sebau1212

Cena trzody chlewnej

Polecane posty

seba1531    0

Niedawno slyszalem ze swinki maja nawet dojsc do 7zl, swin jest bardzo malo na naszym rynku, oby tylko znowu z zachodu masowy nie sprowadzili!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jerry28    4

Sprzedane 20.03.2012 , 200szt, średnia waga 115kg, średnia mięsność 59,2; 5,4 netto. ZM w powiecie siedleckim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lesssiu007    186

co za bajki 7 zł?!Dlaczego mają to tylu podnieść jak rolnicy są już stej ceny zadowoleni.

zadowoleni ??? łooo cena może nie jest zła ale też koszty rosna kupuje gotowa pasze to ceny rosna z tygodnia na tydzień. Jak bedzie takie zboże drogie to zbytnio nie bedzie sie opłacać swiń chować, zboże po 900 a swinie po 5 zł żywa waga :) zreszta oby płaciły jak najwiecej bo cieżko bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tedizetor56    95

W mojej okolicy jest ubojnia płacąca 5,20zł kiedy reszta płaci max 4,80 :D Problem taki,że przelew 14dni i trzeba się do kolejki zapisywać na miesiąc.

14 dni to problem,u nas jedna ubojnia wystawia na 60 dni :unsure:

 

@ Lesssiu007 do tego dolicz jeszcze parę prosiąt po ok 350,-

raczej sztuke.

Zetor Team.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710

@ tedizetor56 w zeszły poniedziałek byłem na jarmarku z prosiakami sąsiada i ceny zaczynały sie od 300,-za parę "SZCZURÓW" możę 30 dniowych, do 400,-za dobre prosiaki. Ogólnie było ze 100 prosiąt i wszystkie poszły..............do handlarzy tylko jeden z nich na koniec jarmarku sprzedał dalej 2 sztuki jakiemuś dziadkowi zarabiając na nich po 30,-na sztuce ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tedizetor56    95

@soltys48 u nas na rynkach jest zakaz handlu zwierzetami.ja pisalem o cenie holendrow,okolo 300zl za 21kg.


Zetor Team.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mistrzgtsv6    0

@mistrzgtsv6 Jaki ZM płaci taką cenę? Mościbrody? Przy jakiej ilości?

Kupuje okoliczna prywatna ubojnia (oczywiście nie podam namiarów, aby nie stracić kontrachenta), odbierają własnym transportem, ostatnio sprzedałem 17szt. Normalna cena jaką oferują pozostałe zakłady to 5 zł z Vat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barti212121    2

A jesli ja chcę sprzedawać tuczniki poubojowo czyli na WBC to jaki knur jest lepszy ? duroc czy pietrain czy krzyżówka ? Sory że w tym temacie ale proszę o odpowiedź pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wama7552    0

To wszystko zależy od lochy jeżeli pbz lub wbp to pi+du. A jak masz danbred to wystarczy sam dur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lazik11441    23

mogło by byc lepiej. za duzo ściągają z zagranicy i to odwraca sie na polskich chodowcach trzody chlewnej :mellow:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj