4,8-4,9 netto powiat Jędrzejowski

Edytowano przez michalk

faja41    0

Do malopolski tez dotarly przeceny z 4.5 na 4.3 +vat [przewraca im sie w glowkach co nie ? ].

cieplym3    8

No przewraca, a wydawało się, że teraz tylko w górę, trzymajmy kciuki za ciepłą pogodę i popyt na kiełbaski, kaszanki, szaszłyki, karkówki itp ;)

andrzej612b    86
Napisano (edytowany)

Zobaczymy jak zaśpiewają na żniwa , w punktach sprzedaży zboża już dochodzą do 50 zł za worek , neich nas pocałują głęboko w du....

Edytowano przez andrzej612b

PawelWlkp    326

Niemcy 8 centów w dół wbc od przyszłego tygodnia i euro nie wysoko stoi. Zobaczymy co nam w poniedziałek zaproponują, ale chyba nie będzie dobrze się działo.

przemrolnik    13

I tak jak wszędzie w DÓŁ... Powiat iławski Warm-Maz. Cena 4,10 + Vat. Spadek o 20gr do zeszłego tygodnia.

Bo to nie są osoby racjonalnie myślące.

Wracając do tematu to na przyszły tydzień słyszałem o 30gr korekcie. Normalnie szok, że w tak krótkim czasie aż tyle mogą stanieć. Oby to nie była prawda. :unsure:

wama7552    0
Napisano (edytowany)

Cena z 11.05 S - 6.25 E - 6.11 U - 5.82 ceny netto z dopłatami przy mięsności 57 %

Edytowano przez wama7552

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Napisano (edytowany)

Zobaczymy jak zaśpiewają na żniwa , w punktach sprzedaży zboża już dochodzą do 50 zł za worek , neich nas pocałują głęboko w du....

Zakłady Mięsne same na siebie kręcą bat ,niech robią tak dalej to będą za trochę mieli surowiec ze swinek ale chyba MORSKICH. :lol:

Edytowano przez MAT912

zonk28    0

U nas w czwartek poszło moich 24 sztuki i kolegi 58 sztuk po 5.00zł , a następna sprzedaż 4.80 ma być. ;[

Napisano (edytowany)

@zonk28 do jakiego zakładu odstawiasz świnie? Tak mnie to od dłuższego czasu interesuje jak ty możesz dostawać tak duże ceny, jak w porównaniu z takimi potentatami trzodowymi jak @HubertOjdana, @Avendrion czy inni wielcy producenci to oni dostają grosze.

Edytowano przez FarmerPawlos

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.