sebau1212

Cena trzody chlewnej

Polecane posty

I denerwuje mnie to ze płaca żawsze po 2 tyg co za .... to wymyślił my jak idziemy kupic cokolwiek odrazu płacimy, Jak bym powiedział że za nawóz zapłace za d tyg to by mnie wygnali !! 2/3 dni i kasa na kocie !!

 

To zależy jak masz ugadane, my dostajemy za świnie na następny dzień, a 2 to już góra. To samo jest z kupnem nawozów czy paliwa. Zdziwiłbyś się jakie są terminy płatności w innych sektorach gospodarki. 3 miesięczny termin płatności i jak jest dobrze to się w tym mieszczą, a czasem to i z 2 miesiące zwlekają i jeszcze z miesiąc musisz straszyć sądem itp. to dopiero powypłacają. Jest w okolicy taki cham któremu za nawozy to najlepiej chciałby gotówka dostawać, a jak do mojego wuja przyjechał tirami na warsztat to pół roku i kasy nie widać. Pomyśl sobie, że często ludzie współpracują z jakimiś firmami są długie terminy płatności, przedłużają jeszcze trochę, a później firma upada. ;[ Toć to szlak trafia człowieka. Także podsumowując nie masz co płakać, bo nie jest tak źle, chociaż zdarzają się jakieś nieprzewidziane przypadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MartineZ    14

@gomez181 posrednik jak najbardziej godny polecenia. nie ma problemu z kasą, zawsze jest na czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gomez181    197

@gomez181 posrednik jak najbardziej godny polecenia. nie ma problemu z kasą, zawsze jest na czas ;)

 

 

czasem ma troche slabe cenny no ale tez musi zarobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tedizetor56    95

a nie lepiej bez posrednika,do nas[pow.piotrkow tryb] przyjezdza gosc ze staszowa bo tam nie ma towaru, cos pisaliscie o czestochowie to chyba blizej tyko min. 100 sztuk.pozdrowil.

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

Zetor Team.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemo85    14

u mnie kiedyś nawet 15 sztuk wzięli jak brali w okolicy i mieli jeszcze wolne miejsce a tak to powyżej 20 zgłaszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalk    22

panowie u mnie czyli świętokrzyskie powiat jędrzejowski ten miniony tydzień były 4,6zl netto na skupie stały odbiorca proponował 5zl netto ale czekam do końca przyszłego tygodnia myślę że troszkę podskoczą wiec może więcej zostanie:) dodam że świnki czekają aż gorszy okres minie i maja po około 130kg;)


Rolnictwo to moja pasja a pasje trzeba pielęgnować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gomez181    197

podobnie umnie tez maja okolo 125-130kg,ale ida w tym tydodniu,bo musza.

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czacha17   
Gość czacha17

Lubelskie +20 groszy

 

Znając mentalność ludzi na wsi to teraz jak cena ruszyła do góry to za tydzień na skupie będzie dwa tuczniki na krzyż ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walkol    34

Duda 0.20 a PINI 0.60 i widac kto rządzi ceną w Polsce


Zanim coś napiszesz przemyśl to kilka razy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walkol    34

Ja w piątek 20.01 widziałem 6.00 więc tobie padło na oczy a dziś 6.60


Zanim coś napiszesz przemyśl to kilka razy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalk    22

panowie czyli coś się rusza więc trzeba być dobrej myśli może sie coś zarobi w tym roku:)


Rolnictwo to moja pasja a pasje trzeba pielęgnować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malina3    2

dzisiaj u mnie brali i płacili 4,70zł normalnie ale ja dostałem po 4,80zł bo tyle dzisiaj płacili za fermowe (woj. śląskie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

5.20 powiat Ropczycko-Sędziszowki :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaczmarek    277

no ja mam nadzieje że coś się ruszy. Jak dziś dzwoniłem to mi mówił 4.9 netto ale mam kilkadziesiat sztuk a jeszcze mogę z tydzień-dwa poczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj