sebau1212

Cena trzody chlewnej

Polecane posty

xabi32    6

W starym saczu swinie duze sa po cenie 7 zł a i nie kiedy dochdzi do 7.30 za swinie która ma wiecej jak 120 kg i kupców nie brakuje wiec sie opłaca a i jakie prosiatki drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczepo14    9

Prosiaki są bardzo drogie 280 zł netto duńczyk, a cena na poubój to 7,4-8,1zł netto

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na trzodę jest 7% podatku, piszę bo ktoś się tam pytał.

 

Nie wieżę, że na żywej wadze się gorzej wychodzi. Może przy małych odstawach ale jak ja aż takich wielkich nie mam to nie ma bata żebym gorzej wyszedł.

 

Dziś pojechały po 5,8zł/kg netto, miały po 119kg na czysto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RedBenny    0

09.12.2011 6 zł netto, 1%potrącenia Łódzkie.


GRA I BUCZY!!!

SPRZEDAM - Opryskiwacz PILMET Termit 400L, lance 11m wpełni sprawny, garażowany, rozpylacze z wkładką ceramiczną 02. Oraz pług podorywkowy 5 skib, stan idealny, orginalna farba i odkładnice, prosty, niespawany, garażowany. Zainteresowani pisać na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

My wczoraj także sprzedaliśmy świnie po 6 zł netto :)


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NHCS    6

Tydzien temu klasa S 7,60, miesnosc 59.2%

Edytowano przez NHCS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwona    0

09.12.2011 6 zł netto, 1%potrącenia Łódzkie.

Czy czasem nie do PINI pojechały . Sprzedawałeś osobiście czy przez pośrednika , i za jak dużą partię ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RedBenny    0

Czy czasem nie do PINI pojechały . Sprzedawałeś osobiście czy przez pośrednika , i za jak dużą partię ?

Do PINI odstawialiśmy przez ponad pół roku poprzez pośrednika, ale ostatnio cena jaką oferuje jest mało atrakcyjna w porównaniu do innych ubojni, więc sprzedaliśmy teraz do miejscowej ubojni. Narazie pojechało 30szt.


GRA I BUCZY!!!

SPRZEDAM - Opryskiwacz PILMET Termit 400L, lance 11m wpełni sprawny, garażowany, rozpylacze z wkładką ceramiczną 02. Oraz pług podorywkowy 5 skib, stan idealny, orginalna farba i odkładnice, prosty, niespawany, garażowany. Zainteresowani pisać na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gago    0

u mnie po 5,9 +vat


Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czacha17   
Gość czacha17

taką cenę płacił w poniedziałek na skupie w Z........ ?

 

mam blisko a nie wiem nawet ile płaci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gago    0

Nie samochód odemnie zabierał z podwórka bo miałem powyzej 20 sztuk


Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan2130    17

Witam panowie dzis pojechały po 5,6+vat kujawsko pomorskie powiat wąbrzeski cena 20gr do gory


Kto nie inwestuje ginie!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masseyy    0

6zł + vat ;) kujawsko- pomorskie

Edytowano przez Masseyy

MF 5470, Pronar 82SA, Ursus 3512, Weidemann 3006 i Bizonek Z056 xD Macie pytania w sprawie trzody?? Pisać!! Pomogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gago    0

nie znam dokladnie nazwy firmy jest z opola podobno bierze od sasiada mojego wuja i miała wolne miejsce na pace i akurat wuj powiedzial im ze jamam z e20 sztuk to przyjechali do mnie po małym targowaniu 20 gr podniesli bo akurat swin potrzebowali i im sprzedałem. Mowili ze sa z opola.


Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj