sebau1212

Cena trzody chlewnej

Polecane posty

Binladen    10

@lukaczmarek po ile ja sprzedaje to ci h..j do tego ale na pewno drożej jak ty i skończ błaznować oś..e

 

Wyhamuj trochę, bo nie jesteś na chamskim festynie!

Edytowano przez krolikNH

Pisz prawdę, nie przejmuj się innymi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Kujawsko pomorskie 4,80zl a niedawno 5,80zl spadek ceny dość ostry oby na tym pozostało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lesssiu007    186

Ja w zeszły piatek sprzedawałem po 5zł + vat. Kujawsko pomorskie Kotomierz :) A w tym tyg na pewno cena niższa. Ogólnie to szału nie ma bo te ceny koło 5zł to i w latach 90-tych[cena ciągle sie wacha] były bo mam w zeszycie zapisane a ile wszystko było tańsze. Cena żywej wagi powinła być wyższa niz Litr ropy i tyle czyli koło 6 zł.

Edytowano przez Lesssiu007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robertb    12

A jeszcze wczoraj w agrobiznesie mówili że świn jest mało i będzie cena wysoka a tu masz, czyżby zmowa skupujących i żeby tak na cały kraj sie rozniosło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid727    153

w okolicy na żywą wagę 5-5,2 netto. Od przyszłego tygodnia w dół :( szkoda, że moje świniaki przed świetami ważyły tylko 90 kg :( no nic, dziś ładuje ile jest, nie ma na co czekać, a przetrzymywać nie mam zamiaru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karAndmati    0

Warmińsko-mazurskie powiat Działdowski gmina Rybno przy ilości kilku sztuk 4.8 plus vat termin płatności dwa tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
90daniel    15

Moim zdaniem ten chwilowy załam jest spowodowany przez dwie rzeczy. Jedną z nich jest zakup dużej partii "duńczyka" przez duże zakłady. A druga to Rusek ma teraz święta prawosławne. Jeśli się mylę poprawicie mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Moim zdaniem ten chwilowy załam jest spowodowany przez dwie rzeczy. Jedną z nich jest zakup dużej partii "duńczyka" przez duże zakłady. A druga to Rusek ma teraz święta prawosławne. Jeśli się mylę poprawicie mnie

 

Nie rusek głąbie tylko tylko wyznanie prawosławne. Obrażasz w ten sposób ludzi tego wyznania, którzy są Polakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciapekc328    0

Witam a orientuje się ktoś z Was jak się przedstawiają ceny małych świnek teraz?


kupię przyczepę dwuosiową wywrotkę ładowność około 4t.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabirol    0

malych to znaczy wietnamskich??

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciapekc328    0

chodzi mi o małe świnie (prosięta) a nie wietnamskie


kupię przyczepę dwuosiową wywrotkę ładowność około 4t.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lebek5    56

małopolska,powiat dąbrowski cena z dziś 5.10+vat ( -20gr) Tuczników o dziwo dosc sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolass    1

U mnie 4,70 + vat jak gosciu mi na skupie cene powiedział to myślałem ze sobie jaja robi :lol:


Wszystkie moje fotografie chronione prawem autorskim!
Pozdrawiam Adam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czacha17   
Gość czacha17

Lubelskie 4.5+vat -tuczników sporo ,ale co ciekawe wygląda na to że kto tylko może chce się pozbyć tuczników bo widziałem na skupie nawet takie sztuki które miały 80 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KierzmaN    0

My sprzedawaliśmy w seszłym tygodniu po 5.60+Vat a spędówka coś po 5.30+Vat... Woj:Opolskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor6011    1

ja przed świętami sprzedałem po 5.60+ VAT a dzisiaj dzwoniłem to powiedzieli że cena spadła o 1zł ;[ a mam na wywiezienie 20 szt porażka wielka będzie woj. Łodzkie

Edytowano przez zetor6011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec    89

cena w dół o 50gr sprzed tygodnia.

obecnie 4.50 netto waga żywa, lubelskie


SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj