sebau1212

Cena trzody chlewnej

Polecane posty

andrzej2110    535

4,00+ vat


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daro20    513

Przyszło rozliczeni z tamtego poniedziałku.

Łmeat Łuków po przeliczeniu nawagę żywą 4,65 z VAT ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Hose@ miałem cenę 3gr mniejszą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
navaho13    1

Hose, możesz zdradzić do kogo sprzedałeś i jaka ilość?Hubert, a Ty do PMB?I jaka płatność, bo do Pmb Nie bardzo mogę, bo jestem na vacie, a kasa troche szybciej potrzebna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Też jestem na VATcie i tez boli mnie podwyższony podatek.

Do PMB oraz do Ubojni w Brańsku.

PMB za wieksze partie płaci lepiej. No i mięsność wyliczaja na + sprzedajacego. Aż boję sie pisać jaka średnia była ostatniego rzutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonk28    1

U mnie 4.50 stoi w miejscu.Ale po niedzieli ma coś cena podskoczyć.Kolega ma oddać po niedzieli ale narazie nie mają wagi mało które ma od 135-155 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Właśnie odwrotnie...serwatka działa cuda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonk28    1

Po serwatce jest dobry przyrost oraz dobra mięsność , sam swojego czasu tak dawałem ją ale nie mam czasu by do mleczearni jeżdzić i babrać sie w tym :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cihu    151

U mnie 4.50 stoi w miejscu.Ale po niedzieli ma coś cena podskoczyć.Kolega ma oddać po niedzieli ale narazie nie mają wagi mało które ma od 135-155 kg.

 

135-155 ? jak ktoś trzyma tuczniki do takiej wagi to dla mnie taki hodowca to nie ma pojęcia zielonego u tuczu świń. 155? Ja w to miejsce na tym samym zbożu uchowałbym dwa tuczniki ale o rozsądnej wadze. Jakie są przyrosty miedzy 130 a 150? 0,5 kilo mięsa na każde 4 kilo pobranej paszy ? :):):) ....normalnie czysty zysk. :/ Taka jest moja opinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elemer    20

Nawet były w Polsce badania i dowiodły tego że hodując tucznika do 150 kg tą samą paszą możemy odchować dwa tuczniki do 100kg. Czysta matematyka 200kg a 150kg to jest różnica. Poza tym co za ubojnia bierze takie mięso :blink:


Sprzedam Siarczan wapnia wraz z transportem. Najtańsza forma siarki i wapnia. Zapraszam chętnych do kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o jakość mięsa tylko o to, że jak tucznik ma 130kg to ma porządny schab, szynkę, a oko polędwicy jest dużo większe niż przy tuczniku wagi 100kg. Wolałbyś jako konsument kupić mały schabik na obiad, czy porządny schab? <_< A w ogóle jak prosiaki są drogie, to bardziej ekonomiczny jest tucz do wagi 130kg, bo już później to jest zbyt duże zużycie paszy do przyrostów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elemer    20

No ale i przyznasz że taki 130-150kg to ma słoniny od groma czego większość ubojni nie chce. Co innego jest w stanach tam lubią tłuste mięsko :lol: Poza tym już powyżej 110-120kg znacznie wzrasta zużycie pasz.


Sprzedam Siarczan wapnia wraz z transportem. Najtańsza forma siarki i wapnia. Zapraszam chętnych do kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj