sebau1212

Cena trzody chlewnej

Polecane posty

Lnd15    0

cena idzie w górę, ktoś może wie dla czego ?

dziś znajomy dostał propozycję ceny po 7 zł netto poubojowo,

szaleństwo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan2130    17

Witam panowie dzis pojechały po 5,7+ vat kujwasko pomorskie powiat wabrzeski Klaudia110ha swiete słowa koszta produkcji tak zwrosły ze szok soja 2520 za tone

Edytowano przez jan2130

Kto nie inwestuje ginie!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fergusonki    37

7.8 netto wbc.

 

czy ktos z was nalezy do grupy producenckiej trzody ?


Massey Ferguson podbija swiat :D

Moje Stado Ferdków : Massey Ferguson 6480, Massey Ferguson 5475, Massey Ferguson 3125...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan2130    17

7.8 netto wbc.

 

czy ktos z was nalezy do grupy producenckiej trzody ?

Witam fergusonki ja naleze do grupy producenckiej trzody chlewnej


Kto nie inwestuje ginie!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BartekM    17

Opiszcie jak można trochę plusy i minusy grupy?? trudno jest założyć, ile członków trzeba i sztuk trzody zeby grupę założyć?? płacicie składki na utrzymanie grupy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fergusonki    37

ja jak dolaczylem do grupyn to musialem wplacic pieniadze, wytlumaczyli mi ze to tak jakbym wykupil udzialy. u mnie w grupie jest 5 czlonkow. hmm kozysci takie ze drozej sprzedajesz swinki :) a minusy to masz wymagania, np ja na poczatku mialem same kontrole i musialem z bratem umowe podpisac na gnojowice na jego pola bo sa wymogi ze z danej ilosci swin na iles tam ha. mozesz wywozic. po drugie musimy min 500 tucznikow rocznie odstawic ale nie wiem czy wszyscy tak maja. i powiem w skrucie jak oddasz jednorazowo calego tira to mozesz negocjowac a jak 20 to ch**a mozemy.


Massey Ferguson podbija swiat :D

Moje Stado Ferdków : Massey Ferguson 6480, Massey Ferguson 5475, Massey Ferguson 3125...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

To jest temat o cenach a nie o grupach, następne posty nie na temat i będą ostrzeżenia !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peres100   
Gość peres100

jakie ceny na pomorzu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Wielkopolska 5,50+vat cena rośnie :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolci13    27

Marlik20- jak też tego nie rozumiem, ale w wielkopolsce patrząc na wasze wpisy zawsze najtaniej, wiec może przyjedziesz do nas na zakupy!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marlik20    4

z chęcią bym przyjechał, zrobił bym jakiś punkt skupu, jednak ciężko wejść na nowy teren rolnicy boją się sprzedawać, sam im się nie dziwie bo też zanim komuś nowemu zawiozę 10 razy się zastanowię i posprawdzam wszystko. z rolnikiem ryczałtowym jest ten problem ze przy płatności gotowką nie mozna dać vatu, warunkiem odliczenia vatu jest przelew. jeśli rolnik jest na Vacie wystawia FV, dostaje gotówkę i sprawa jest rozwiązana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Coś kręcisz,my jesteśmy na ryczałcie i dostajemy kasę z vatem od ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tedizetor56    95

z chęcią bym przyjechał, zrobił bym jakiś punkt skupu, jednak ciężko wejść na nowy teren rolnicy boją się sprzedawać, sam im się nie dziwie bo też zanim komuś nowemu zawiozę 10 razy się zastanowię i posprawdzam wszystko. z rolnikiem ryczałtowym jest ten problem ze przy płatności gotowką nie mozna dać vatu, warunkiem odliczenia vatu jest przelew. jeśli rolnik jest na Vacie wystawia FV, dostaje gotówkę i sprawa jest rozwiązana.

to jak wystawiasz fakture bez vatu? :o

Zetor Team.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj