sebau1212

Cena trzody chlewnej

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
figo    0

dziś pojechały na Węgry 150 szt.po 5,4+vat, ale od jutra już obniżka ;[ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxiben    23

moj znajomy tez oddawal na zywa do wegier przed swietami dostal po6.1 netto a teraz podobnie jak figo

Z.M SKIBA kl E 6.3 netto jak leci w dol to ostro po 30 40 gr tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan2130    17

Witam panowie dzis pojechały po 4,7+vat kujawsko pomorskie powiat wąbrzeski spadek o 0,90gr w porownaniu do tego co 3 tygodnie temu sprzedawałem i 3,5 tys w plecy i wes tu człowieku cos zaplanuj ;[

Edytowano przez jan2130

Kto nie inwestuje ginie!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

No i chyba zakładom udała się prowokacja. Były wysokie ceny to tuczników nie było, obniżyli sporo to i przybyły bo każdy w obawie o spadki wywozi co się da. Tak jak z cukrem wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1116

Mnie takie prowokacje nie ruszają po-prostu tucznik jak ma wagę to jest sprzedawany.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gienio007    397

Witam Jestem nowy , ale mam w śród Was znajomości . Lukaczmarek jest z moich okolic . Nie podaję ceny aby nie psuć nastroju .

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxiben    23

Witam panowie dzis pojechały po 4,7+vat kujawsko pomorskie powiat wąbrzeski spadek o 0,90gr w porownaniu do tego co 3 tygodnie temu sprzedawałem i 3,5 tys w plecy i wes tu człowieku cos zaplanuj ;[

najlepiej nie liczyc strat w ogole uwzgledniajac ta najwyzsza cene bo przeciez jakby ktos nam obiecal 5 zl rok temu to bysmy ja brali w ciemno a juz nazekamy i nie ma co dzielic skory na niedzwiedziu najgozej nie jest choc miesiac temu bylo lepiej

kl E 6.3 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej612b    225

Historia się powtarza , na dziś zastanawiam się czy na przyszłość warto zawracać sobie głowę tą produkcją , zakłady robią z nami co chcą - dyktują nam cenę a głupi robi z drugiej strony zapominają że kij ma dwa końce i tego im życzę u mnie ostatnio było coś 4,8 + vat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lesssiu007    186

To robi sie śmieszne;// Znowu cena spada a srodki produkcji rosna. Jak by tak uczciwie policzył to świń od paru lat chowac sie nie opłaca bo co to za cena, Jeszcze w zeszłym roku mam faktury za świnie z poczatku roku 2011 i cena na nich 3zł + vat a taka cena to jawne złodziejstwo. w sumie wielu rolników chowa te świnie z przywiązania lub bo musi. Jak tak dalej bedzie to nie wiem czy lepiej by nie było zlikwidować swinie i zboże sprzedawać zysk ten sam albo i wiekszy ale BEZ ROBOTY PRZY TYCH ŚWINIACH. A jak w grudniu ogladałem Agrobiznes i jak mówili że to jest szaleństwo bo świnie po 5 zł to aż furia mnie brała bo on by chcieli po 3zł kupywać i mercedesami jeździć najlepiej na rolnikach oszczedzać a nie na sobie. Trzeba sie zastanowić czy warto je chowac. Niby ten rok ma być dobry na świnie ale jak bedzie zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gomez181    197

To robi sie śmieszne;// Znowu cena spada a srodki produkcji rosna. Jak by tak uczciwie policzył to świń od paru lat chowac sie nie opłaca bo co to za cena, Jeszcze w zeszłym roku mam faktury za świnie z poczatku roku 2011 i cena na nich 3zł + vat a taka cena to jawne złodziejstwo. w sumie wielu rolników chowa te świnie z przywiązania lub bo musi. Jak tak dalej bedzie to nie wiem czy lepiej by nie było zlikwidować swinie i zboże sprzedawać zysk ten sam albo i wiekszy ale BEZ ROBOTY PRZY TYCH ŚWINIACH. A jak w grudniu ogladałem Agrobiznes i jak mówili że to jest szaleństwo bo świnie po 5 zł to aż furia mnie brała bo on by chcieli po 3zł kupywać i mercedesami jeździć najlepiej na rolnikach oszczedzać a nie na sobie. Trzeba sie zastanowić czy warto je chowac. Niby ten rok ma być dobry na świnie ale jak bedzie zobaczymy.

 

 

swiete slowa,poppieram bo tez chowam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj