sebau1212

Cena trzody chlewnej

Polecane posty

iwona    0

Do 'iwona' możesz napisać jaką cenę podstawę za E miałaś bo na ten tydzień była 5.99 w pr.A i 5.89 w pr. B i czy masz z nimi umowę.Pozdrawiam!

Napisałam na priv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agrowojtek    3

Kujawsko-pomorskie okolice Bydgoszczy 25.01 cena 4,85+VAT. Ogólnie tendencja zwyżkowa :)


Od myszy po cesarza każdy żyje z gospodarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glon    0

maxiben-czytam jak by pisał [MINISTER ROLNICTWA]

jak produkować taniej.?nie mam liczyć robocizny itp? Zakłady Rzeźne bawią się z nami jedna wielka[mafia]spekulacja cen tak jak teraz nawozy!-moje zdanie.Żadnych cen minimalnych nie ma,jak można coś przewidzieć.

[maxiben- w miare duze regularne odstawy tucznika]-ściema 20sztuk-100sztuk żadna różnica w cenie no przy bardzo dużych odstawach trochę są leprze warunki ale to mają fermy.W ten temat można się ładnie rozpisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

maxiben-czytam jak by pisał [MINISTER ROLNICTWA]

jak produkować taniej.?nie mam liczyć robocizny itp? Zakłady Rzeźne bawią się z nami jedna wielka[mafia]spekulacja cen tak jak teraz nawozy!-moje zdanie.Żadnych cen minimalnych nie ma,jak można coś przewidzieć.

[maxiben- w miare duze regularne odstawy tucznika]-ściema 20sztuk-100sztuk żadna różnica w cenie no przy bardzo dużych odstawach trochę są leprze warunki ale to mają fermy.W ten temat można się ładnie rozpisać

 

Weź nie przesadzaj kolego. Zachciało się wam (piszę ogólnie) gospodarki rynkowej, a teraz każdy, że nie ma stabilności, opłacalności itp. Jak tu chcesz przewidywać jak to jest rynek, tu może się wszystko wydarzyć. Co do spekulacji to można by tu dyskutować, bo wystarczy, że teraz 2 większe ZM w PL zrobią korekty i reszta także musi. Cieszmy się, że to nie jest monopol. Z tymi odstawami byś się zdziwił. My odstawiamy po ok 30 szt naraz, a mój kolega sprzedaje po ok 150 i on zazwyczaj dostaje po 20-30gr/kg więcej. Nie ma różnicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czacha17   
Gość czacha17

Lubelskie 5.1 +vat -żywa

 

W ciągu tygodnia 30 groszy do góry .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dinek94    13

kujawsko-pomorskie 5zł+vat -_-

A byki 8.70zł+vat ;]

Edytowano przez Dinek94

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tedizetor56    95

dzisiaj mialem oferte po 5.40 netto ale termin 30 dni.to juz duzych reszta i jak tu chlewnie umyc przy tym mrozie, jesze z tydzien moga postac moze sie troche ociepli.pozdrowil.


Zetor Team.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj